Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Swiat w ktorym Lebron bierze jakikolwiek paycut nie istnieje. Jakas szkola syna X lat temu nie ma zadnego znaczenia.

Możliwe, że dla Ciebie ;) 

Poczekajmy do FA w lipcu - tak czy inaczej powinno być ciekawie i Kuba z Januarym mogą nam tu fajnie temat rozruszać w offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał(a):

Mysle, ze nawet nie chyba.

Niech dolozy JAKIKOLWIEK rzut, to bedzie piekny. Herb Jones rozwinal rzut, a Dunna mechanika wyglada znosnie.

Myślę, że w jego przypadku nie chodzi o sam rzut, ale też handles i passing u niego niemalże nie istnieją (w przeciwieństwie do Herba, który w Alabamie był momentami rozgrywającym). Także długa droga przed nim, ale mu kibicuję, bo fajnie się go będzie oglądało o ile poskłada do kupy grę w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał(a):

Myślę, że w jego przypadku nie chodzi o sam rzut, ale też handles i passing u niego niemalże nie istnieją (w przeciwieństwie do Herba, który w Alabamie był momentami rozgrywającym). Także długa droga przed nim, ale mu kibicuję, bo fajnie się go będzie oglądało o ile poskłada do kupy grę w ataku.

Z passingiem nie zgodze sie.

Od 6:31

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego passingu u niego na ten moment nie widzę. Większość to po prostu basic reads, podania do wolnego kolegi albo po podwojeniach na post (ciekawe kto go będzie podwajał w NBA), Dunn nie kreuje żadnych przewag w ataku. 

Ale generalnie Dunn jest fajny, jak mu się uda być grywalny w ataku, to może być top10 grajek tego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dzięki za wszystkie oferty, sądząc po ilości aż dziwne jaką złą renomę ma ten draft

Bo ludzie powtarzaja za innymi zamiast robic risercz. 

Czolowka nie robi wow, ale glebia jest zajebista.

Ja rozkminialem Dunn - Edey - Shannon Jr - jeszcze jeden gosc z #28. Ale Mark, WCJ > Edey, Shannon jest stary I jest najlepszy w transition bedac starszym, tez mi to smierdzi.

Co nie zmienia faktu ze Edey poszedl u nas w c*** pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Alonzo napisał(a):

Długo się uchował Mitchell. Gdyby McCullar poszedł przed moim pickiem, bardzo możliwe że brałbym właśnie Ajay Mitchella.

Pachnie Brunsonem fest. Super efektywnosc, footwork, passing. Tez jestem zdziwiony, ze zostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tecu napisał(a):

With the 40th pick of the 2024 NBA Draft, Philadelphia 76ers select Isaiah Jordan Crawford from Louisiana Tech University.

image.png.c4f215149f52901a5d731c48849d7d55.png

 

Next @Ashigaru

Przepraszam, pokręciło mi się 😉

Next @Tecu

Dobrze, że wybrałeś Jordana Crawforda, bo ja z tym pickiem o którym przed chwilą rozmawialiśmy będę wybierał Isaiah Crawforda z tej samej uczelni :P 

image.jpeg.860639f74da364bede7bcfa11cb51fef.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Dobrze, że wybrałeś Jordana Crawforda, bo ja z tym pickiem o którym przed chwilą rozmawialiśmy będę wybierał Isaiah Crawforda z tej samej uczelni :P 

image.jpeg.860639f74da364bede7bcfa11cb51fef.jpeg

A wiesz, że wspomniany przez Ciebie Isaiah Crawford ma na drugie imię Jordan?

A wiesz, że często przy wyczytywaniu wyborów posługują się dwoma imionami?

A wiesz, że napisałem Isaiah Jordan Crawford?

Chodzi o okulary, czy po prostu widzisz co chcesz, albo nie widzisz czego nie chcesz? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.