Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Się zaczynają fikołki. Napisałeś co napisałeś. Znajdziesz furtkę retoryczną, to nie udowodnię tobie jaki miałeś zamiar. Ale jeżeli miałeś odwrotny od tego, który teraz insynujesz, to niestety kłamiesz. Niestety dla siebie, bo mnie to średnio interesuje.

Zarzut w stosunku do mnie był z dupy, sformułowałem podobny w stosunku do Ciebie wyłącznie na potrzeby analogii. Nie miałem intencji Cię denerwować, usunę swój post skoro uznajesz go za ofensywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Zarzut w stosunku do mnie był z dupy, sformułowałem podobny w stosunku do Ciebie wyłącznie na potrzeby analogii. Nie miałem intencji Cię denerwować, usunę swój post skoro uznajesz go za ofensywny.

Nie denerwujesz mnie. Po prostu dziwię się, że jako katolik, jesteś rozczarowany, że wały z twoich podatków uratują również moje mieszkania i dobytek najemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ciągle to samo, jak argument w gimnuzjam "chyba twoja stara".

Przynajmniej żyje w zgodzie ze sobą i nie piszę lamentów o niżu demograficznym, samemu oprócz grania w gry, szukając pijackiego przygodnego seksu.

I żeby nie było - nie krytykuję twojego stylu życia jak ty mój, pokazuję jedynie, że sam jesteś osobą, które w swoich postach obwiniasz za różne rzeczy np. niż demograficzny. Ergo nie lubisz ludzi, którzy są tacy jak ty. Musi być trudno żyć bez samoakceptacji.

Ale ja też żyję w zgodzie ze sobą. Tzn akurat w gry gram za mało przez brak czasu, z dwie godziny na miesiąc, ale to detale.

I wcale nie promuję katolickich wartości. Ja promuję przeciwnie do nich - na przykład promuję by wszystkie kobiety wychowywane w Niemczech zakładały Onlyfans w wieku 18 lat, co jest wbrew katolickim wartościom, ale dzięki temu uważam, że Niemcy miałyby szansę być bardziej nowoczesne i feministyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Ale ja też żyję w zgodzie ze sobą. Tzn akurat w gry gram za mało przez brak czasu, z dwie godziny na miesiąc, ale to detale.

I wcale nie promuję katolickich wartości. Ja promuję przeciwnie do nich - na przykład promuję by wszystkie kobiety wychowywane w Niemczech zakładały Onlyfans w wieku 18 lat, co jest wbrew katolickim wartościom, ale dzięki temu uważam, że Niemcy miałyby szansę być bardziej nowoczesne i feministyczne. 

Promowanie, aby jak najwięcej kobiet miało konto na OF jest zgodne z twoją ogólna retoryką na forum.

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ale ja nie jestem (rozczarowany)

Sam wiesz lepiej, jaki miałeś zamiar pisząc tamtego posta i na pewno wiesz, czy warto kłamać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Promowanie, aby jak najwięcej kobiet miało konto na OF jest zgodne z twoją ogólna retoryką na forum.

To w końcu hołduję tradycyjnemu modelowi rodziny czy życzę, by wszystkie kobiety w Niemczech miały Onlyfansa, bo się pogubiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 

Sam wiesz lepiej, jaki miałeś zamiar pisząc tamtego posta i na pewno wiesz, czy warto kłamać czy nie.

Nie sądzisz że gdyby moim celem było wywołanie jakiejś Twojej reakcji to bym Cię oznaczył? Kogo innego mogłem dać do mojej analogii jaki osoby broniącej Tuska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie sądzisz że gdyby moim celem było wywołanie jakiejś Twojej reakcji to bym Cię oznaczył? Kogo innego mogłem dać do mojej analogii jaki osoby broniącej Tuska?

Ale nie rozumiem jak tak można oczadzieć z nienawiści, żeby się pluć do mnie, który walczył na pierwszej linii z powodzią, bo napisałem coś pozytywnego o Kaczyńskim a nie np. do Pabla, dla którego z naszych podatków wojsko układało wały, żeby nie zalało jego nieruchomości na wynajem kupionych za niemieckie euraski i to tylko dlatego że broni Tuska. 

 

 

Ciężko to odczytać, jak teraz starasz się to sprzedać. Ale w sumie mi to obojętne. 

