Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

Miller miał wciąż ~prime playoffy w 2000 roku.

Nie no ja temu nie przeczę. Mało kto w jego wieku w ciągu kolejnych dwudziestu lat zagrał takie PO jak on wtedy, no ale widział bym innych, młodszych na jego miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@ignazz właśnie przeglądałem bbref Reggiego i pewnie weźmiesz 98-00, ale czy na 34-latka marnować swój 2nd pick trochę Ci nie szkoda?

Nie patrzę czy szkoda czy nie. Duncan dobrze się czuje w towarzystwie starszych kolegów. Tym bardziej ze Tim młody i szalony. Reggie to jest doskonały strzelec a takiego potrzebowałem. Nie jest opierdalaczem w D. W momentach najwyższej próby rzuci 25 punktów w kwarcie lub 15 w pare sekund. Szanuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

nie powiesz sam, ze śmiesznie wyglada w tej stawce top15 gość co raz przeszedł pierwsza rundę w PO.

na pierwszy rzut oka tak (tbh jedyne co innego rozwazalem w tym momencie to prime drwal)...ale jak ludzie potem pisza, ze braliby T-Maca albo PG zamiast nie to przestaje to byv smieszne tbh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

na pierwszy rzut oka tak (tbh jedyne co innego rozwazalem w tym momencie to prime drwal)...ale jak ludzie potem pisza, ze braliby T-Maca albo PG zamiast nie to przestaje to byv smieszne tbh :)

Prime Paul George był bardzo bliski poziomem Kawhi Leonarda. Ja tu nie widzę nic śmiesznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

haha pamietam jak mnie zjechali w atf jak wziąłem Millera z 01 zamiast 95 :)

no jak miałeś możliwość brać Millera te 5 lat młodszego (to samo O, ale lepsze D) to słusznie Cię zjechali :) 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Prime Paul George był bardzo bliski poziomem Kawhi Leonarda. Ja tu nie widzę nic śmiesznego.

pls

spursowa policja -> proszę o interwencję

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek,mówiłem o PG z Indiany zaznaczę raz jeszcze.  paul George 12-14 czy tam kiedy były te dwa WCF z rzędu vs Miami, to top2-3 two way player w lidze, zgadzasz się czy nie ?

 

A po drugiej stronie mamy Jokica który potrzebował 7 meczy by przejść najsłabsza druzyne w zeszłorocznych PO na zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Moim zdaniem w 2000 i 2001 grał jeszcze lepiej gdy mowimy o 2 latach z rzędu. 

nie no pls 94-95 masz zajebistą dwulatkę z dwoma klasycznymi tripami do ECF

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Julek,mówiłem o PG z Indiany zaznaczę raz jeszcze.  paul George 12-14 czy tam kiedy były te dwa WCF z rzędu vs Miami, to top2-3 two way player w lidze, zgadzasz się czy nie ?

 

A po drugiej stronie mamy Jokica który potrzebował 7 meczy by przejść najsłabsza druzyne w zeszłorocznych PO na zachodzie. 

jakby to faktycznie było WCF to może bym się zgodził :) 

btw - nie masz LBJa z Heat, nie musisz tutaj tak pośrednio go pompować xD

 

Generalnie PG z Indiany to gorszy scorer, nieporównywalnie gorszy facilitator (czyli ofensywnie jest duuuuuża strata) a impact defensywny winga (nawet tak dobrego) nie jest imho warty 1szej rundy ATF (a napewno mniej niż to co ofensywnie daje Joker)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

XD bardzo slaby pick i tyle a jak PIS z esz że Robinson 99>prime Howard to cóż, nie zdziwi sie jak od drugiej rundy bedziesz siedzal z popcornem na krzeslku obok mnie

Żart. Howard z jego lotnik kryj się nie stoi nawet w pobliżu Robinsona który dostał mniej na barki w ataku wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie no pls 94-95 masz zajebistą dwulatkę z dwoma klasycznymi tripami do ECF

jakby to faktycznie było WCF to może bym się zgodził :) 

btw - nie masz LBJa z Heat, nie musisz tutaj tak pośrednio go pompować xD

Nie, sorry chodziło mo o ECF oczywiście. Niemniej jednak, no jak chcesz porównywać osiągnięcia dotychczasowe Jokica do osiągnięć paula George do kontuzji, no to nie mamy o czym gadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Kto gdzie jak?

On był w tamtym okresie świetny. Tylko na treningach vs Duncan dostawał straszne baty. Shaqa zatrzymywał mimo wieku 

ciekawe co będzie dalej, ale inaczej się broni mając obok top 5 gracza ligi żyjącego z D a co innego KD, także imho słusznie się wrony zleciały i nie musisz interweniować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.