Skocz do zawartości

[2036] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, julekstep napisał:

W porównaniu do 76ers to mało kto był napakowany, sęk w tym że Rockets ani razu nie zameldowali się w finale, gdzie przez kilka lat mieli najlepszą pakę na zachodzie

tutaj ich skład z 2026 na przykład

 

image.thumb.png.14ab1e0c86b96f2cbbfd0145ff35a304.png

na tamte czasy to zajebista paka (czołowy SG + bardzo dobry starter na każdej pozycji + mega rezerwy)

jest w zakładce Hall of Fame przecież :P 

Ale ja nie twierdzę, że mieli słabą ekipę, po prostu często brakowało im zdrowia i jednak ten support nie był taki bardzo zajebisty, po prostu bardzo dobry. A w tym sezonie to chyba akurat doszli do WCF gdzie przegrali z Nuggets, którzy mieli świetna ekipę na PO i wygrali tytuł (pokonując mnie w finale), a w simce wiadomo, że jedna seria może pójść w każdą stronę, w innych latach jednak z tego co kojarzę jakis starter był zawsze połamany. Plus ten Smits pod koszem to też szału nie robił, zwykły wyrobnik. Btw. Kobe miał wtedy jeszcze 85 potencjału..nie zrealizował go jednak do końca, przy lepszych campach mógłby lepszy od MJa skillowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

Ale ja nie twierdzę, że mieli słabą ekipę, po prostu często brakowało im zdrowia i jednak ten support nie był taki bardzo zajebisty, po prostu bardzo dobry. A w tym sezonie to chyba akurat doszli do WCF gdzie przegrali z Nuggets, którzy mieli świetna ekipę na PO i wygrali tytuł (pokonując mnie w finale), a w simce wiadomo, że jedna seria może pójść w każdą stronę, w innych latach jednak z tego co kojarzę jakis starter był zawsze połamany. Plus ten Smits pod koszem to też szału nie robił, zwykły wyrobnik. Btw. Kobe miał wtedy jeszcze 85 potencjału..nie zrealizował go jednak do końca, przy lepszych campach mógłby lepszy od MJa skillowo :)

nope - Nuggets przegrali z 76ers w tamtyk roku i mieli ekipę wyraźnie gorszą od Rockets :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jakie zniżki chłopy. Będzie bieda FA i jak liczyłem przynajmniej dwa razy więcej sałaty do wydania niż dwa ostatnie FA. 

Szykujcie się na rok przepłaceń. Będą nowe Ilyasovy i Lou Williamsy :)

no tak poważnie to był jeden z moich motywatorów do tego trejdu

Green serio nie zasługuje na więcej niż 7-8 baniek w rok a duża szansa że tyle dostanie

 

zamieniłem go na veta z kontraktem na 3 lata i dwóch młodzików, którzy będą na rookie kontraktach przez ten czas właśnie -> dużo lepiej mi się to spina jeśli chodzi o salary (+ Fournier ma duuuużo wyższy sufit niż Green....ofc podłogę też ma duuuużo niżej :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MarcusCamby napisał:

Danny Green to dostanie spokojnie 10+. Gość jest topowym obrońcą ligi, już teraz spokojnie TOP10 bez podziału na pozycję i w ofensywie nie jest łakiem. 

@julekstep dawaj simkę 

Jeżeli chodzi o Greena, to będzie krótka piłka - mam 11 baniek Cap Space (dlatego też oddałem Fourniera za pick - dodatkowe 2mln), gość jest lojalny, lubi grać dla zwycięzcy, nie będę się zastanawiał nad godna zapłatą, więc mam nadzieję, że się dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Jeżeli chodzi o Greena, to będzie krótka piłka - mam 11 baniek Cap Space (dlatego też oddałem Fourniera za pick - dodatkowe 2mln), gość jest lojalny, lubi grać dla zwycięzcy, nie będę się zastanawiał nad godna zapłatą, więc mam nadzieję, że się dogadamy :)

