Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Odpowiedz na najważniejsze pytanie. Które kobiety przez tysiące lat decydowały że na wojny idą mężczyźni? 

I skoro jesteś lekarzem to łatwiej znajdziesz chyba te wstrętne kobiety, które zdecydowały, że badanie lekarskie na komisji wojskowej wygląda jak wygląda.

Bo z tego co kojarzę twoja dyskryminacja opiera się na służbie wojskowej, więc pokaż mi że to kobiety to wymyśliły.

Nie tylko. Jest wiele innych prawnych uprzywilejowań kobiet.

Nie wiem, które kobiety dokładnie wymyśliły, nie interesuje mnie to. Jeśli Ciebie interesuje, dowiedź się. Masz sporo zaoszczędzonego czasu dzięki temu, że uciekłeś przed obowiązkiem poborowym, możesz go tak wykorzystać.

Wiem, że 17 mln Polek w wieku wyborczym skutecznie utrzymuje tą dyskryminację i to mnie bardziej interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie tylko. Jest wiele innych prawnych uprzywilejowań kobiet.

Nie wiem, które kobiety dokładnie wymyśliły, nie interesuje mnie to. Jeśli Ciebie interesuje, dowiedź się. Masz sporo zaoszczędzonego czasu dzięki temu, że uciekłeś przed obowiązkiem poborowym, możesz go tak wykorzystać.

Wiem, że 17 mln Polek w wieku wyborczym skutecznie utrzymuje tą dyskryminację i to mnie bardziej interesuje. 

Oczywiście,że jest wiele uprzywilejowanych kobiet, tak jak i mężczyzn, tylko nie o to pytałem. Ale jakoś w ogóle mnie nie dziwi, że jak ci coś nie pasuje to nie odpowiadasz.

Także widzę, że u ciebie także problemy z liczeniem spore są skoro twierdzisz, że przez 5 lat studiów zaoszczędziłem czas 1 roku wojska. Brawo ty. 

Ty chyba masz naprawdę jakiś kompleks tego wojska skoro twierdzisz, że ja uciekłem. Tak samo uciekłem od bycia strażakiem, lekarzem, policjantem. Jakoś nie uważam, że byłem dyskryminowany i miałem wiele możliwości na swoje życie i do niczego nie byłem zmuszany.

No i to o 17 milionach to twoje kolejne kłamstwo, już nawet nie liczę które.

Biedny dyskryminowany @RappaR. Choć będę szczery wcale mi cię nie żal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Biedny dyskryminowany @RappaR. Choć będę szczery wcale mi cię nie żal. 

I bardzo dobrze, zostaw żal na tych biednych Ukraińców, zmarłych i okaleczonych, którym nie pozwalano opuścić kraju, kiedy kobiety rozpierzchły się po całej Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

I bardzo dobrze, zostaw żal na tych biednych Ukraińców, zmarłych i okaleczonych, którym nie pozwalano opuścić kraju, kiedy kobiety rozpierzchły się po całej Europie. 

Czyli jak zawsze unikasz odpowiedzi. Stare nie znałem. 

A co do Ukraińców to jest mi ich żal, ale obwiniam o to Putina, Szojgu i całą resztę rosyjskiej armii, a z tego co wiem to akurat tam są prawie tylko mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Game 85 napisał(a):

Czyli jak zawsze unikasz odpowiedzi. Stare nie znałem. 

A co do Ukraińców to jest mi ich żal, ale obwiniam o to Putina, Szojgu i całą resztę rosyjskiej armii, a z tego co wiem to akurat tam są prawie tylko mężczyźni.

Na ile zadanych przeze mnie pytań odpowiedziałeś? Chociaż jedno? Czy uciekałeś przed każdym jak przed poborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, RappaR napisał(a):

Na ile zadanych przeze mnie pytań odpowiedziałeś? Chociaż jedno? Czy uciekałeś przed każdym jak przed poborem?

Na jakie pytanie nie odpowiedziałem? Śmiało możesz zadawać. Tylko, że ja też na to czekam i czekam.

Tylko się zastanawiam jak można być tak zakompleksionym człowieczkiem, żeby wybór studiów nazywać ucieczką. Ja w przeciwieństwie do niewolników miałem wybór i wojsko było jedną z wielu możliwości. 

Tylko, które to kobiety kazały biednemu, kłamiącemu @RappaR iść na wojnę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RappaR napisał(a):

Nawet jeśli Twoja teza jest prawdziwa o latach dyskryminacji kobiet, to wyjaśnij mi logikę wedle której ludzie, którzy jej nie przeprowadzili mają ją rekompensować ludziom, którzy jej nie doświadczyli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

 

To wszystko? To wszystkie twoje pytania przed którymi niby uciekałem?

