Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, memento1984 napisał(a):

bardziej mnie szokuje 12kola/miesiac za mieszkanie na "ekskluzywnym powislu" w "ekskluzywnym apartamentowcu" ktory wyglada na plain-jane ot w nowym budownictwie.

dlaczego szokuje? spłacają sobie mieszkania hajsem z przywileju neoszlacheckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

dlaczego szokuje? spłacają sobie mieszkania hajsem z przywileju neoszlacheckiego

Szokuje go relatywnie wysoki koszt, czegoś co nie jest w jego opinii ekskluzywne. Nikogo nie szokuje co robią, wszyscy przywykli do nadużyć i patologii w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, P_M napisał(a):

Szokuje go relatywnie wysoki koszt, czegoś co nie jest w jego opinii ekskluzywne. Nikogo nie szokuje co robią, wszyscy przywykli do nadużyć i patologii w tym zakresie.

strasznie dziwne ze "korzystaja" z przywileju zeby byc 10min od pracy zamiast 40min majac trojke dzieci.

przyznam sie, ze nie wiem dokladnie jaki jest "statut" tej doplaty, ale pewnie sie obroni.

https://orka.sejm.gov.pl/BOP_info.nsf/0/d84841488716bc45c1257673002d6228/$FILE/UPS1997039-ujed3.pdf

 

byle korpo-kret bez zadnej odpowiedzialnosci w Warszawie zarabia pewenie 16kola/miesiac/brutto a my dyskutujemy o dwoch poslach 40milionowego kraju, ktorzy maja 10kola/miesiac/brutto podstawy i "ciagna" wg mas doplate 4kola/miesiac/brutto. 

5 minut temu, Koelner napisał(a):

pobierają po 7.5 koła na mieszkanie za 12 za wynajem 

pobieraja chyba kazde po 4kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał(a):

bardziej mnie szokuje 12kola/miesiac za mieszkanie na "ekskluzywnym powislu"

A nie pomyślałeś, że w tym wałku może się kryć kolejna warstwa?

Dofinansowanie trzeba było przecież wydać, to się mieszkanko od szwagra wynajęło za odpowiednią kwotę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzechu napisał(a):

A nie pomyślałeś, że w tym wałku może się kryć kolejna warstwa?

Dofinansowanie trzeba było przecież wydać, to się mieszkanko od szwagra wynajęło za odpowiednią kwotę  

1) a co to za roznica, jak musza doplacac netto 5kola/miesiac?

2) gwarancja tylko na 4 lata kadencji

3) 2x4k miesiac jak potrzebujesz mieszkac w Warszawie to nie sa finansowe himalaje

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, memento1984 napisał(a):

1) a co to za roznica, jak musza doplacac netto 5kola/miesiac?

2) gwarancja tylko na 4 lata kadencji

3) 2x4k miesiac jak potrzebujesz mieszkac w Warszawie to nie sa finansowe himalaje

Nie wiem, ale wynajęcie niedużego w miarę zwykłego mieszkania w Wawie za kilkanaście koła budzi wątpliwości. Tym bardziej widząc talenty do kombinowania tych miłych młodych ludzi, którzy trzaskają średnio 100 km kilometrówki dziennie i tak dalej       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzechu napisał(a):

Nie wiem, ale wynajęcie niedużego w miarę zwykłego mieszkania w Wawie za kilkanaście koła budzi wątpliwości. Tym bardziej widząc talenty do kombinowania tych miłych młodych ludzi, którzy trzaskają średnio 100 km kilometrówki dziennie i tak dalej       

A to oni to rozliczyli z kilometrowki czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, memento1984 napisał(a):

A to oni to rozliczyli z kilometrowki czy jak? 

No straszna afera ! Sto kilometrów dziennie przy trójce dzieci , dwojgu pracujących rodziców, ja pi****le skandal ! A przy tym przypierdalają się sk****syny do Obajtka , że zapłacił drobne 200 tysięcy za implanty służbową kartą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

No straszna afera ! Sto kilometrów dziennie przy trójce dzieci , dwojgu pracujących rodziców, ja pi****le skandal ! A przy tym przypierdalają się sk****syny do Obajtka , że zapłacił drobne 200 tysięcy za implanty służbową kartą 

Poza tym była kampania wyborcza, więc to zrozumiałe.

https://x.com/tvp_info/status/1843981499437396394 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

No straszna afera ! Sto kilometrów dziennie przy trójce dzieci , dwojgu pracujących rodziców, ja pi****le skandal ! A przy tym przypierdalają się sk****syny do Obajtka , że zapłacił drobne 200 tysięcy za implanty służbową kartą 

Cala PL - ekspresy do kawy, “ekskluzywny” zegarek apple, samobieżny odkurzacz, ojcowizna pod warszawa. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 100 (sto) km dziennie przy trzech dzieciach i dwojgu pracujących rodziców to zakwalifikowałbym do kategorii  ubóstwa motoryzacyjnego. Tym bardziej, że chłop ma problem z zapamiętaniem gdzie akurat mieszka/jest zameldowany i czasem może omyłkowo nadłożyć drogi. 

Na szczęście nie jest tak tragicznie  jak to początkowo wyglądało i państwu Myrchom wykluczenie komunikacyjne raczej nie grozi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.