Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

178 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Mamba mentality vs Listonosz, który nie dostarczał w niedzielę

malone-bryant-elimination-games.jpg

wlasnie udowodniles ze Malone byl podkoszowym i gdyby wygral 5 mistrzostw bylby stawiany w top15 all time

co jest oczywiste i co dalej? yyy?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ignazz napisał(a):

Peak Shaq miał lepszy i będąc w optymalnej formie wadze i zdrowiu mocno dominujący

Common misconception.

Shaq był najbardziej dominujący, kiedy był najbardziej spasiony.

Ówczesny poziom i zasady temu sprzyjały, bo mógł maksymalizować ofensywę ważąc 600 kilo i jednocześnie nie płacić za to w obronie (bo wystarczyło w niej stać). 

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reikai napisał(a):

to jest 21 wieku ranking nie all time

anyway bo juz sie robi powtarzalna ta dyskusja Rappar na przyklad po tym jak rzucil accolades i zobaczyl ile wiecej ma Kobe niz Curry to zignorowal to klasycznie

a dlaczego niby Curry ma byc nad Duncanem? gdzie jak co dlaczego?xD

ja nie wiem mam wrazenie ze wam troche odjebalo? bo serio nie widze w jakim swiecie sie to dzieje

i jeszcze mi napiszcie ze Duncan mial bardziej napakowane talentem druzyny niz Curry xd

w ogole to jest chyba jedno ze smieszniejszych wypominac Kobemu ze mial napakowane druzyny talentem w porownaniu z Currym

Zrzut-ekranu-2024-08-16-203953

 

 

Zrzut-ekranu-2024-08-16-204403

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał(a):

w ogole to jest chyba jedno ze smieszniejszych wypominac Kobemu ze mial napakowane druzyny talentem w porownaniu z Currym

Piekne odwrocenie kota ogonem, gdzie pierwszy tego argumentu uzyl Beatka w kontekscie jak to niby ciezko Stefka obudowac (w przeciwienstwie do samograja Kobiego) bo musi miec all timerski support zeby cokolwiek ugrac (co jest ofc bzdura bo Kobi nigdy nie wygral z ekipa na poziomie bandy jaka mial Curry w 2022)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Piekne odwrocenie kota ogonem, gdzie pierwszy tego argumentu uzyl Beatka w kontekscie jak to niby ciezko Stefka obudowac (w przeciwienstwie do samograja Kobiego) bo musi miec all timerski support zeby cokolwiek ugrac (co jest ofc bzdura bo Kobi nigdy nie wygral z ekipa na poziomie bandy jaka mial Curry w 2022)

nie widzialem poczatku tego argumentu, odnioslem sie tylko do tego jak dalej uzywany byl w dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yooka napisał(a):

nie chce mi sie sprawdzac ale tam chyba gral jeszcze 100 letni admiral derek anderson pozniej jak sie nie myle steve smith bowen i parker...  a ze duncan > shaq to chyba jakos za bardzo od rolsa kobego nie odstawali?

 

No, Derek Anderson kontuzjowany i 35-letni Robinson po kontuzji na 20% mocy.

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

strzelam że większość przyjmuje że Duncan miał lepszą karierę overall, ale jeśli chodzi o peak to jest za Shaqiem

A ja bym miał w sumie peak za Duncanem. Poziom 03 sezon, to dla mnie Shaq nigdy nie wbił się na taki poziom, szczególnie two way. Shaq wbrew pozorom był zatrzymywalny w ataku, po prostu mieli wtedy ogromną przewagę talentu. Dorzucić do Spurs T-Maca i Lakers nie robią żadnego 3-peatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał(a):

niesamowite, wydaje mi sie wrzucajac to rozstrzygnales nas spor, game changer

Czyli wykazanie (po raz kolejny, ja osobiscie wole tabelke z procentami) ze BLACK MAMBA - znany glownie z tego jaki byl tough i clutch - byl dupa nie clutch nie jest game changerem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yooka napisał(a):

wy nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy... ludziom jebia i kolo dupy lataja te wasze adv staty. kb czy mj mogliby sobie rzucac po 30ppg na 30%ts o ile by WYGRYWALI jako alpha dogi i tak byliby najlepsi. sc moze sobie rzucac 25ppg na 90% ts i po najwiekszej wtopie w historii ligii i tak do top10 all time nigdy nie trafi (tylko do milosnikow statow ktorzy w zyciu na meczu nie byli a jak byli to siedzieli pod kopula hali)