Przecież to jest pytanie do osób, które czują się dyskryminowane. Ja się tak nie czuję i nie widzę żebym cokolwiek komukolwiek w swoim życiu rekompensował.

A stosując twoją pokrętną logikę to żeby była pełna sprawiedliwość to być to na tyle lat przewagi jednych powinno być tyle samo lat przewagi drugich i tylko zależy kto i kiedy się urodził.

Tylko, że ja przez blisko 40 lat życia, nie zauważyłem absutnie żadnego przejawu dyskryminacji.

Ale zapewne na moje pytania i tak nie odpowiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RappaR napisał(a):

Nawet jeśli Twoja teza jest prawdziwa o latach dyskryminacji kobiet, to wyjaśnij mi logikę wedle której ludzie, którzy jej nie przeprowadzili mają ją rekompensować ludziom, którzy jej nie doświadczyli?

Czyli PiS wygłupił się jednak z tymi reparacjami od Niemiec?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Czyli PiS wygłupił się jednak z tymi reparacjami nie Niemiec?

Widzę, że lata spędzone w wyższej kulturze sprawiły, że straciłeś zdolność do poprawnego pisania po prostackiemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Widzę, że lata spędzone w wyższej kulturze sprawiły, że straciłeś zdolność do poprawnego pisania po prostackiemu. 

Poprawiłem. A tak pomijając pisanie ad personam, to jak skomentujesz merytorycznie ten wpis? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Poprawiłem. A tak pomijając pisanie ad personam, to jak skomentujesz merytorycznie ten wpis? :)

Widzę, że jednocześnie z utratą zdolności do poprawnego pisania po prostackiemu, zatraciłeś zdolność do odróżniania ludzi od rzeczy. 

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wygłupił się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Widzę, że jednocześnie z utratą zdolności do poprawnego pisania po prostackiemu, zatraciłeś zdolność do odróżniania ludzi od rzeczy. 

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wygłupił się. 

A wiesz czego dotyczyła wycena wysokości reparacji? W większości płaciliby je ludzie, którzy nie popełnili czynów, ludziom, którzy tych czynów nie doświadczyli. Wypisz wymaluj - idealna analogia do tego, co pisałeś o odpowiedzialności obecnych mężczyzn za lata dyskryminacji kobiet :)

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A wiesz czego dotyczyła wycena wysokości reparacji? W większości płaciliby je ludzie, którzy nie popełnili czynów, ludziom, którzy tych czynów nie doświadczyli. Wypisz wymaluj - idealna analogia do tego, co pisałeś o odpowiedzialności obecnych mężczyzn za lata dyskryminacji kobiet :)

 

Nie, płaciłoby państwo jako organizacja za czyny popełnione przez to państwo.

PiS nic nie chciał od Niemców, nie słyszałem o żądaniu czegokolwiek w reparacjach od Niemców żyjących na przykład w Brazylii, Chile, Kanadzie, Australii. Ani złotówki PiS nie chciał od Niemców:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie, płaciłoby państwo jako organizacja za czyny popełnione przez to państwo.

PiS nic nie chciał od Niemców, nie słyszałem o żądaniu czegokolwiek w reparacjach od Niemców żyjących na przykład w Brazylii, Chile, Kanadzie, Australii. Ani złotówki PiS nie chciał od Niemców:) 

A Państwo skąd wzięłoby na to pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

A Państwo skąd wzięłoby na to pieniądze?

Ze swojego majątku jako organizacji.
Podobnie jak wymiana pracowników nie zwalnia firm z wypłacania odszkodowań.

Oddzielne podmioty prawne.


Ale takie pojęcia to tylko w prostackiej Polsce są, u was w wyższej kulturze mają widać inne prawo :) 

Godzinę temu, The Game 85 napisał(a):

To wszystko? To wszystkie twoje pytania przed którymi niby uciekałem?

Przecież to jest pytanie do osób, które czują się dyskryminowane. Ja się tak nie czuję i nie widzę żebym cokolwiek komukolwiek w swoim życiu rekompensował.

A stosując twoją pokrętną logikę to żeby była pełna sprawiedliwość to być to na tyle lat przewagi jednych powinno być tyle samo lat przewagi drugich i tylko zależy kto i kiedy się urodził.

Tylko, że ja przez blisko 40 lat życia, nie zauważyłem absutnie żadnego przejawu dyskryminacji.

Ale zapewne na moje pytania i tak nie odpowiesz. 

Ale jakie pytania? Ja na nie odpowiadam przecież.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.