Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, january napisał:

Dziwi mnie brak miłości przy ofertach dla niektórych graczy, wpadnie Ice o 21:57 i pozbiera jak leci...

Marcus Camby? Co tu się dzieje, że jest tak traktowany? Topowy center ligi, a dostaje bieda zasiłki jako propozycje. Ja wiem, że czasem coś napisze dziwnego na forum, ale to wciąż topka ligi.

Joe Smith? Two-way PF, który nie pęknie vs gwiazdy/ sam pokara słabszych defensywnie PFów.

Brad Miller, Jamison, Dirk - ofensywni F, dostępni za grosze, a przecież to byli architekci mocnych runów swoich ekip w ostatnich sezonach.

Peterson, Van Horn, Prigioni, Jackson, Richardson - plejada świetnych G/F.

Nash, Boykins - sprawdzeni PG z idealnymi skillami pod tą pozycję...

 

jackson i rich narazie gardza milionami, żeby nie bylo 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał:

Dziwi mnie brak miłości przy ofertach dla niektórych graczy, wpadnie Ice o 21:57 i pozbiera jak leci...

Marcus Camby? Co tu się dzieje, że jest tak traktowany? Topowy center ligi, a dostaje bieda zasiłki jako propozycje. Ja wiem, że czasem coś napisze dziwnego na forum, ale to wciąż topka ligi.

Joe Smith? Two-way PF, który nie pęknie vs gwiazdy/ sam pokara słabszych defensywnie PFów.

Brad Miller, Jamison, Dirk - ofensywni F, dostępni za grosze, a przecież to byli architekci mocnych runów swoich ekip w ostatnich sezonach.

Peterson, Van Horn, Prigioni, Jackson, Richardson - plejada świetnych G/F.

Nash, Boykins - sprawdzeni PG z idealnymi skillami pod tą pozycję...

 

Ciekawe na kogo czają się C's, tak odwracając uwagę od swojego celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja już przecież po FA :P. Capspace brak, MLE poszło na Powe'a, przepłacam tylko na rok leszczy Bibbyego i Gordona by mieć kontrakty na handel :) 

niezły cwaniaczek. kto mu Gordona przebije ?

z resztą rok temu jedynego podpisałem z ciekawych Dereka Harpera , po campach pół ligi uderzałO do mnie drzwiami i oknami , jak teraz będzie to samo z Bibbym to jak tylko mi prześlesz PM to odpiszę Ci

P R Z E P Ł A C O N Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

niezły cwaniaczek. kto mu Gordona przebije ?

z resztą rok temu jedynego podpisałem z ciekawych Dereka Harpera , po campach pół ligi uderzałO do mnie drzwiami i oknami , jak teraz będzie to samo z Bibbym to jak tylko mi prześlesz PM to odpiszę Ci

P R Z E P Ł A C O N Y

u Harpera to płacisz też za nazwisko przecież - to legenda ligi i HoF

Bibby to co najwyżej solidny backup :P 

 

podsumowując - Ben Gordon lepszy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Dziś - 3 etap, środa - 4 etap, piątek - 5 etap, sobota -waivers, niedziela (ale nie taka późna :P) - uczta campów :D ?

ja bym zrobil campy przed waiversami - zeby bylo wiecej powodow na robienie sobie miejsca na liscie

zreszta w ostatnim sezonie juz tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

campy przed 5 turą - to byłby rozpierdol 🥳

myslisz by sie lud rzucił na tych pozwalnianych z 2rd😁

2 minuty temu, julekstep napisał:

a jakie emocje masz w 5tej turze?

ktore minimum wybierze Tsakalidis? :P

ty na big jakea nie pluj, to byl twoj najleppszy podkoszowy 😄 plus z lle spokojnie powinien dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.