Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

A byłeś w więzieniu, że uznajesz je za coś złego? Czy tylko z opowieści znasz. Ja spotkałem kilku, którzy sami chcieli wrócić do więzienia.

 

Mogłeś pójść do wojska i potem na studia. Zamiast tego uciekłeś.

Pokażesz mi jedno prawo, które zmuszało poborem do zostania księdzem, lekarzem albo policjantem? Czy jak zawsze uciekniesz od odpowiedzi.

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19670440220

Ustawa obowiązująca w trakcie Twojej ucieczki od wojska

A gdzie te twoje słynne pytania, o które tak płaczesz, bo na moje nadal nie odpowiedziałeś.

Nie byłem w wojsku, nie byłem w więzieniu, a może ty byłeś skoro sobie chwalisz. Armia zawodowa jest od lat i chętni chyba nadal są więc raczej nie jest tak źle. 

Ale czego oczekiwać od kogoś kto porównuje wojsko do więzienia, a zdradę do gwałtu. Oczywiście z ZEROWYM, własnym doświadczeniem.

Mnie prawo do niczego nie zmuszało, tylko dało WOLNY WYBÓR, to jest coś czego najwyraźniej nie rozumiesz. 

Czyli wrzuciłeś prawo uchwalone przez zapewne prawie samych mężczyzn. No brawo ty. Ile kobiet zagłosowało za tą ustawą, a ilu mężczyzn?

Tylko w sumie po co pytam, jak jak zwykle zamilkniesz.

Ale oczywiście mając ZEROWE pojęcia o wojsku, więzieniu, małżeństwie czy gwałcie znasz się na tym najlepiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

Nie byłem w wojsku, nie byłem w więzieniu, a może ty byłeś skoro sobie chwalisz.

Nie byłem i nie chcę być. To Ty chcesz innych zmuszać tam.

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Armia zawodowa jest od lat i chętni chyba nadal są więc raczej nie jest tak źle. 

A geje są od tysięcy lat. Chciałbyś, by ktoś wziął Cię od tyłu?

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Ale oczywiście mając ZEROWE pojęcia o wojsku, więzieniu, małżeństwie czy gwałcie znasz się na tym najlepiej. 

 

Jakie Ty masz pojęcie o wojsku, więzieniu czy w szczególności o gwałcie?

To ostatnie mnie najbardziej ciekawi - masz doświadczenie jako sprawca czy jako ofiara?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał(a):

Yup, ale nie widzę powodu by wyśmiewać to, co napisał Koelner. Ludzie w latach 90-tych mieli ciężko i potrafili szanować zarobiony pieniądz, wydaje mi się, że o wiele bardziej niż teraz.

kultura kombinowania/cwaniactwa jest niekorzystna społecznie*

dlatego jak najbardziej jest powód żeby ją wyśmiewać

 

* ofc w dawnych czasach to kombinowanie było w pewien sposób usprawiedliwione (bo często było jedyną opcją), dziś jest to karygodne i to główny blocker rozwoju tego kraju

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

kultura kombinowania/cwaniactwa jest niekorzystna społecznie*

jakbym widział, że jest potępienie społeczne takich działań jak np. PiS przy działaniu Funduszu Sprawiedliwości czy te inne pierdy willa plus to jak najbardziej zgodziłbym się z Tobą

a tak to mamy sytuację gdzie MY jako społeczeństwo akceptujemy kastę panującą a wytykamy palcami Janusza który walczy o przetrwanie i kombinuje z fv żeby utrzymać budkę z kebabem

zabawne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

jakbym widział, że jest potępienie społeczne takich działań jak np. PiS przy działaniu Funduszu Sprawiedliwości czy te inne pierdy willa plus to jak najbardziej zgodziłbym się z Tobą

a tak to mamy sytuację gdzie MY jako społeczeństwo akceptujemy kastę panującą a wytykamy palcami Janusza który walczy o przetrwanie i kombinuje z fv żeby utrzymać budkę z kebabem

zabawne

 

Dobry kebab sam sie obroni.

A 'kasta panujaca' bierze sie ze spoleczenstwa nie na odwrot...jesli w spoleczenstwie jest przyzwolenie na cwaniactwo to 'kasta panujaca' robi to co robi i zabawne jest jak ktos podaje to jako uzasadnienie swojego cwaniakowania. Bledne kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał(a):

Dobry kebab sam sie obroni.

A 'kasta panujaca' bierze sie ze spoleczenstwa nie na odwrot...jesli w spoleczenstwie jest przyzwolenie na cwaniactwo to 'kasta panujaca' robi to co robi i zabawne jest jak ktos podaje to jako uzasadnienie swojego cwaniakowania. Bledne kolo.

ze społeczeństwa od 89’ r. obecny system praktycznie blokuje wymianę kasty panującej więc ogólnie obecnie kasta może cwaniakować jak w 90’ a plebs jest dojeżdżany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, RappaR napisał(a):

Nie byłem i nie chcę być. To Ty chcesz innych zmuszać tam.

