Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, P_M napisał(a):

Z jednej stronie strony tak, z drugiej jednak należy kalkulować ryzyko związane z swoimi działaniami i możliwymi konsekwencjami. Przykładowo załóżmy mamy dwie frakcje kibicowskie różnych klubów i jeżeli jeden z nich postanowi sobie pójść do tej drugiej i naubliżać im, to musi się liczyć z potencjalną szansą wpie*dolu jakkolwiek naganna przemoc w każdym wykonaniu by nie była. Także potępiony w pierwszej kolejności zamachowiec/morderca/awanturnik, ale dobrze przypominać, że świat nie jest taki piękny i kolorowy, a są w nim potencjalne niebezpieczeństwa.

Ok

Ale kibic druzyny X idac nawrzucac kibicom druzyny Y albo na ten wpierdol wlasnie liczy albo jest swirem

Panna szlajac sie z ciapatymi liczy na orientalne ruchando a nie kose w brzuch

Totalnie nietrafione porownanie imho

A ze na swiecie sa niebezpieczenstwa i nawet babcia ktorej wniesiesz zakupy moze okazac sie seryjnym killerem - psychopatka to inna kwestia

8 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Napisał największy forumowy pizdeusz,płaczący za każdym razem o lajkowanie nieprzychylnych mu postów.Prawdziwy twardziel i autorytet.

Bym zalajkowal ale sie boje!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

"Pizdeusz" - brawo :)

Zaraz wleci lajk od rappara, żeby potwierdzić, to, o czym piszesz :)

 

A dam Tobie lajka, zasługujesz na to jak dumnie wywyższasz z powodu życia w Niemczech i plucia na Polaczków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Ok

Ale kibic druzyny X idac nawrzucac kibicom druzyny Y albo na ten wpierdol wlasnie liczy albo jest swirem

Panna szlajac sie z ciapatymi liczy na orientalne ruchando a nie kose w brzuch

Totalnie nietrafione porownanie imho

A ze na swiecie sa niebezpieczenstwa i nawet babcia ktorej wniesiesz zakupy moze okazac sie seryjnym killerem - psychopatka to inna kwestia

Jeszcze bardziej nietrafione porównanie, bo panna nie wiadomo czy poszła się szlajać z ciapatymi, czy po prostu uchodźcoosoba nie porwała jej z pomocą noża, kiedy robiła zakupy w sklepie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jeszcze bardziej nietrafione porównanie, bo panna nie wiadomo czy poszła się szlajać z ciapatymi, czy po prostu uchodźcoosoba nie porwała jej z pomocą noża, kiedy robiła zakupy w sklepie.

 

Ale tutaj od paru podstron jest zalozenie 'szlajania sie z ciapatymi' lol

Ktore dalej - moim zdaniem - w zadnym stopniu nie usprawiedliwia pisania ze 'jest sobie winna'

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Pizdeusz :)

Troche tak :(

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Ale tutaj od paru podstron jest zalozenie 'szlajania sie z ciapatymi' lol

Ktore dalej - moim zdaniem - w zadnym stopniu nie usprawiedliwia pisania ze 'jest sobie winna'

Na które to założenie nie ma żadnego dowodu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał(a):

Ale kibic druzyny X idac nawrzucac kibicom druzyny Y albo na ten wpierdol wlasnie liczy albo jest swirem

Panna szlajac sie z ciapatymi liczy na orientalne ruchando a nie kose w brzuch

Kibic też nie liczy na wpierdol tylko chce pocwaniakowac:) niestety wejście w inny krąg kulturowy wiąże się z ryzykiem. Upraszczam maksymalnie, ale jeżeli kobieta wchodzi w krąg, gdzie kobiety są traktowane przedmiotowo, to jest to w jakimś stopniu podobne do tego kibica, który wchodzi w krąg, gdzie zniewaga klubu może oznaczać kosę w brzuch:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, P_M napisał(a):

Kibic też nie liczy na wpierdol tylko chce pocwaniakowac:) niestety wejście w inny krąg kulturowy wiąże się z ryzykiem. Upraszczam maksymalnie, ale jeżeli kobieta wchodzi w krąg, gdzie kobiety są traktowane przedmiotowo, to jest to w jakimś stopniu podobne do tego kibica, który wchodzi w krąg, gdzie zniewaga klubu może oznaczać kosę w brzuch:)

Mysle kibice dla ktorych pojscie nawrzucac kibicom innej ekipy nie skonczylo sie wpi****lem to skrajne wyjatki.

Tak samo jak skrajnymi wyjatkami sa zgony wsrod lasek ktrore poszly szukac orientalnych romansow.

Taka to roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Mysle kibice dla ktorych pojscie nawrzucac kibicom innej ekipy nie skonczylo sie wpi****lem to skrajne wyjatki.

Tak samo jak skrajnymi wyjatkami sa zgony wsrod lasek ktrore poszly szukac orientalnych romansow.

Taka to roznica.

Spoko, ale mi nie chodziło o stworzenie idealnej analogii tylko o ryzyku i konsekwencjami swoich działań. Możesz wstawić sobie inną analogię, która bardziej Ci odpowiada.

