Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Visualization comparing BRICS GDP with G7 GDP in U.S. dollars.               Mimo wszystko ja bym za bardzo tym wykresom lansowanym przez Ławrowa nie wierzył, .Raz że te wszystkie kraje BRICS to albo reżimy totalitarne , gdzie trudno oddzielić prawdę od propagandy, albo kraje przeżarte przez korupcję na wylot, gdzie króluje szara strefa i drugi obieg pieniędzy, a rzetelne dane można jedynie oszacować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mayor napisał(a):

Visualization comparing BRICS GDP with G7 GDP in U.S. dollars.               Mimo wszystko ja bym za bardzo tym wykresom lansowanym przez Ławrowa nie wierzył, .Raz że te wszystkie kraje BRICS to albo reżimy totalitarne , gdzie trudno oddzielić prawdę od propagandy, albo kraje przeżarte przez korupcję na wylot, gdzie króluje szara strefa i drugi obieg pieniędzy, a rzetelne dane można jedynie oszacować 

i wez to jeszcze przelicz per capita i bedziesz mial pelen obraz rozpaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, lorak napisał(a):

dziś odbyła się debata BIden-Trump i obydwaj wypadli tak słabo, że trudno uwierzyć, iż któryś będzie prezydentem USA. coś jest nie tak z systemem politycznym oraz głosującymi, skoro tacy ludzie są wybierani.

W sumie to była straszna wieś. Nawet jeden na drugiego nie spojrzał, mówili o sobie niemiłe rzeczy ignorując się na maksa.

Bidenowi bardzo przeszkadza słabość fizyczna - widać, że jest schorowany na maksa. Nie domykał ust, wyglądał dziwnie.

Wg widzów CNN 67:33 dla Donka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał(a):

dziś odbyła się debata BIden-Trump i obydwaj wypadli tak słabo, że trudno uwierzyć, iż któryś będzie prezydentem USA. coś jest nie tak z systemem politycznym oraz głosującymi, skoro tacy ludzie są wybierani.

Mam wrazenie, ze ta sama gadka byla 4 lata temu.

Niesamowite, ze USA stoi przed wyborem kasztan, czy kasztan. Skads to znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Mam wrazenie, ze ta sama gadka byla 4 lata temu.

owszem, tylko teraz poziom kandydatów jeszcze poleciał w dół. a mimo tego i tak każdy z nich dostanie miliony głosów...

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Bidenowi bardzo przeszkadza słabość fizyczna - widać, że jest schorowany na maksa. Nie domykał ust,

ust jak ust, ale on nawet wypowiedzi nie potrafił domknąć, bo gubił wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samej debaty nie widziałem, ale jej relacje wydają idealnie symbolicznie.

Tak umiera demokracja, ostatnie wierzgi starców nie rozumiejących co się do siebie dzieje. Ale miała wspaniałe życie, szkoda że po niej tylko śmierć i rozpacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał(a):

a nie umarła w momencie, gdy wmówiono społeczeństwu, że są tylko dwie opcje do wyboru?

Dwie opcje to wciąż wybór. Zresztą świat jest często dualistyczny i zwykle wszystko się sprowadza do dwóch wyborów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał(a):

jasne, ale tutaj to coś na zasadzie czy wolisz aby ci obciąć prawą czy lewą rękę.

Dlatego mówię, że teraz mamy okres agonalny. 

Demokracja, jednak to był najpiękniejszy system w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A mi jakos przykro ogladalo sie Bidena. Nawet Trump za bardzo sie nie znecal nad nim.

Przemijanie, smutna sprawa. Imo bedzie podmianka na kogos, poki maja czas.

Yup, obejrzałem całą debatę. Trump nie strzelał na pustą bramkę, jak to mówi Stanowski w swoich materiałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.