Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie

Cytat

The root of violent crimes against women in India- rape, female foeticide, domestic abuse etc- lies in this visceral hatred towards women that emanate from men, their enablers, and patriarchal structures (family, religion, society etc). Social media simply reflects that.

 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 06:41, Pablo81 napisał(a):

Co? W miejscowości, gdzie mam mieszkania w Pl jest całkiem sporo Ukraińców czy obywateli Indii/Bangladeszu. 

Serio myślisz, że wszyscy na uberach jeżdżą? 

Wiem, że tak jest na memach, ale nie wydaje mi się by tak było w rzeczywistości.

wiadomo, ze nie. poczekajcie jeszcze z dekade jak ogarna zakladanie swoich biznesow zatrudniajac po taniosci "swoich" i beda spokojnie we wszystkim podobnej jakosci, tansi i szybsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, memento1984 napisał(a):

wiadomo, ze nie. poczekajcie jeszcze z dekade jak ogarna zakladanie swoich biznesow zatrudniajac po taniosci "swoich" i beda spokojnie we wszystkim podobnej jakosci, tansi i szybsi.

Dlaczego zakładasz, że ktoś będzie szybszy tylko na podstawie narodowości? Dlaczego nie cenisz Polaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dlaczego zakładasz, że ktoś będzie szybszy tylko na podstawie narodowości? Dlaczego nie cenisz Polaków?

bo autochtoni rzadko cenia "obcych" wiec Ci obcy beda musieli byc troche szybsi, conajmniej tej samej jakosci i tansi. tyle.

historia stara jak ameryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

===================================================================================

 

Trzeba oddac - Kamala odjechala "pelnego Shaq'a" w nagranym i wyrezyserowanym "wywiadzie".

- mieszkania dostepne cenowo 

- zmowy cenowe Walmartow tego swiata glownym powodem inflacji

- jak tylko zostanie prezydentem zajmie sie granica (haha!)

- 20lat+ temu jak byla zastepca prokuratora walczyla z miedzynarodowymi kartelami

- bedzie dzielnie walczyc o klase srednia

- Trump spowodowal Covida i jedynie Ameryka ucierpiala na globalnym kryzysie (kek!)

- gramatyka wice prezydenta jest nieodpowiednia (hehe)

- 18min podzielone w 5 czesci (nie mozna tylko odpowiadac na pytania dlaczego wiekszosci rzeczy ktore chce zrobic nie zrobila ona ani jej administracja, w ciagu ostatnich 4 lat zarzadzania)

 

bede w szoku jak ona sie wybroni za 13dni w debacie Live.

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, memento1984 napisał(a):

=================================================================================

bede w szoku jak ona sie wybroni za 13dni w debacie Live.

 

Ja jestem w szoku, że będziesz w szoku, bo Kamala wydaje się dużo bardziej elokwentną osobą. A argument o covidzie jest na poziomie argumentu Trumpa o tym, że to Biden spowodował wojnę na Ukrainie.

Dasz link, że powiedziała, że Trump spowodował covida?

W ogóle to chyba inny wywiad oglądałeś niż autor artykułu:

https://www.money.pl/podatki/kamala-harris-powiedziala-co-zrobi-w-pierwszych-dniach-prezydentury-7065567592045120a.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dasz link, że powiedziała, że Trump spowodował covida?

nie dam!

48 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W ogóle to chyba inny wywiad oglądałeś niż autor artykułu:

mozliwe!

49 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ja jestem w szoku, że będziesz w szoku, bo Kamala wydaje się dużo bardziej elokwentną osobą.

Elokwentna osoba nie chowa sie przez 40dni od nominacji, a po 40stu dniach wydaje 18minutowy wyrezyserowany "wywiad".

51 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A argument o covidzie jest na poziomie argumentu Trumpa o tym, że to Biden spowodował wojnę na Ukrainie.

niby tak, ale "projecting" US sily nie moze miec wplywu na wyplyniecie wirusa na drugim krancu swiata, natomiast "projekcja" tej samej sily powinna hamowac imperialistyczne zapedy na tym samym "drugim krancu swiata". Argument mocniejszy niz gramatyka Waltza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, memento1984 napisał(a):

nie dam!

mozliwe!

Elokwentna osoba nie chowa sie przez 40dni od nominacji, a po 40stu dniach wydaje 18minutowy wyrezyserowany "wywiad".

niby tak, ale "projecting" US sily nie moze miec wplywu na wyplyniecie wirusa na drugim krancu swiata, natomiast "projekcja" tej samej sily powinna hamowac imperialistyczne zapedy na tym samym "drugim krancu swiata". Argument mocniejszy niz gramatyka Waltza!

