Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry ruch Gara, czy tam paxa, jeden kij.

Mamy na tradowanie mase picków (nie najatrakcyjniejszych ale są)+ trochę kasy. Ale co najważniejsze w przeciągu kilku miesięcy mamy kilka opcji, na wzmocnienie się.

1) teraz, huoston ugina się i oddaje lee bez ingerencji żadnego z naszych zawodników (picki).- opcja najlepsza, bo lee to najjfajniejsza opcja, realna opcja. memphis się nie ugną, nie mają w tym interesu, mogą wymienić sobie mayo za pół roku, za rok, albo wcale, my teraz możemy zaoferować paczkę w deseń: pick charlotte pick nasz pick miami i asik, to jest śmieszna oferta.

2) opcja trochę gorsza, czyli parker, obecnie wydaje mi się że parker to opcja B przy opcji A-lee. Parker nic nadzwyczajnego nie daje, praktycznie to samo co keith, mniej agresywny w obronie, skuteczniejszy w ataku.

3) teraz nie robimy nic a nic, czakamy na wykupienie ripa, dajemy mu 3 mln, (boston w tym czasie odpada z gry bo muszą do jutra kogoś ściągnąć na 3, MUSZĄ)

4) jeśli rip nie zostaje wykupiony to mamy 3 picki w tym drafcie, mozemy sklejić te 2 first round i nurkować o okolice 20 picka.

5) gdy juz nic nie wypali to FA.

 

Ale może do denver zapukać, po afflalo, teraz taki u nich ruch że może przypadkowo go do nas ztradują :wink:

JJ jedzie z chłopakami do Toronto dziś i tak już zostaje. Pamiętam przed tamtym draftem, jj potencjalnie drugi pierce, all around, ale taki jj all around jest potwierdzeniem reguły: jeśli w ncaaa umiesz wszystko, w nba nie umiesz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robimy miejsce na Parkera.

Podejrzewam, że ten pick razem z innym wylądują niedługo w Cleveland.

2 pierwszo rundowe picki za 35 letniego frajera ? Już lepiej oddać je do Houston za Courtneya Lee, albo coś dorzucić i do Memphis po Mayo uderzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

W końcu.

Cieszę się jak za pierwszym combeckiem Jordana 8)

Co prawda mecz z dupy a Jamesa Johnsona tv zrobiła ogólnonarodowego bohatera Kanady i w górę po sam biegun.

Co prawda Noah nie ustrzegł się od błędów w obronie.

Zresztą cały zespół zawodził, no ale nic nie przebija Boozera i jego defensywnych wyczynów. Jak pomyślę że trzeba bedzie tego baranka oglądać w tym trykocie jeszcze tyle sezonów to.... #%$@

 

Noah-Lubię to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah w pierwszej kwarcie zrobił potwora - 10 zbiórek w 8 min. Wszedł idealnie w ten mecz. Potem chyba udzielił mu się marazm kolegów.

Co do meczu... Pierwsza połowa - Booz spał sobie w obronie, niczym misie na zime... Położył się na brzuszku i uśmiechał do przelatujących obok niego dinozaurów... Ale to jeszcze o niczym nie świadczyło. Poza tym Raptors mieli kupę szczęścia przy tych rzutach. To jakieś and one z dupy, to jakiś Amir rzucał sobie nad Carlosem jak chciał... Myślałem sobie, spoko, to w końcu Raptors... Przyciśniemy ich i przestaną wpadać te jumpery, bo muszą przestać...

 

Rose też był w dużej mierze śpiący, jakby jeszcze był na All Star, a tu zespół czekał na niego... Słaba skuteczność, dobre podania. Pozytywem był Brewer, którego sekwencją trzech przechwytów napędziła nam 8pkt przewagi w 2q.(swoją drogą kamikadze odwalił Bayless, który potem już się nie pojawił na boisku;])

Myślałem, że to będzie takie przebudzenie i już spotkanie będzie pod kontrolą, ale nie, bo po co...

 

Druga połowa-to samo co w pierwszej, nic się nie zmienia. Tylko Rose przypomniał sobie, że to jego drużyna, ale było już za późno-reszta nie wróciła z urlopu... Jak Toronto zbliżało się do 100pkt, to wyłączyłem.

Szkoda, to powinno być łatwe zwycięstwo.

13-13 na wyjazdach

Czas się zgrać(Noah-Booz-Rose) i brać się do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie porażka bez konsekwencji, bo i atlanta i orlando przejebało swoje mecze.

Praktycznie najgorszy mecz sezonu jeśli chodzi o D.