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Mysle kibice dla ktorych pojscie nawrzucac kibicom innej ekipy nie skonczylo sie wpi****lem to skrajne wyjatki.

Tak samo jak skrajnymi wyjatkami sa zgony wsrod lasek ktrore poszly szukac orientalnych romansow.

Taka to roznica.

Spoko, ale mi nie chodziło o stworzenie idealnej analogii tylko o ryzyku i konsekwencjami swoich działań. Możesz wstawić sobie inną analogię, która bardziej Ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Spoko, ale mi nie chodziło o stworzenie idealnej analogii tylko o ryzyku i konsekwencjami swoich działań. Możesz wstawić sobie inną analogię, która bardziej Ci odpowiada.

Nom i w ten sposob mozemy dojsc do absurdu w ktorym ofiara pijanego kierowcy jest sama sobie winna bo smiertelne potracenie bylo konsekwencja wyjscia z domu

a przeciez mogla nie wychodzic!

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał(a):

Nom i w ten sposob mozemy dojsc do absurdu w ktorym ofiara pijanego kierowcy jest sama sobie winna bo smiertelne potracenie bylo konsekwencja wyjscia z domu

a przeciez mogla nie wychodzic!

 

Wszystko kwestia prawdopodobieństwa, życie samo w sobie jest niebezpieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

Sama to mogla byc sobie winna zlej opinii za takie prowadzanie sie itp

Pisanie ze jest sama sobie winna w kontekscie smierci jest mocno c***owe tbh

Może źle się wyraziłem. 

Nie była winna, ale dołożyła duża cegiełkę do tego co się stało.

Też mogę się wpierdalac na pasy za każdym razem nie patrząc czy coś jedzie i jak coś mnie pierdolnie to nie będę winny, bo przecież na przejściu pieszy ma pierwszeństwo. Tylko co z tego skoro będę mógł o tym co najwyżej św. Piotrowi opowiedzieć, że nie moja wina. Winny był ciapak, ale jakby się z nimi nie szlajala to, by pewnie żyła.

3 godziny temu, julekstep napisał(a):

Panna szlajac sie z ciapatymi liczy na orientalne ruchando a nie kose w brzuch

Malo było podobnych przypadków? Możemy oczywiście udawać, że szlajanie się w obcym kraju na wyspie z dzikusami jest bezpieczne, ale dla mnie to już Ci kibole sa bezpieczniejsi - by ci wpierdolili za wyzwiska, ale raczej nie zabili, a taki napalony dzikus to większe ryzyko śmierci niż przekopanie od kibica. 

Ty tutaj piszesz jakby to było nie spotykane albo bardzo rzadkie zjawisko - OLABOGASKADMOGLAWIEDZIEC! wszyscy wiedzą tylko nie ona i julek...

 

"W poniedziałkowy wieczór spotkała się z grupą pięciu mężczyzn z Pakistanu i Bangladeszu. 27-latka spożywała z nimi alkohol. W pewnym momencie zadzwoniła do swojego partnera i przekazała mu, że jest pijana. Dodała, że jeden z mężczyzn odwiezie ją na motocyklu do pokoju hotelowego".

to szlajala się z nimi czy nie? Alkohol, ciapaki, ładna blondynka, wyspa w Grecji, co może pójść nie tak?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ponoć znaleźli materiały wybuchowe, 20 letni snajper, zmajstrowane bomby na miejscu.... Na spontanie to on tego nie zrobił.

Teorie spiskowe będą się teraz mnożyć.

spokojnie..

za kilka lat bedziemy czytać książki,że to sam Biden strzelał albo anunnaki, reptalianie, Osvald z okna razem z Merlyn Monroe waldeklaugh.gif

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, steve napisał(a):

Może źle się wyraziłem. 

Nie była winna, ale dołożyła duża cegiełkę do tego co się stało.

Też mogę się wpierdalac na pasy za każdym razem nie patrząc czy coś jedzie i jak coś mnie pierdolnie to nie będę winny, bo przecież na przejściu pieszy ma pierwszeństwo. Tylko co z tego skoro będę mógł o tym co najwyżej św. Piotrowi opowiedzieć, że nie moja wina. Winny był ciapak, ale jakby się z nimi nie szlajala to, by pewnie żyła.

Malo było podobnych przypadków? Możemy oczywiście udawać, że szlajanie się w obcym kraju na wyspie z dzikusami jest bezpieczne, ale dla mnie to już Ci kibole sa bezpieczniejsi - by ci wpierdolili za wyzwiska, ale raczej nie zabili, a taki napalony dzikus to większe ryzyko śmierci niż przekopanie od kibica. 

Ty tutaj piszesz jakby to było nie spotykane albo bardzo rzadkie zjawisko - OLABOGASKADMOGLAWIEDZIEC! wszyscy wiedzą tylko nie ona i julek...

Byla masa podobnych przypadkow - ba do wielu z nich nawet nie potrzeba bylo 'ciapakow'! 

Szok c'nie?

1 godzinę temu, steve napisał(a):

Alkohol, ciapaki, ładna blondynka, wyspa w Grecji, co może pójść nie tak?

