Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał(a):

Dadzą kobietę ku uciesze niektórych członków forum?

Draft wroci 😕

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

O ja, wie ktoś czy kiedyś ktos się wycofał na 3,5 miecha przed wyborami lub pozniej?

Najdalej Lyndon Johnson mid-March mowi’o

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Dadzą kobietę ku uciesze niektórych członków forum?

Taka mysl, moze sa juz tak postepowi ze zrobia podwojny ticket kobiecy, Kamala/Obama, konwencja w Chicago, lepszej alignment nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tak bardzo kibicujesz Trumpowi?

Co cię tak urzekło? Polityka Republikanów względem Ukrainy?

Jestem liberałem. Urzekło mnie to, że chce wolności słowa, dla mnie to wystarczy.

 

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Dadzą kobietę ku uciesze niektórych członków forum?

Tak i to czarna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jestem liberałem. Urzekło mnie to, że chce wolności słowa, dla mnie to wystarczy.

 

Tak i to czarna 

Fakt, że po dojściu republikanów do władzy Polska może mieć nieco dłuższa granicę z Rosją jakoś cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, memento1984 napisał(a):

Jasne, po doprowadzeniu do jakiegos kompromisu. Myslisz ze kompromisem bedzie granica rosji na granicy z Polska, albo ze rosja utrzyma 20% obcego terytorium?

Skoro wiesz, jak wygląda ów kompromis, to podziel się tym. I daj jakieś linki, a nie własne widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RappaR napisał(a):

c***owo

Trump miał pewną wygraną 

dalej ma Kamala jest mega cringowa, bardziej obsmiewana prawie niz Biden

jak bedzie debata Trump ja zje

mieli jedna zbawczynie ale ona nie chce byc prezydentem najwidoczniej Michele Obama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Skoro wiesz, jak wygląda ów kompromis, to podziel się tym. I daj jakieś linki, a nie własne widzimisię.

Nie wiem, ale to Ty zaczales konwo o rosji na naszej granicy wiec musisz wiedziec wiecej, niz ja slyszac tylko plotki o wymuszonym kompromisie.

przebakuja cos u was o przekierowaniu pieniedzy z programow socjalnych na armie? Podwyzka podatkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Fakt, że po dojściu republikanów do władzy Polska może mieć nieco dłuższa granicę z Rosją jakoś cię interesuje?

faktem to jest to że aneksja Krymu miała miejsce za Obamy a 'Specjalna Operacja Wojskowa' za Bidena i trwa całą jego kadencję (z korzyścią dla Rosji)

reszta to Twoje (mniej lub bardziej inspirowane przekazem) gdybania

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał(a):

Nie wiem, ale to Ty zaczales konwo o rosji na naszej granicy wiec musisz wiedziec wiecej, niz ja slyszac tylko plotki o wymuszonym kompromisie.

przebakuja cos u was o przekierowaniu pieniedzy z programow socjalnych na armie? Podwyzka podatkow?

 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

faktem to jest to że aneksja Krymu miała miejsce za Obamy a 'Specjalna Operacja Wojskowa' za Bidena i trwa całą jego kadencję

reszta to Twoje (mniej lub bardziej inspirowane przekazem) gdybania

Jest logiczne, że zmniejszając pomoc dla Ukrainy zwiększają ryzyko dłuższej granicy Pl-Ru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Jest logiczne, że zmniejszając pomoc dla Ukrainy zwiększają ryzyko dłuższej granicy Pl-Ru.

nie widzę tu żadnego związku logicznego

widzę za to że mimo 'pomocy' demokratów Operacja trwa sobie w najlepsze przez całą kadencję Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

 

Jest logiczne, że zmniejszając pomoc dla Ukrainy zwiększają ryzyko dłuższej granicy Pl-Ru.

Zapytaj swoich niemieckich politykow ktorzy priorytezowali programy spoleczne, dlaczego doprowadzili do sytuacji ze wydajac tylko 1.4-1.5%GDP Putin myslal, ze zajmie Ukraine w 2tyg swoimi smieszno-armistami w waciakach, najezdzajac najbardziej skorumpowany kraj w Europie. 
Logiczne jest, ze w interesie US jest presja na adekwatne wydatki na armie przez panstwa EU, szczegolnie teraz, jak gin wyszedl z butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

nie widzę tu żadnego związku logicznego

widzę za to że mimo 'pomocy' demokratów Operacja trwa sobie w najlepsze przez całą kadencję Joe

Nie widzisz związku z wysokością pomocy a sytuacją na froncie?

Teraz, memento1984 napisał(a):

Zapytaj swoich niemieckich politykow ktorzy priorytezowali programy spoleczne, dlaczego doprowadzili do sytuacji ze wydajac tylko 1.4-1.5%GDP Putin myslal, ze zajmie Ukraine w 2tyg swoimi smieszno-armistami w waciakach, najezdzajac najbardziej skorumpowany kraj w Europie. 
Logiczne jest, ze w interesie US jest presja na adekwatne wydatki na armie przez panstwa EU, szczegolnie teraz, jak gin wyszedl z butelki.

Nie zrozumiałeś pytania odpowiadając na nie informacją, co jest w interesie USA.

Ja twierdzę jedynie, co nie jest w interesie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.