Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tecu napisał(a):

A wiesz, że wspomniany przez Ciebie Isaiah Crawford ma na drugie imię Jordan?

A wiesz, że często przy wyczytywaniu wyborów posługują się dwoma imionami?

A wiesz, że napisałem Isaiah Jordan Crawford?

Chodzi o okulary, czy po prostu widzisz co chcesz, albo nie widzisz czego nie chcesz? 😉

Zobaczyłem Crawford i wyraz przed nazwiskiem Jordan 🤣

Patrzyłem z doskoku z tel. pod presją stadka 70-letnich ciotek :P 

Mea culpa

Tak czy inaczej podjaniepawliłeś mi gracza - gratuluje fajnego wyboru 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ernie9005 napisał(a):

w regulaminie jest mock, a nie big board, a to różnica.

A to znowu jakaś sekretna zmiana @Szulim, bo zawsze był big board, co oczywiście jest jedynym sensownym rozwiązaniem, bo mock draft bierze pod uwagę kolejność draftu, którą mamy inną niż w real.

E: sprawdziłem i nie, od zawsze było to źle napisane w regulaminie, ale i tak zawsze korzystaliśmy z big board. Także dzięki @ernie9005 za wyłapanie błędu. Będzie poprawione.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec draftu, więc krótkie podsumowanie.

Moje ulubione picki pod względem value vs # draftu:

Clingan, Carter, Dillingham, Furphy, Edey.

Plus moi ulubieni sleeperzy z drugiej rundy:

Kolek, Crawford, Mogbo, Bridges, Ingram.

Co do moich wyborów:

Jako Hawks poszedłem w upside. Wierzę, że Cody Williams po dwóch latach spędzonych na siłce będzie legit 3 lvl scorerem. Zakładam, że wzmocni się fizycznie i poprawi trójkę, a jak tak się stanie, to spokojnie Cody z jego size, ballhandlingiem i kończeniem pod dziurą będzie świetnym 2way wingiem. Po cichu liczę, że Spurs dostrzegą w nim pewne analogie do Kawhi i go zgarną do siebie. Z kolei Furphy wierzę, że wyrośnie na świetnego shootera, co w połączeniu z jego size i grą bez piłki da bdb rolesa. On zrobił bardzo duże postępy w trakcie sezonu w Kansas i wierzę, że ma jeszcze spory upside.

Mavs czeka reset finansowy, więc zakup picku w drugiej rundzie de facto nic mnie nie kosztował. Miałem 3 ludzi upatrzonych - Crawforda, Mogbo lub Bridgesa. Został mi tylko ten ostatni. Nie ma co się podniecać gościem z połowy drugiej rundy, sukcesem będzie jak się utrzyma w lidze, ale oglądając jego taśmy mam wrażenie, że Jalen Bridges ma jeszcze całkiem spore pole do rozwoju jako shooter. Jak trafi w odpowiednie miejsce, co zawsze jest kluczowe, to gdzieś tam jest nadzieja, że rozwinie się jako movement shooter, co w połączeniu z jego size, szybkością i solidną obroną da naprawdę fajnego rolesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, karpik napisał(a):

Koniec draftu, więc krótkie podsumowanie.

Moje ulubione picki pod względem value vs # draftu:

Clingan, Carter, Dillingham, Furphy, Edey.

Plus moi ulubieni sleeperzy z drugiej rundy:

Kolek, Crawford, Mogbo, Bridges, Ingram.

Tyler którego oglądam od prawie 3 lat i z roku na rok widzę jak poprawia swoją grę ❤️

Gdyby nie akcja z Bronnym to miałem brać go z #21 pickiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.