Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ashigaru napisał(a):

No to jedna niewiadoma FA wyjaśniona. Prawda?

Popcorn GIFs on GIPHY - Be Animated

2 lata temu tak.

Od tego czasu Lebron zmienil zdanie, a Kuba zmarnowal 1st pick :P

https://lakersnation.com/rich-paul-lebron-james-is-not-going-to-suns-for-minimum-deal/

“LeBron is off this idea of having to play with Bronny,” Paul told ESPN on Wednesday. “If he does, he does. But if he doesn’t, he doesn’t. There’s no deal made that it’s guaranteed that if the Lakers draft Bronny at 55, he (LeBron) will resign. If that was the case, I would force them to take him at 17. We don’t need leverage. The Lakers can draft Bronny, and LeBron doesn’t resign. LeBron is also not going to Phoenix for a minimum deal. We can squash that now.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

2 lata temu tak.

Od tego czasu Lebron zmienil zdanie, a Kuba zmarnowal 1st pick :P

https://lakersnation.com/rich-paul-lebron-james-is-not-going-to-suns-for-minimum-deal/

“LeBron is off this idea of having to play with Bronny,” Paul told ESPN on Wednesday. “If he does, he does. But if he doesn’t, he doesn’t. There’s no deal made that it’s guaranteed that if the Lakers draft Bronny at 55, he (LeBron) will resign. If that was the case, I would force them to take him at 17. We don’t need leverage. The Lakers can draft Bronny, and LeBron doesn’t resign. LeBron is also not going to Phoenix for a minimum deal. We can squash that now.”

Memphis będzie w stanie rzucić o wiele więcej niż minimum😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dla Lebrona, najwiekszej zlotowy w historii NBA?

Przypomne ze chlop nie ma premium na Spotify I nie placi za roaming na wakacjach.

Może dogada się z Giannisem na rodzinny pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dla Lebrona, najwiekszej zlotowy w historii NBA?

Przecież LeBron przechodząc do Heat wziął mniej, co później kluby wykorzystywały i ciągle mówiły graczom "LeBron wziął mniej dla dobra organizacji, Ty też powinieneś". LeBron o tym mówił na jakiejś konferencji i powiedział, że od tego czasu zero paycutów. 

2 minuty temu, Szulim napisał(a):

poza tym u nas w grze Lebron jest wyjątkowo rodzinny - już raz się przeniósł za synem :P 

O to! To!

@kuba2419 graj tą kartą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Przecież LeBron przechodząc do Heat wziął mniej, co później kluby wykorzystywały i ciągle mówiły graczom "LeBron wziął mniej dla dobra organizacji, Ty też powinieneś". LeBron o tym mówił na jakiejś konferencji i powiedział, że od tego czasu zero paycutów. 

No tak, ja o tym samym mowie :P

paycut u Lebrona nie istnieje, a zmarnowanie 1st na jego syna to blad, bo tu nie ma prawa nic sie wydarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że na temat FA Brona będę się wypowiadał dopiero podczas FA. Twardych danych jest jak dotąd bardzo mało (brak paycutow Brona wedle jego słów i świeża wypowiedź Klutch, że Bronny i LJ to dwie odmienne sprawy) , wrzucił je Reikai, na resztę nowych informacji poczekamy, podczas draftu i FA w RL:) Niewątpliwie ciekawy ruch Kuby, do lipca jeszcze sporo czasu:)

A jak chodzi o draft to Carringtona miałem w top10 z tendencją rosnącą im dłużej go scoutowalem- w sensie już właściwie w top5. Z 17 to może być mega steal, ale może być i bust totalny, zobaczymy:) Ja się mega cieszę, że się mi ostał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał(a):

Nie było Ciebie w BeGM jak LeBron z FA szedł do LA u nas, więc nie znasz tematu ;) 

Myślę, że cały czas nie doceniasz tutaj sytuacji z Bronniem - ale to tylko moje zdanie. :) 

Swiat w ktorym Lebron bierze jakikolwiek paycut nie istnieje. Jakas szkola syna X lat temu nie ma zadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

A jak chodzi o draft to Carringtona miałem w top10 z tendencją rosnącą im dłużej go scoutowalem- w sensie już właściwie w top5. Z 17 to może być mega steal, ale może być i bust totalny, zobaczymy:) Ja się mega cieszę, że się mi ostał.

Planowałem go z #19 do Kings brać licząc na jego upside :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.