Dopiero zauważyłem że pozyskałes dwóch najlepszych zawodników Rockets których przejmowałem i jak nie chciałem on dawać 10+mln tak Ty bez wąchania płacisz im taką kasę :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 114 - Magic 115
play-by-play

Sonics 91 - Wizards 66
play-by-play

Raptors 106 - Hornets 107
play-by-play

Timberwolves 130 - Kings 125
play-by-play

Trailblazers 104 - Warriors 100
play-by-play

Celtics 108 - Jazz 107
play-by-play

Mavericks 114 - Pacers 121
play-by-play

Bulls 100 - Rockets 117
play-by-play

76ers 109 - Clippers 93
play-by-play

Suns 100 - Nets 97
play-by-play

Nuggets 104 - Grizzlies 125
play-by-play

Heat 98 - Lakers 100
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Manu Ginobili (Pistons) - 12
    Antawn Jamison (Kings) - 8
    Joel Freeland (Pacers) - 5
    Leon Powe (Clippers)- 8
    Kenny Anderson (Grizzlies) - 10
    Grant Hill (Heat) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana z Raptors po buzzer beater smakuje wyjątkowo dobrze :)

JJ Barea!!! 

 

Quarter: 4  Time Remaining: 0:06  Hornets 105,  Raptors 106
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hornets ball:

Richard Jefferson inbounds the ball to J.J. Barea
J.J. Barea passes the ball to Richard Jefferson (Right wing).
The Raptors attempt to trap him.
Richard Jefferson passes the ball to J.J. Barea (Right wing).
The Raptors attempt to trap him.
J.J. Barea shoots from the right wing.
It's Good.
Richard Jefferson gets the assist.

Final Score - Hornets 107, Raptors 106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to u mnie w zwyczaju.. połamał się Nelson , to w następnym meczu połamał się też Manu i zaczyna się problem z tym kto ma grać..

13 godzin temu, julekstep napisał:

nope - Nuggets przegrali z 76ers w tamtyk roku i mieli ekipę wyraźnie gorszą od Rockets :) 

Czyli to było rok później lub rok wcześniej, a pewnie w tych PO Rockets byli polamani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Wygrana z Raptors po buzzer beater smakuje wyjątkowo dobrze :)

JJ Barea!!! 

 


Quarter: 4  Time Remaining: 0:06  Hornets 105,  Raptors 106
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hornets ball:

Richard Jefferson inbounds the ball to J.J. Barea
J.J. Barea passes the ball to Richard Jefferson (Right wing).
The Raptors attempt to trap him.
Richard Jefferson passes the ball to J.J. Barea (Right wing).
The Raptors attempt to trap him.
J.J. Barea shoots from the right wing.
It's Good.
Richard Jefferson gets the assist.

Final Score - Hornets 107, Raptors 106

Mi brakuje Jeffersona 😕 Aż się łezka w oku kręci gdy robi przeciw byłej drużynie 30 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sylvinho. napisał:

Mi brakuje Jeffersona 😕 Aż się łezka w oku kręci gdy robi przeciw byłej drużynie 30 punktów.

Piękny Richard. 

Jedna z piękniejszych karier w simce. Pamiętam jak miał spadające 8mln i jakiś tanker go benchował. Pies z kulawą go nie chciał za darmo. 

A dziś? Pierwsza opcja w mocnym teamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 70 (na pierwszym miejscu goscie)

Heat 100 - Nets 82
play-by-play

Suns 102 - Celtics 123
play-by-play

Pistons 125 - Rockets 109
play-by-play

Pacers 115 - Lakers 108
play-by-play

Hawks 109 - Kings 141
play-by-play

Grizzlies 81 - Bucks 104
play-by-play

76ers 118 - Bulls 126
play-by-play

Knicks 97 - Jazz 116
play-by-play

Sonics 103 - Trailblazers 121
play-by-play

Wizards 89 - Timberwolves 117
play-by-play

Clippers 105 - Warriors 98
play-by-play

Mavericks 124 - Raptors 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jordan Crawford (Pacers) - 5
    Devin Brown (Warriors) - 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.