 

Śmiesznie, że Billups i Brown którzy wygrywali jako alpha dogi mistrzostwa są w tych rankingach za Nashem, który nigdy nie był w finałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

(co jest ofc bzdura bo Kobi nigdy nie wygral z ekipa na poziomie bandy jaka mial Curry w 2022)

to jest akurat prawda, dlatego to mistrzostwo Currego jest bardzo cenne, chyba najwazniejsze

dalej to nie sprowadza go do Kobego czy Duncana

Teraz, julekstep napisał(a):

Czyli wykazanie (po raz kolejny, ja osobiscie wole tabelke z procentami) ze BLACK MAMBA - znany glownie z tego jaki byl tough i clutch - byl dupa nie clutch nie jest game changerem? :)

nah, to jest raczej wykazanie ze clutch to jest malo w ogole kto w lidze jezeli bedziesz patrzyl na procenty

Zrzut-ekranu-2024-08-16-205540

ja pi****le, sami chokerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał(a):

dalej to nie sprowadza go do Kobego czy Duncana

Yup tez bym nie sprowadzal Stefka do Kobiego :)

Co do Duncan vs Stefek to ciekawsza sprawa bo obaj powinni byc w drugiej 5ce tego rankingu Reikaia z powodu zupelnie roznych 'qualities' i sam jestem ciekaw jak to sie ulozy.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut-ekranu-2024-08-16-205934

 

Zrzut-ekranu-2024-08-16-205736

11 minut temu, julekstep napisał(a):

Czyli wykazanie (po raz kolejny, ja osobiscie wole tabelke z procentami) ze BLACK MAMBA - znany glownie z tego jaki byl tough i clutch - byl dupa nie clutch nie jest game changerem? :)

wszyscy sa dupa mordeczko, zobacz na tabelki

najlepsze jest to ze jak Curry mialby jako rookie szczescie wejsc do PO czy na poczatku swojej kariery

i trafiloby mu sie takie elimination game (O BOZE a co jakby mu sie trafily DWA?!?!?!) jako nastolatek jak Kobe gdzie sie po prostu zesral, to ty jako guru procentow, EFG, PER, SRER elimination games mialbys w swoich zlotych tabelkach mniejsze słupki i juz by Curry byl gorszy

damn jak ogladasz meczyk to musi taki proces w glowie zachodzic

Random Numbers Matrix background 151563 Vector Art at Vecteezy

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał(a):

i trafiloby mu sie takie elimination game (O BOZE a co jakby mu sie trafily DWA?!?!?!) jako nastolatek jak Kobe gdzie sie po prostu zesral, to ty jako guru procentow, EFG, PER, SRER elimination games mialbys w swoich zlotych tabelkach mniejsze słupki i juz by Curry byl gorszy

 

Tutaj też Kobe nastolatek?

https://www.basketball-reference.com/boxscores/200406150DET.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/200605060PHO.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201006170LAL.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201105080DAL.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/200806170BOS.html

11 minut temu, Kubbas napisał(a):

damn jak ogladasz meczyk to musi taki proces w glowie zachodzic

 

W znaczeniu? Chcesz go skomplementować?

Bo jedyną alternatywą dla takiego procesu jest taki:

PUSTKA W GŁOWIE - CO ROBIĆ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kubbas napisał(a):

najlepsze jest to ze jak Curry mialby jako rookie szczescie wejsc do PO czy na poczatku swojej kariery

i trafiloby mu sie takie elimination game (O BOZE a co jakby mu sie trafily DWA?!?!?!) jako nastolatek jak Kobe gdzie sie po prostu zesral, to ty jako guru procentow, EFG, PER, SRER elimination games mialbys w swoich zlotych tabelkach mniejsze słupki i juz by Curry byl gorszy

w 2010 Black Mamba też był nastolatkiem?

15 minut temu, Kubbas napisał(a):

 

Random Numbers Matrix background 151563 Vector Art at Vecteezy

Shawn Marion dunks on Kobe Bryant on Make a GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas zamiast z nimi dalej dyskutować chyba dobrze wiesz co powinieneś zrobić za takie jawne prucie się.

Może lepiej wróćcie do tych rankingów powtarzanych x razy, żeby w końcu LeBron wygrał z Jordanem, bo to przynajmniej zabawne jest. Tutaj coraz częściej uskuteczniacie rzeczy za które na ulicy nie byłoby przebacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.