Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

BTW ty wrzuciłeś dużo bardziej kontrowersjny post, swiadczacy, że snajper mial problemy ze wzrokiem, ale to moje stwierdzenie, że Trump przyaktorzyl wywołało oburzenie :)

Przyaktorzyl po strzale w ucho? Strzelałeś kiedyś z broni z ostra amunicja? Albo dostałeś kulkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, steve napisał(a):

Przyaktorzyl po strzale w ucho? Strzelałeś kiedyś z broni z ostra amunicja? Albo dostałeś kulkę?

Chodzi mi o gesty zwycięstwa 2s po otrzymaniu obrażeń. Wycisnął maksimum korzyści z tej sytuacji.

6 minut temu, julekstep napisał(a):

No myslalem ze podlapiesz pomysl i stworzysz ankiete tak jak lubisz.

Bo przeciez poprzedniej ankiety nie stworzyles tylko dlatego ze nie lubisz Rappara.

To by bylo malostkowe!

Skrytykowales te ankietę, więc nie będę robił nowej.

Ale ty możesz zrobić simkę poranną?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Chodzi mi o gesty zwycięstwa 2s po otrzymaniu obrażeń. Wycisnął maksimum korzyści z tej sytuacji.

Czyli 2 sekundy po tym jak dostał kulkę myślał o korzyściach politycznych jakie może wyciągnąć z tej sytuacji (zakładamy, że nie wiedzial o zamachu, wiec musialo mu to zajsc w glowie w sekundę), a nie była to jego naturalna reakcja?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Skrytykowales te ankietę, więc nie będę robił nowej.

Ja jestem malostkowy, wiec sie nie sugeruj!

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale ty możesz zrobić simkę poranną?

Niestety dzis i jutro rano nie moge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał(a):

Czyli 2 sekundy po tym jak dostał kulkę myślał o korzyściach politycznych jakie może wyciągnąć z tej sytuacji (zakładamy, że nie wiedzial o zamachu, wiec musialo mu to zajsc w glowie w sekundę), a nie była to jego naturalna reakcja?

Kilka sekund po otrzymaniu kulki podnoszenie ręki w geście zwycięstwa nie jest wg mnie naturalną reakcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, steve napisał(a):

No sorry, ale w sprawie tej Polki to ja podzielam zdanie vice. Pojechała sama do Grecji, chlopak w PL, a ona się zabawiała z ciapatym (ciapatymi?) i łaziła gdzieś po wyspach, ufając obcemu kolorowemu do tego w obcym kraju. Sama sobie winna.

Przeciez ten chlopak byl z nia na wyspie, tylko ze w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Przeciez ten chlopak byl z nia na wyspie, tylko ze w pracy :)

Pojebało mi się z tą Polka z Egiptu chyba. Była z chłopakiem jak to sie stalo? Nie. Szlajala się sama w obcym kraju z ciapatymi? Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał(a):

Pojebało mi się z tą Polka z Egiptu chyba. Była z chłopakiem jak to sie stalo? Nie. Szlajala się sama w obcym kraju z ciapatymi? Tak.

odpierdol się od niej, mówił jej że jest Italiano 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Kilka sekund po otrzymaniu kulki podnoszenie ręki w geście zwycięstwa nie jest wg mnie naturalną reakcją.

Dla ciebie półtorej minuty to kilka sekund?Musisz miec niezłe loty,skoro tak ci wykrzywia czasoprzetrzeń.Przy takich zakłóceniach to nie ma szans,zebyś cokolwiek racjonalnie ocenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Dla ciebie półtorej minuty to kilka sekund?Musisz miec niezłe loty,skoro tak ci wykrzywia czasoprzetrzeń.Przy takich zakłóceniach to nie ma szans,zebyś cokolwiek racjonalnie ocenił.

Widziałem relacje w TVP info i to było kilka sekund. Może obcięli. Zamiast wyjaśnić robisz jakies prymitywne wycieczki ad personam i lajkujesz prymitywne posty. W sumie nie mój problem - nie ja cię wychowywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Widziałem relacje w TVP info i to było kilka sekund. Może obcięli. Zamiast wyjaśnić robisz jakies prymitywne wycieczki ad personam i lajkujesz prymitywne posty. W sumie nie mój problem - nie ja cię wychowywałem.

https://twitter.com/aleksanderolech/status/1812384746145529972?s=46&t=MmXAJeARMz5uE8ralwswKA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Pisanie ze jest sama sobie winna w kontekscie smierci jest mocno c***owe tbh

Z jednej stronie strony tak, z drugiej jednak należy kalkulować ryzyko związane z swoimi działaniami i możliwymi konsekwencjami. Przykładowo załóżmy mamy dwie frakcje kibicowskie różnych klubów i jeżeli jeden z nich postanowi sobie pójść do tej drugiej i naubliżać im, to musi się liczyć z potencjalną szansą wpie*dolu jakkolwiek naganna przemoc w każdym wykonaniu by nie była. Także potępiony w pierwszej kolejności zamachowiec/morderca/awanturnik, ale dobrze przypominać, że świat nie jest taki piękny i kolorowy, a są w nim potencjalne niebezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Larry Legend napisał(a):

Napisał największy forumowy pizdeusz,płaczący za każdym razem o lajkowanie nieprzychylnych mu postów.Prawdziwy twardziel i autorytet.

"Pizdeusz" - brawo :)

Zaraz wleci lajk od rappara, żeby potwierdzić, to, o czym piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.