A geje są od tysięcy lat. Chciałbyś, by ktoś wziął Cię od tyłu?

Jakie Ty masz pojęcie o wojsku, więzieniu czy w szczególności o gwałcie?

To ostatnie mnie najbardziej ciekawi - masz doświadczenie jako sprawca czy jako ofiara?

 

Ja nikogo nie mam zamiaru zmuszać. Ale też nigdzie nie porównuje jednego do drugiego jak ty ty robisz.

Co ma armia wspólnego z gejami to nie wiem. Ale ty oczywiście wiesz. Zapewne o dupie też z własnego doświadczenia. 

Nie mam żadnego i nie porównuje jednego z drugim jak ty to czynisz. Nie jak można w ogóle porównywać rzeczy mając ZEROWE doświadczenia w każdym.

Jako lekarz dostałeś szansę wykazania się wiedzą, które to kobiety tak bardzo krzywdzą mężczyzn i wymyśliły takie, a nie inne badania lekarskie. Ale oczywiście zamilkłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

Ja nikogo nie mam zamiaru zmuszać. Ale też nigdzie nie porównuje jednego do drugiego jak ty ty robisz.

 

Przecież popierałeś obowiązkowy pobór.

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Co ma armia wspólnego z gejami to nie wiem. Ale ty oczywiście wiesz. Zapewne o dupie też z własnego doświadczenia. 

 

Co ma wspólnego to, że są chętni do wojska ze zmuszaniem pod karą więzienia i śmierci do odbycia służby?

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Nie mam żadnego i nie porównuje jednego z drugim jak ty to czynisz. Nie jak można w ogóle porównywać rzeczy mając ZEROWE doświadczenia w każdym.

 

Nie byłem nigdy na Malediwach i w obozie koncentracyjnym. W związku z tym nie mogę uznać, że pobyt na Malediwach jest lepszy od pobytu w obozie koncentracyjnym.

 

Ty nigdy nie byłeś kobietą, to jak możesz negować ich uprzywilejowaną pozycję, skoro masz zerowe doświadczenie w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Koelner napisał(a):

ze społeczeństwa od 89’ r. obecny system praktycznie blokuje wymianę kasty panującej więc ogólnie obecnie kasta może cwaniakować jak w 90’ a plebs jest dojeżdżany. 

średnia wieku w sejmie to 51 lat

czyli statystyczny poseł miał w 89' 16 lat

 

ale chwalebne jest to szukanie usprawiedliwień na swoje usprawiedliwienia! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

średnia wieku w sejmie to 51 lat

czyli statystyczny poseł miał w 89' 16 lat

 

ale chwalebne jest to szukanie usprawiedliwień na swoje usprawiedliwienia! 💪

graficznie dla ułatwienia

 eB_k9kqTURBXy84YzdmOWZhMjQzMjNjMTRlNTI2M

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie byłem nigdy na Malediwach i w obozie koncentracyjnym. W związku z tym nie mogę uznać, że pobyt na Malediwach jest lepszy od pobytu w obozie koncentracyjnym.

Ale gdzie na Malediwach? W hotelu 5 gwiazdkowym z workami pieniędzy na wydanie, czy w obozie koncentracyjnym na Malediwach lub gdzies indziej. Strasznie uogólniasz i na tym często opierasz swoje tezy. 

Biorąc pod uwagę, z pierwszym skojarzeniem że słowem Malediwy a pierwszym skojarzeniem że zwrotem "obóz koncetracyjny", to bez badań, ankiety mogę Ci powiedzieć, że zdecydowana większość nie mialaby wątpliwości, o co prosić Sw. Mikołaja w kwestii wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

jest i on

Psycho P! ❤️ 

 

trzej przyjaciele z boiska -> Kelner, mayor i Psycho P 💪

już się nie denerwuj, z nerwów już robisz błędy w pisowni nicków to idź lepiej przytul się do kolegi i pozadawajcie sobie pytanka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał(a):

Przecież popierałeś obowiązkowy pobór.

Co ma wspólnego to, że są chętni do wojska ze zmuszaniem pod karą więzienia i śmierci do odbycia służby?

Nie byłem nigdy na Malediwach i w obozie koncentracyjnym. W związku z tym nie mogę uznać, że pobyt na Malediwach jest lepszy od pobytu w obozie koncentracyjnym.

 

Ty nigdy nie byłeś kobietą, to jak możesz negować ich uprzywilejowaną pozycję, skoro masz zerowe doświadczenie w tej kwestii?

Niby gdzie popieraralem KŁAMCO.

Kto i kogo zmusza do służby pod karą śmierci KŁAMCO.

No serio Malediwy porównujesz do obozu koncentracyjnego. 

Jestem mężczyzną i przez blisko 40 lat życia nie czułem ani razu, żeby kobiety miały lepiej. Nie widziałem żadnego uprzywilejowania ich więc na ten temat mogę się wypowiadać.

A dalej czekam na listę kobiet odpowiedzialnych za komisję wojskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.