Jak juz ustalil @P_M w zyciu wszystko moze pojsc nie tak

A liczba blondynek z PL ruchajacych sie z habibkami, ktore nie przyplacily tego zyciem czy zdrowiem znacznie przewyzsza liczbe tych ktore niestety mialy pecha. Do tego stopnia ze spokojnie mozna uznac ze poszukiwanie takich przygod nie jest jednoznaczne z proszeniem sie o zgon.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie czytac tych wapszych bredni, wrzuce tylko swoje wypociny, ten zamach na ucho trumpa jeszcze bardziej unaocznia jak popier.olony jest ten świat i podzielone sratytaty hameryki. Teraz beda robic z trumpa bohatera i meża stanu, najlepsze ze zadnemu pewnie z tych pòłgłowkow na tym wiecu nie przyjdzie do glowy, ze cos jest nie tak z ich krajem gdzie kazdy poyeb moze kupic sobie flinte i napierdzielać jak popadnie.

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Wszystko kwestia prawdopodobieństwa, życie samo w sobie jest niebezpieczne :)

Dokladnie i w sumie to nawet umrzeć mozna, ba nawet ponoc jest gwarancja😋

7 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Chodzi mi o gesty zwycięstwa 2s po otrzymaniu obrażeń. Wycisnął maksimum korzyści z tej sytuacji.

 

Jednego to mu odebrac nie mozna, znaczy talentu aktorskiego, ale ja mysle zupelnie serio ze za gwarancje wygranej to on by uch poswiecił, jak by kulka poszla na wylot to by kolczyka mogl sobie wrzucic, bylby moze bardziej akceptowany pisrod negro ghetto ziomali😛

7 godzin temu, steve napisał(a):

 Sama sobie winna.

To jest tekst tak skrajnie debilny ze powinno byc za niego obligatoryjne ruchanie w d. Co to kufa znaczy sama sobie winna, mozna napisac nie rozwazna itd ale przerzucac wine na barki tej dziewczyny to jest totalne sk synstwo, cos a la teksty dziewucha w obcislych szortach sama sobie winna ze ja zgwalcili, nie bezmozgich typow ktorzy nie sa wstanie kontrolowac swoich popędów. Kufa fakt ze pisze jak jakas femina mnie wkur... nieomal jak teza z ktora tu polemizuję 

Ps na tej samej zasadzie mozna powiedziec zatem ze trump tez sobie winny, wlazi na podwyzszenie dobrze wyeksponowane, pierdoli glupoty itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tu wyszedł po prostu charakter Trumpa w połączeniu z adrenaliną a nie wyrachowanie czego mu oczywiście nie odbieram :)

Generalnie to co się wydarzyło śmierdzi na kilometr, to że popełniono tyle błędów ze strony secret service, świadkowie którzy widzieli tego typa na dachu.Nawet nie musielibyśmy mieć takich relacji świadków bo przecież ten dach to było potencjalnie najbardziej niebezpieczne miejsce pod względem takiego ataku, nie ma możliwości aby strzelcy nie widzieli tego gościa na dachu ze swojej pozycji.

Dwa miesiące temu tak wyśmiewany Bartosiak wspominał o tym że Trump ma prawo obawiać się nawet o swoje życie bo atmosfera jest już na tyle napięta.

SMRÓD się ciągnie tutaj i to taki z kanalizacji a nie jestem fanem teorii spiskowych, serio :)

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ignazz napisał(a):

Coraz doskonalsze w straszeniu, szokowaniu, zaskakiwaniu rozrywki jak i znieczulica przez to występująca sprawia że ze smutkiem muszę przyznać że nam rozwój ewolucyjny zaczyna mocno się nie udawać. Kiedyś byłbym zapewne zelektryzowany, zaskoczony, zasmucony niezależnie od preferencji dot Donalda a i może trochę przerażony co dalej. A dziś przez to że mamy na prawdę brutalizację filmów, wiadomości, gier czy ogólnie przekazu społecznego patrzę i myślę co to jest za reakcja? Komar ugryzł? I co to za pukawka w tle strzela? Ktoś zjadł drożdżówkę i z torebki nadmuchanej powietrzem wystrzelił? Dlaczego Donald się nie zalał krwią, z grymasem osunął na ziemię łamiąc obie nogi tylko tak ukrył bez efektu wow. Jako część rodzaju ludzkiego i tak po ludzku jest mi wstyd za siebie. Coś się nie udało. 

Zamach sie nie udal wg definicji😋 Kennedy x2, regan, ford, prezydent czy kandydat bez zamach, jego proby to jest cienias, to jest Hameryka🥳💪 błorn in the us@a zaspiewajmy dla kurażu 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, elwariato napisał(a):

 najlepsze ze zadnemu pewnie z tych pòłgłowkow na tym wiecu nie przyjdzie do glowy, ze cos jest nie tak z ich krajem gdzie kazdy poyeb moze kupic sobie flinte i napierdzielać jak popadnie.

Tam chyba prędzej wprowadzą płatne urlopy albo osiedlowe sklepy na przedmieściach niż jakiekolwiek ograniczenia w dostępie do broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.