Tak jak ja bym napisał, że ciężko nie uznać flubera za kłamcę, a potem bronił się, że nie ja uważam flubera za kłamcę, ale innym może być ciężko. Śliskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

#rost me w wersji forumowej, chłopaki please zróbcie mnie xD

Nie ma problemu :)

Mieszkasz w zdeprawowanej Anglii i słuchasz w pracy rozkazów jakiegoś Angola czy innego Hinduska.

Forum Ci powie, jak żyć.

 

Teraz, julekstep napisał(a):

@Pablo81 

W sensie ze ja jestem liberalem? xD

zrobiles mi nie tylko mistrzowski sklad w simce ale i dzien!

Dzieki!

Liberałem słowa.

I wicemistrzowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ale nie rozumiem jak tak można oczadzieć z nienawiści, żeby się pluć do mnie, który walczył na pierwszej linii z powodzią, bo napisałem coś pozytywnego o Kaczyńskim a nie np. do Pabla, dla którego z naszych podatków wojsko układało wały, żeby nie zalało jego nieruchomości na wynajem kupionych za niemieckie euraski i to tylko dlatego że broni Tuska. 

 

 

Ciężko to odczytać, jak teraz starasz się to sprzedać. Ale w sumie mi to obojętne. 

Tak jak ja bym napisał, że ciężko nie uznać flubera za kłamcę, a potem bronił się, że nie ja uważam flubera za kłamcę, ale innym może być ciężko. Śliskie.

No przecież sprzedawanie tego jako realny zarzut byłoby bez sensu. Sam pisałeś że tam gdzie masz nieruchomości zbierają dary dla powodzian a nie że grozi im zalanie. Podałem to jako przykład absurdalnego zarzutu który nie padł bo wspierasz Tuska a nie krytykujesz go jak ja. Bo zarzut wobec mnie był tak samo absurdalny jak wobec Ciebie z analogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie denerwujesz mnie. Po prostu dziwię się, że jako katolik, jesteś rozczarowany, że wały z twoich podatków uratują również moje mieszkania i dobytek najemców.

Nie obrażaj katolików, w większości to uczciwi ludzie żyjący w zgodzie z zasadami moralnymi, tradycją i przykazaniami. Ten typ śmierdzi sektą na kilometr. Wystarczy przeczytać posty , jakie pisał w obronie czarownika od salcesonu Olszewskiego, który kierował szajką co wyłudziła 66 milionów ( szkoda że nie 66 milionów 600 tysięcy bo wszystko by było jasne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mayor napisał(a):

Nie obrażaj katolików, w większości to uczciwi ludzie żyjący w zgodzie z zasadami moralnymi, tradycją i przykazaniami. Ten typ śmierdzi sektą na kilometr. Wystarczy przeczytać posty , jakie pisał w obronie czarownika od salcesonu Olszewskiego, który kierował szajką co wyłudziła 66 milionów ( szkoda że nie 66 milionów 600 tysięcy bo wszystko by było jasne )

stówkę otrzymała fundacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

stówkę otrzymała fundacja 

Kuwra jaka Fundacja ? Bardziej defraudacja ! Stówkę dostała na kartonowym czeku , ale tylko 66 baniek udało sie zajebać zanim szambo wybiło., A przypierdalanie się do Owsiaka to już jest mózg wyprany przez sekte do spodu

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mayor napisał(a):

A przypierdalanie się do Owsiaka to już jest mózg wyprany przez sekte do spodu

Ja tylko pytam czy taka procedura jest ogólnie ok czy tylko jak się daje Owsiakowi.

Poza tym ja przecież nie napisałem że do tego że on z żoną zarabiają ponad 600 tysięcy brutto rocznie ze swojej charytatywnej działalności polegającej na pokonaniu tego zła coś mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał(a):

Jego braciszek Grzesiu musi gdzieś siedzieć smutny 

Nie wiem, ale ostatnio przysłał mi dwa SMSy z Alior Banku .Nigdy nie miałem tam konta, salcesonu nie jem odkąd wyszła na jaw ta afera Olszewskich, bo się przestraszyłem że padlina w galarecie zacznie do mnie gadać ludzkim głosem, a tym chuujom to bym nawet roweru nie dał popilnować, nie mówiąc o trzymaniu pieniędzy w ich banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.