Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Koelner napisał(a):

mnie ciekawi termin: “nieudany zamach”. zamach chyba była udany ponieważ się odbył, nigdy zamach nie jest równoważny ze śmiercią. wygląda to na celową manipulację 

Eeeee

Serio mozesz se wygooglowac definicje slowa zamach lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Wysmiewales zabitą Półkę, a teraz jak się spultałeś :) Nie martw się - Donaldowi nic nie będzie, a wybory już ma wygrane.

A co ma jedno do drugiego? Jaki to ma związek w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie można tak pisać bo to nie przystoi. Ale drwić z Polki można było.

Teraz, RappaR napisał(a):

Piękny przykład niemieckiej elokwencji, to jest elokwencji rasy wyższej, dojrzalszej, lepszej

Dyskutuje w sposób taki jak lubisz. Polajkowales taki post, więc schodzę do twojego poziomu.

Ale jak tobie to napisać to już się nie podoba. Bądź konsekwentny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W końcu nie można tak pisać bo to nie przystoi. Ale drwić z Polki można było.

Dyskutuje w sposób taki jak lubisz. Polajkowales taki post, więc schodzę do twojego poziomu.

Ale jak tobie to napisać to już się nie podoba. Bądź konsekwentny :)

Ależ ja Ciebie tylko pochwaliłem.

Jedynie uwagę mógłbym zwrócić na brak kropki na końcu zdania, jednak prawdopodobnie pominąłeś ją tylko dlatego, by mieć więcej czasu na pracę na rzecz wielkiej Rzeszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wysmiewal śmierć Polki w Grecji, a obruszyl się na stwierdzenie, że Trump wyciągnął gestami maksimum korzyści politycznych.

No sorry, ale w sprawie tej Polki to ja podzielam zdanie vice. Pojechała sama do Grecji, chlopak w PL, a ona się zabawiała z ciapatym (ciapatymi?) i łaziła gdzieś po wyspach, ufając obcemu kolorowemu do tego w obcym kraju. Sama sobie winna.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ależ ja Ciebie tylko pochwaliłem.

Jedynie uwagę mógłbym zwrócić na brak kropki na końcu zdania, jednak prawdopodobnie pominąłeś ją tylko dlatego, by mieć więcej czasu na pracę na rzecz wielkiej Rzeszy

To chyba przez niedojebanie mózgowe nie zauważyłeś, że w lubianym przez ciebie oryginale też nie było kropki.

Skoro lubisz taki poziom i go pochwalasz, to wedle upodobań będę tak do ciebie pisał :(

Teraz, steve napisał(a):

No sorry, ale w sprawie tej Polki to ja podzielam zdanie vice. Pojechała sama do Grecji, chlopak w PL, a ona się zabawiała z ciapatym i łaziła gdzieś po wyspach, ufając obcemu kolorowemu do tego w obcym kraju. Sama sobie winna.

Już pomijam fakt, czy była sobie, winna, czy jak się prowadziła, to kolega Hindusów w tej sprawie odmawia mi prawa do komentarza na temat zachowania Trumpa, bo wydarzyła się tragedią, ale sam nie odmówił sobie komentarza na temat zmarłej Polki. To w końcu można czy nie można komentować okoliczności takich zdarzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

To chyba przez niedojebanie mózgowe nie zauważyłeś, że w lubianym przez ciebie oryginale też nie było kropki.

Skoro lubisz taki poziom i go pochwalasz, to wedle upodobań będę tak do ciebie pisał :(

Oryginalny post był napisany jedynie przez prostego Polaczka z Polski, to wiadomo, że jego poziom kultury, ortografii, gramatyki nie będzie na poziomie kogoś, kto się może szczycić o ile to jest lepszy dzięki życiu w Niemczech, oazie wyższej kultury, gdzie zapoznał się z tym jak wygląda prawdziwa cywilizacja, z prawdziwym synem Mitterleurope. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Oryginalny post był napisany jedynie przez prostego Polaczka z Polski, to wiadomo, że jego poziom kultury, ortografii, gramatyki nie będzie na poziomie kogoś, kto się może szczycić o ile to jest lepszy dzięki życiu w Niemczech, oazie wyższej kultury, gdzie zapoznał się z tym jak wygląda prawdziwa cywilizacja, z prawdziwym synem Mitterleurope. 

Wydaje mi się, że nie powinieneś obrażać innych userow. Mogę to jedynie zrzucić na karb niedojebania mózgowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Sporo tych lajkow tam.

Chyba czas na jakas ankiete 🙃

Jeden, który nie akceptuje wynikow ATF, drugi, z którym pokłóciłem się w temacie Euro no i Rappar.

Oczywiście nikt tu nie jest małostkowy :)

BTW ty wrzuciłeś dużo bardziej kontrowersjny post, swiadczacy, że snajper mial problemy ze wzrokiem, ale to moje stwierdzenie, że Trump przyaktorzyl wywołało oburzenie :)

Teraz, RappaR napisał(a):

Porównanie do Jerzego Stuhra uznałeś za obrazę? 

Nie mnie obraziłeś tamtym postem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jeden, który nie akceptuje wynikow ATF, drugi, z którym pokłóciłem się w temacie Euro no i Rappar.

Oczywiście nikt tu nie jest małostkowy :)

No myslalem ze podlapiesz pomysl i stworzysz ankiete tak jak lubisz.

Bo przeciez poprzedniej ankiety nie stworzyles tylko dlatego ze nie lubisz Rappara.

To by bylo malostkowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.