Nie ma linku, to nie powiedziała ;)

A w tv pokazywali wyreżyserowany wywiad Trumpa, w którym ze 30 razy powiedział, że to, iż nie zginął w ataku snajpera to wola i znak od Boga. Ogólnie zarzut, że ktoś w kampanii udziela wyreżyserowanych wywiadów jest imo śmieszny, bo te dłuższe prawie wszystkie takie są. Politycy idą do swoich.

I serio zarzucenia Harris, że w debacie nie da rady jest dla mnie niepoważne. Babka jest w opór wyszczekana, ma szybkie riposty, dobrą mowę ciała. A Trump wyglądał co prawda lepiej od Bidena (o co nie było trudno), ale też trącił w tamtej debacie dziadkiem.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie ma linku, to nie powiedziała ;)

A w tv pokazywali wyreżyserowany wywiad Trumpa, w którym ze 30 razy powiedział, że to, iż nie zginął w ataku snajpera to wola i znak od Boga. Ogólnie zarzut, że ktoś w kampanii udziela wyreżyserowanych wywiadów jest imo śmieszny, bo te dłuższe prawie wszystkie takie są. Politycy idą do swoich.

I serio zarzucenia Harris, że w debacie nie da rady jest dla mnie niepoważne. Babka jest w opór wyszczekana, ma szybkie riposty, dobrą mowę ciała. A Trump wyglądał co prawda lepiej od Bidena (o co nie było trudno), ale też trącił w tamtej debacie dziadkiem.

ale ona nie udzielila wywiadu NA ZYWO, czyli mogli kazda rzecz powtorzyc jak na planie filmowym. I tak wlasnie wygladal ten "wywiad".

z Shaqiem jak zrobili wyciete i posklejane 2.5minuty na CANAL+, to tez wygladal lepiej, niz jak na zywo odbakiwal pol-zdaniowce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, the_secret napisał(a):

ty ewidentnie trącisz parodią mężczyzny. weź poproś lekarza o TRT

Argument ad personam. Himalaje intelektu, dobrego wychowania i sztuki prowadzenia dyskusji :)

I wyciągania wniosków o tym, że nie jestem mężczyzną na podstawień mojej opinii, że Trump jest stary? Wspaniały wniosek i jaka uszczypliwość :) Jestem wdzięczny, że się tym podzieliłeś i wniosłeś powiew merytoryczności do dyskusji wprowadzając ja na niespotykany dotąd poziom :)

Czekam na dalszy, absolutnie wspaniały przekaz.

7 godzin temu, ignazz napisał(a):

Czyli robi na razie to w czym jest dobra. Chowa się. Daje wyreżyserowany „prawie” wywiad, unika sytuacji gdzie od razu leży. Raczej modliszka niż padlina. Nie wiem kto wygra ale jak dziadka podmienili to nie jest to takie głupie. 

Chowa się? Cała wiedzę czerpiesz z postów usera z Clevland?

Przecież miała od groma wystąpień publicznych w tym dość spore na konwencji demokratów :)

Wczoraj w programach informacyjnych pokazali wyreżyserowany wywiad Trumpa, a ma z nim jeszcze przeprowadzić rozmowę... Musk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Chowa się? Cała wiedzę czerpiesz z postów usera z Clevland?

Ej, nie badz Waltz i nie rob bledow gramatycznych!

Ja juz wyjebalem z Cleveland jak Lebron przeniosl swoje talenty do LA i przejezdzam obok rezydencji Kamali niemal codziennie!

6 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Argument ad resideo. Himalaje intelektu, dobrego wychowania i sztuki prowadzenia dyskusji :)

Kek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał(a):

Ej, nie badz Waltz i nie rob bledow gramatycznych!

Ja juz wyjebalem z Cleveland jak Lebron przeniosl swoje talenty do LA i przejezdzam obok rezydencji Kamali niemal codziennie!

Kek

Haha, popracuj nad interpunkcją w swoim polglish, jeżeli już chcesz uczyć innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, memento1984 napisał(a):

===================================================================================

 

 

bede w szoku jak ona sie wybroni za 13dni w debacie Live.

 

Serio uważasz, że będzie musiała się bronić ? Przecież jakbyś nie patrzył to kobieta jest w swoim prime i bez problemu powinna zgasić starego stetryczałego dziada, który swoje najlepsze dni jako showman ma już dawno za sobą. Oprócz tego z racji wykonywanego zawodu ma wszelkie instynkty i narzędzia żeby prowadzić debaty w stylu który jest w stanie przekonać nieprzekonanych. Wiadomo ,że nikt nie przekona tych przekonanych ale w tych debatach nie o nich chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.