Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał(a):

10 to najgorszy możliwy ból nie do wytrzymania uniemożliwiający funkcjonowanie.

5 to ból umiarkowany, pozwalający na funkcjonowanie

Z ciekawości jak połączyłeś te dwie wykluczające się pojęcia? 

Bo kur.. kiedyś uważałem, że z tym zębem nie wytrzymam. Potem jak mi przygniotło nogę to ten bol zęba już mnie nie straszył. 

A jak pomyślę o narzędziach tortur, to ta noga też nie musi być najgorsza.

Co niby tu się wyklucza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak nie działa ze jakbyś spotkał moja była to by Ci sala tortur była niestraszna. 

Może przy klawiaturze tak. Ale w rl?

I mysle ze wykorzystując nowoczesne zdobycze medycyny jakiś owładnięty maniakalnym obłędem krzywdzenia ludzi medyk obecnie by wymyślił coś lepszego niż prymitywne tortury średniowiecza. 

Sala tortur uruchamia może wyobraźnie ale można lepiej moim zdaniem 

Choć nie powiem ze fakultety prawa karnego średniowiecza robiły na mnie wrażenie jezeli chodzi o katalog kar cielesnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewany osioł czy zaganianie gagatka wokół drzewa aby owijał sobie własne jelita to była elita kar. 

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie wiedziałem że lubisz takie klimaty xD

Zwiedzałem sporo katowni na świecie z pasji do historii a nie krzywdzenia ludzi 

Ale czytałem sporo „technikaliów”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Bo kur.. kiedyś uważałem, że z tym zębem nie wytrzymam. Potem jak mi przygniotło nogę to ten bol zęba już mnie nie straszył. 

A jak pomyślę o narzędziach tortur, to ta noga też nie musi być najgorsza.

Co niby tu się wyklucza? 

Czyli odczuwałeś najsilniejszy możliwy do wyobrażenia sobie ból ale jednocześnie myśląc o narzędziach tortur wyobrażałeś sobie silniejszy możliwy ból?

Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ważne z jakiego powodu zwiedzała je Twoja była ;)

 

Jezeli ktoś tu na forum nie spotkał na prawdę „to zła kobieta była a ja jestem święty” niech pierwszy rzuci kamień 

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ważne z jakiego powodu zwiedzała je Twoja była ;)

 

Aaa. W takim znaczeniu. To tak. Ból czasem jest dobry.  Bardzo dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czyli odczuwałeś najsilniejszy możliwy do wyobrażenia sobie ból ale jednocześnie myśląc o narzędziach tortur wyobrażałeś sobie silniejszy możliwy ból?

Dobrze rozumiem?

Źle rozumiesz. Na dziś najsilniejszy ból to była przygnieciona noga i wtedy o niczym innym nie myślałem. Ale jak czytałem o torturach, albo o postrzałachw brzuch, to myślę że mogło być dużo gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Game 85 napisał(a):

Źle rozumiesz. Na dziś najsilniejszy ból to była przygnieciona noga i wtedy o niczym innym nie myślałem. Ale jak czytałem o torturach, albo o postrzałachw brzuch, to myślę że mogło być dużo gorzej. 

10 to nie najsilniejszy ból jaki miałeś w życiu, tylko najsilniejszy ból jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Ta skala ma za zadanie być maksymalnie prosta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

10 to nie najsilniejszy ból jaki miałeś w życiu, tylko najsilniejszy ból jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Ta skala ma za zadanie być maksymalnie prosta.

 

Kur.. Do ciebie nic nie dociera. Jak mnie bolał ząb to wtedy było 10 i nie myślałem że może być gorzej. Potem przygniotło mi nogę i też tak myślałem. Potem czytałem o torturach i uważam że może być gorzej i ten ząb z przed 20 lat to mały pikuś.

Ale w sumie rozumiem ciebie, rozmawiamy o współczesności w Polsce, a ty cytujesz książkę z przed 20 lat , podajesz jakieś badania z Nowej Zelandii z 1999 roku, albo odwołujesz się do islamskiego prawa. 

Zero zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pan A. napisał(a):

Flajber aka @Denis Bad Boy Załęckima być dumny z tego co tu @RappaR wypisuje? Przecież flajaber 'w nocy o północy' by tu 100 razy lepszy kontent stworzył niż "kolumbijski wdech" rodem z PlanetTravel 🫡 

No nie ma podjazdu do niego z cało sympatio.

Wiesz co jest za takie pomówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o dzisiejszych problemach technicznych? Jak dla mnie gruba sprawa kiedy uświadamiasz sobie ze pół świata wisi na jednym antywirusie czy tam nawet na jednym Microsoft. 
 

jakie to może mieć finansowe reperkusje? Takie linie lotnicze to chyba mocno dziś dostały po dupie, zaraz się posypią pozwy o odszkodowania za odwołane loty itp? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Co powiecie o dzisiejszych problemach technicznych? Jak dla mnie gruba sprawa kiedy uświadamiasz sobie ze pół świata wisi na jednym antywirusie czy tam nawet na jednym Microsoft. 
 

jakie to może mieć finansowe reperkusje? Takie linie lotnicze to chyba mocno dziś dostały po dupie, zaraz się posypią pozwy o odszkodowania za odwołane loty itp? 
 

Troszeczkę jak w Mr Robot co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.