Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, dannygd napisał(a):

Mnie śmieszą takie teksty... i pokazują tylko jak bardzo głupie i sterowalne jest dziś społeczeństwo. Dla mnie poseł obojętnie jakiej opcji, może mieć 1, 2, 5, 12 a nawet 30 mieszkań i c*** Ci do tego. Czy mając te "x" mieszkań pobieranie do 4 tys. na mieszkanie w Warszawie ma uzasadnienie - niech każdy sobie sam oceni, ale jeśli ma do tego prawo - to powtarzam, c*** Ci do tego.

Natomiast jeśli przy rozliczaniu wielomilionowych (dziesiątkach, setkach, może nawet większych) nadużyciach poprzedniej opcji (która śmieje sie w twarz i załapana za rękę, mówi, że to nie moja ręka), wystarczy temat zastępczy w postaci "do 4 tys. na mieszkanie w Warszawie" albo "ustawa Kotuli o związkach partnerskich", żeby "zakopać" to pierwsze - to świadczy to tylko o strasznej głupocie naszego społeczeństwa.

Faktycznie śmieszne i głupie, ale chyba rzeczywiście PiS i przyjazne im media nie mają nic konkretnego przeciwko swoim adwersarzom , dlatego wyciągają takie pseudoafery , żeby odwrócić uwagę gawiedzi od własnych kryminalnych nadużyć na wielką skalę. Dodatek mieszkaniowy to część wynagrodzenia poselskiego, zresztą nie tylko poselskiego, bo są też inne branże i sektory gdzie takie dodatki przysługują np. Personel militarny. To tak jakby ktoś robił aferę z tego ,że górnicy biorą deputat węglowy ,a przecież nie każdy górnik ma w chałupie piec na wungiel , a najbardziej bezczelni mieszkają w blokach i nie tylko nie palą w piecu, ale nawet w piwnicach aferzyści nie mają miejsca na 8 ton węgla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał(a):

Mnie śmieszą takie teksty... i pokazują tylko jak bardzo głupie i sterowalne jest dziś społeczeństwo. Dla mnie poseł obojętnie jakiej opcji, może mieć 1, 2, 5, 12 a nawet 30 mieszkań i c*** Ci do tego. Czy mając te "x" mieszkań pobieranie do 4 tys. na mieszkanie w Warszawie ma uzasadnienie - niech każdy sobie sam oceni, ale jeśli ma do tego prawo - to powtarzam, c*** Ci do tego.

Natomiast jeśli przy rozliczaniu wielomilionowych (dziesiątkach, setkach, może nawet większych) nadużyciach poprzedniej opcji (która śmieje sie w twarz i załapana za rękę, mówi, że to nie moja ręka), wystarczy temat zastępczy w postaci "do 4 tys. na mieszkanie w Warszawie" albo "ustawa Kotuli o związkach partnerskich", żeby "zakopać" to pierwsze - to świadczy to tylko o strasznej głupocie naszego społeczeństwa.

A co trzeba by zakopać 3,5 miliardowe nadużycie KO na TVP kosztem onkologii dziecięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał(a):

 

Natomiast jeśli przy rozliczaniu wielomilionowych (dziesiątkach, setkach, może nawet większych) nadużyciach poprzedniej opcji (która śmieje sie w twarz i załapana za rękę, mówi, że to nie moja ręka), wystarczy temat zastępczy w postaci "do 4 tys. na mieszkanie w Warszawie" albo "ustawa Kotuli o związkach partnerskich", żeby "zakopać" to pierwsze - to świadczy to tylko o strasznej głupocie naszego społeczeństwa.

Ciekawe o czym świadczy to, że można wierzyć w to, że jedni kradną setki milionów i kasa była, a drudzy nie kradną setek milionów, tylko kasy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał(a):

Onkologia dziecięca, może nawet nośne hasło, wiadomo że to straszna tragedia,  tylko jak ktoś porówna jaka jest liczba zachorowań dzieci na raka-1000-1200 przypadków w Polsce na rok ,versus ponad 20 tysięcy młodych kobiet rocznie tylko na raka piersi to jest zupełnie inny wymiar i liczba ofiar, niech każda ma dwoje dzieci to jest jeszcze 40 tysięcy sierot, które będą miały spierdolone dzieciństwo. Poza tym nie wiem jakie są konotacje między pieniędzmi dla TVP a onkologią dziecięcą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał(a):

A o tym kto wiecej ukradł mówi bilans finansowy 

A bierzesz pod uwagę bilans całkowity czy tylko to na co nie starczyło? 

Pisanie o tym, że za PIS starczało na wszystko a za PO nie starcza trąci Starymfanem 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał(a):

Ale wiesz że to Fakt!? 

;)

Wiem, a wiesz do jakich źródeł najpierw wypuszcza się tego typu informacje polityczne, żeby wybadać jak zareaguje publika/suweren? Podpowiem, do tych mało wiarygodnych. Robi się to z określonych powodów, mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć z jakich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Wiem, a wiesz do jakich źródeł najpierw wypuszcza się tego typu informacje polityczne, żeby wybadać jak zareaguje publika/suweren? Podpowiem, do tych mało wiarygodnych. Robi się to z określonych powodów, mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć z jakich.

Jak dla mnie tarczyńskiego mogą wystawić. Polska to nie głupia Ameryka że wybierze chama co najgłośniej krzyczy. Na szczęście 

PiS jeśli faktycznie pójdzie tą drogą, sam się zaora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.