Ok, raps trafiali wszystko z mid range (who is to k**** nędzy sonny weems?), ale w pomalowanym to była padaka, demar zrobił sobie konkurs wsadów, bargiani robi dunki i wchodzi jak masełko (jo usprawiedliwiony, i tak zrobij rodcupiec na deskach, tylko że tipy mu nie wpadały). Ronnie zajebisty mecz ale w końcówce gra korver, co w połączeniu (szczególnie z dzisiejszym) boozerem= padaka. Trzeba było nam gościa w tym meczu który zamknie pomalowane, zfauluje, ale zamknie (asik) ale Tom postanowił grać Kurtem, który jest świetny jeśli ktoś gra post up ale w tym meczu to raps nas gnoili, jestem zdania że jeśli asik wszedł by na te 10-15 minut mógłby zrobić różnice, tak się nie stało.

Offensywnie dobrze, no ale raps, noaha wychodzi na obwód, robi miejsce boozerowi, widać gołym okiem że Lu ma więcej miejsca, derrick dziś odjebał maniane na początku, potem lepiej, ale i tak myślę że on zjebał bo boozer jakimś kosmicznym cudem przechwyca, d-rose świetna trójka, potem sam nadgania, w pewnym momencie już -2, a ten jumper z odskoku co nie jest jego najlepszą bronią, w ogóle derrick widocznie wkurwił się na support bo mam wrażenie że końcówka było pod tytułem derrick rose vs reszta świata.

Dziś z Miami najgorszy z możliwych b2b, wczoraj wyjazd w kanadzie dziś u siebie z najlepszym teamem wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/blog/chicago/bulls/post/_/id/3352/no-trade-deadline-move-for-bulls

 

Tak na podsumowanie.

a)Rip nie zgodził się na buyout - miał iść do Cleveland. W tym miejscu góra dała dupy. Okazało się, że do wykupienie kontraktu Ripa nie potrzeba było zmiany właściciela w Pistons. In minus.

B) Taj i Omer mają chyba dobrą pozycje w zespole. Nie oddano ich za jakiegoś tam sg. In plus

c) draft 2011. 1st r. - dwa wysokie numery, 2nd r. - dwa numery w drugiej dziesiątce. Jakby nie patrzeć, to jest duże prawdopodobieństwo, że wyciągnie się jakiegoś kwiatka na sg. Niby draft przeciętny, ale kilka nadgarstków jest. In plus.

 

Lepszy żaden ruch, niż zły ruch. W tych PO i tak nic nie zwojujemy. Teraz trzeba zdobyć doświadczenie, odpaść w drugiej rundzie, przemyśleć błędy, zahartować się i za rok wrócić mocniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kony... Nie płacz już. I co by nam to dało? Byłby sobie, pograł, zabrał piłkę od Rosa i sezon by się skończył. Czy Tracy zmienia coś w konfrontacji z contenderami? Nie. Czy pogra długo? Nie. Czy w lato wiedziałeś, że jest w stanie grać? Nie.

Wobec tego o wiele bezpieczniejsze było zatrudnienie Bogansa, który miał dobry sezon w SAS.

Nie płacz, party is not over jet.

Rip może będzie dostępny po buyoicie i zawsze zostaje ktoś z NBDL. W tym roku naprawdę nie nastawiajcie się, że coś wygramy. Muszą chłopaki nabrać doświadczenia w PO. Na razie trzon zagrał ze sobą 12 meczów w PO. To jest nic.

 

P.S. W ogóle to jest hit

http://sports.espn.go.com/chicago/nba/news/story?id=6154793

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cholernie szkoda tego Mayo bo na prawdę mogliśmy go mieć za niewielką sumę, mam nadzieję że jak teraz jednak nie trafi do Indiany to w offseason Forman spróbuje go wyciągnąć, jego bądź Lee.

Nie poszedł ostatecznie zostaje w Mephis :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cholernie szkoda tego Mayo bo na prawdę mogliśmy go mieć za niewielką sumę, mam nadzieję że jak teraz jednak nie trafi do Indiany to w offseason Forman spróbuje go wyciągnąć, jego bądź Lee.

Tylko zauważ, że to nie miała być taka wymiana za czapkę gruszek. Tam był jeszcze McRoberts, czyli gracz wysoki, tai jakiego chcieli w Memphis. W naszym przypadku byłby to Taj/Asik, czyli dobrze, że do wymiany z naszym udziałem nie doszło.

Mayo raczej nie da się wyciągnąć, bo jego wartość może być tylko wyższa. Chyba, że za nasz pakiet picków w przyszłym offseason.

Mnie zastanawia czemu Parker nie wylądował w Chicago. Wszystko na to wskazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.