Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie ma powodów do paniki, ale musimy być zmobilizowani, by w miejscach, gdzie nastąpi dramat, mieszkańcy otrzymali natychmiastową pomoc.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zagrozenie-powodziowe-premier-tusk-nie-ma-powodow-do-paniki/b94fs3f

Daj linka, że Tusk bagatelizował. Bo ja w Trójce od zeszłego wtorku słyszę wypowiedzi, że będzie dramat i należy przygotować się na najgorsze min. ewakuację.

 

Do momentu, aż nie będzie cytatu jesteś dla mnie trollem krzyczącym wina Tuska przy każdej okazji.

Ja tylko powtarzam co wiem od znajomych strażaków z Bystrzycy, którzy próbowali ewakuować ludzi. 

Nie zauważyłeś krytyki PiSu i wód polskich w moim poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Daj znać gdzie są moje pochwały dla BK2% :)

 

Sobie znajdź :) Siedzisz tu 24/7 :) Zaraz wpadnie tu forumowy cenzor, więc będzie wsparcie.

Ale tok rozumowania słuszny - jest w końcu spora zależności między tym co napisałeś o kredytach 2%, a wypowiedzią Tuska :)

6 minut temu, fluber napisał(a):

Ja tylko powtarzam co wiem od znajomych strażaków z Bystrzycy, którzy próbowali ewakuować ludzi. 

Nie zauważyłeś krytyki PiSu i wód polskich w moim poście?

Jaki ma związek twój wpis o PiS, a tym co próbujesz wrzucić w usta Fuhrera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Sobie znajdź :) Siedzisz tu 24/7 :) Zaraz wpadnie tu forumowy cenzor, więc będzie wsparcie.

Ale tok rozumowania słuszny - jest w końcu spora zależności między tym co napisałeś o kredytach 2%, a wypowiedzią Tuska :)

Jak zwykle zmyślasz, ale cóż. 

Niektórzy po prostu dalej wielbią Goebbelsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

A w temacie masz coś do powiedzenia? Czy tylko to pi****lenie, co zwykle? :)

Jak masz pod każdym moim postem przeżywać traumę, to może odpuszczę :)

Że cytat Tuska to jedyne czego mamy się martwić to lokalnych podtopień i powodzi :)

Cóż, w skali galaktycznej wszystko co się dzieje na Ziemi jest lokalne 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha gwardia tuska na posterunku ❤️

@Reikai przyzywam Cie bo sie troche obijasz ostatnio!

34 minuty temu, RappaR napisał(a):

Daj znać gdzie są moje pochwały dla BK2% :)

 

To juz przeciez jest ustalone - nie dales cytatu w ktorym krytykowales, wiec chwaliles

Czego w toku myslenia Gwardzisty Pabla nie rozumiesz? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Hahaha gwardia tuska na posterunku ❤️

@Reikai przyzywam Cie bo sie troche obijasz ostatnio!

To juz przeciez jest ustalone - nie dales cytatu w ktorym krytykowales, wiec chwaliles

Czego w toku myslenia Gwardzisty Pabla nie rozumiesz? xD

Gwardzista tak sowiecko brzmi, nie jest to dobre określenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

Hahaha gwardia tuska na posterunku ❤️

@Reikai przyzywam Cie bo sie troche obijasz ostatnio!

To juz przeciez jest ustalone - nie dales cytatu w ktorym krytykowales, wiec chwaliles

Czego w toku myslenia Gwardzisty Pabla nie rozumiesz? xD

 

32 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 Zaraz wpadnie tu forumowy cenzor, więc będzie wsparcie.

Cenzorzyna na stanowisku, hahahahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sobie przypomnieć Morawieckiego jak pojawił się COVID i słowa Donka do Pinokia: – "Zastanawiam się, Mateusz, co się z tobą stało. Jak prosiłeś mnie o pracę, wyglądałeś na człowieka spokojnego i przyzwoitego."

Moim zdaniem z pewnością albo mieli/mają tego samego oficera prowadzącego a jak nie to z pewnością kończyli te same kursy oraz szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Jaki ma związek twój wpis o PiS, a tym co próbujesz wrzucić w usta Fuhrera?

Przedstawiłem to jako ciekawostkę, że ludzie odmawiali ewakuacji z powodu wypowiedzi Tuska. Wskazałem na różne zaniedbania i sytuacje z różnych stron, tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał(a):

Hahaha gwardia tuska na posterunku ❤️

 

Młodzież patoriotyczna też zwarta i gotowa. Bluzy od Szopy ubrane , zrzutko-składka na ratowanie PiSu zapłacona, protest pod sądem w sobotę zaliczony. Teraz tylko ponapierdalać na powódź Tuska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jeden user z racji miejsca zamieszkania miał coś ciekawego do napisania a reszta to tak trochę wypisuje na siłę cokolwiek co tam sobie chce. Prawda jest okrutna że politycy od lat się nie sprawdzają, koszty ich utrzymania rosną bo nagle członkowie rodzin podłączyli się pod system, media wykorzystywane są przeciwko tym co chcieli by cokolwiek wiedzieć bo pod płaszczykiem informowania idzie manipulacja a my i tak będziemy sobie skakać do gardła zamiast wyrwać chwasty. Co dobre widać że to są nieudacznicy nie mający żadnych innych nie tylko sukcesów ale w wielu przypadkach politycy nic innego nie robili w życiu. Przegrywamy walkę o nasz kraj i nasze pieniądze już przed poranną kawą. A wpisy niemerytoryczne ale w odczuciu autora tekstu może zabawne czy quasi finezyjne pomagają tym obsranym politykom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

O szantazyku zapomniałeś, LOL? :)

Szantazysta-cenzor :)

Konkretnie w temacie masz coś do powiedzenia? :)

W sensie znow odwracasz kota ogonem i to ze zrobiles (nty raz) histerie jak tabletki zapomniales idzie na moje konto? Mkay xD

3 minuty temu, mayor napisał(a):

Młodzież patoriotyczna też zwarta i gotowa. Bluzy od Szopy ubrane , zrzutko-składka na ratowanie PiSu zapłacona, protest pod sądem w sobotę zaliczony. Teraz tylko ponapierdalać na powódź Tuska 

Jest i on!

Witajcie na posterunku Towarzyszu!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał(a):

W sensie znow odwracasz kota ogonem i to ze zrobiles (nty raz) histerie jak tabletki zapomniales idzie na moje konto? Mkay xD

Jest i on!

Witajcie na posterunku Towarzyszu!

 

W dniu 2.08.2024 o 11:33, julekstep napisał(a):

jako że Pyscho P ciągle mnie obraża i - w klasycznym dla siebie stylu - odwraca kota ogonem (że niby w sytuacji gdzie jeden user się w coś angażuje a drugi skupia się tylko na tym aby mu to zaangażowanie uprzykrzyć to ja jestem tym uprzykrzającym xD) to z góry mówię że nie wyrażam zgody na jego powrót -> a jeśli zostanę przegłosowany to rezygnuję z funkcji komisza

 

niech spierdala

 

Szantazysta-cenzor :)

Poza tym znamienne jest, że twoje argumenty podparte są tym, kto pisze a nie co pisze :) Jie odnosisz się do treści a autora, a więc nie ma żadnego merytorycznego wkładu w dyskusję. I niestety znamionuje  głupotę :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.