Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, P_M napisał(a):

Wrzucam przeciek z mojej rozmowy z Jaroslawem Kaczyńskim - Dominik Tarczyński zostanie kandydatem na prezydenta RP z ramienia PiS, a fluber za zdradę i przejście do obozu wroga zostanie dojechany i wywalony z uczelni.

Koniec przecieku, dziękuję za uwagę.

A c*** tam z fluberem , dzieci mu nie będą płakać z głodu, chatę ma porządną - poniemiecką, Niemiec płakał jak spierdalał, do granicy go musieli ruscy gonić, żeby się nie rozmyślił. Robotę na pewno mu załatwi sekta od salcesonu, może nawet w Collegium Tumanum .Mnie bardziej szkoda Ryśka Czarnieckiego- wybitny polski  podróżnik, objechał pięć razy Ziemię czym się tylko dało, bez wydawania pieniędzy i jeszcze zarobił na szklankę chleba i rachunek za izbę dla syna. W Tiranie już się dogadał z lekarzem Hodży na akt zgonu , tylko wrócił do kraju po czarny garnitur i buty do trumny. A tu na Okęciu dopadli go jebani bodnarowcy .Złapali też jego żonę , siostrę i jej dzieci, a potem odkopią jego matkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, P_M napisał(a):

Wrzucam przeciek z mojej rozmowy z Jaroslawem Kaczyńskim - Dominik Tarczyński zostanie kandydatem na prezydenta RP z ramienia PiS, a fluber za zdradę i przejście do obozu wroga zostanie dojechany i wywalony z uczelni.

Koniec przecieku, dziękuję za uwagę.

Cos o mnie wspominal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ale chamski clickbait, wstydziłbyś się takie gówno linkować. 🙂

Myślałem, że typ miał ze dwa promile i jechał pod prąd na autostradzie a tymczasem:

- wydmuchał niecały promil 

- chłop ma 50 lat, jest niekarany, wykonuje de facto dwa zawody

- ma dobrą opinię z miejsca pracy

- konsekwencje tak czy owak jakieś poniósł (10K na fundusz + roczny zakaz prowadzenia pojazdów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ale chamski clickbait, wstydziłbyś się takie gówno linkować. 🙂

Myślałem, że typ miał ze dwa promile i jechał pod prąd na autostradzie a tymczasem:

- wydmuchał niecały promil 

- chłop ma 50 lat, jest niekarany, wykonuje de facto dwa zawody

- ma dobrą opinię z miejsca pracy

- konsekwencje tak czy owak jakieś poniósł (10K na fundusz + roczny zakaz prowadzenia pojazdów)

-uśmiechał się i jest z dobrej opcji :) 

 

jaki kwik byłby w temacie gdyby był z PiSu, Reikai, Joseph i Pablo by z 10 stron zajebali na ten temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2024 o 12:32, RappaR napisał(a):

Generalnie to wszyscy politycy po roznych kondzielach mają pod tym względem lajtowe życie 

Ale jeśli frog wychodzi bo jadąc 230 po ulicach śródmieścia "panuje nad autem" to czego mamy oczekiwać od sędziów?

20 godzin temu, RappaR napisał(a):

-uśmiechał się i jest z dobrej opcji :) 

 

jaki kwik byłby w temacie gdyby był z PiSu, Reikai, Joseph i Pablo by z 10 stron zajebali na ten temat 

Ilu pijanych posowców uniknęło kary za podobne zachowania? 

Ilu ma rekordy w mandatach za źle parkowanie itp i do dziś nie płacą? 

 

Tu nie ma znaczenia przynależność polityczna Ale dla ciebie uśmiechnięci są jak kobiety, na pewno winne więc o czym mamy rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Same przypadki piajnych polityków płci męskiej. Ja myślę, że to może być przejaw dyskryminacji płciowej.

Policja łagodniej traktuje pijane kobiety, wielokrotnie to zauważyłem. To wstyd dla polskiej formacji, że kiedy pijany mężczyzna wyzywa policję, jest glebowany i unieruchomiony, a kiedy pijana kobieta wyzywa policję, jest jej tylko zwracana uwaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał(a):

Nie wiem, chętnie się dowiem. Ale cieszy mnie, że bronisz pijanego kierowcy, wiedziałem że na Ciebie można liczyć :) 

Nikogo nie bronie 

Tym bardziej nie dlatego że jest z jednej czy innej partii 

To ty wywolaleś mnie do tablicy stwierdzeniem że bym napisał 10 stron o pijanym pisowcu a tymczasem mi nie robi różnicy kto jest pijany. każdego bym usunął z dróg dożywotnio, tak jak ty byś w imię swojej chorej równości usunął kobiety bo sie ich zwyczajnie boisz 

9 godzin temu, RappaR napisał(a):

Policja łagodniej traktuje pijane kobiety, wielokrotnie to zauważyłem. To wstyd dla polskiej formacji, że kiedy pijany mężczyzna wyzywa policję, jest glebowany i unieruchomiony, a kiedy pijana kobieta wyzywa policję, jest jej tylko zwracana uwaga.

 

 

Klasyczny rappar 

 

Serio mi się wydaje że powinieneś przepracować swoje traumy bo nie wierzę że tak skrzywić mogła cię tylko jedna kobieta przemocą fizyczną 

Tu trzeba kopać głębiej, może coś z dzieciństwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od czterech miesięcy obserwujemy trend spadkowy w przypadku cen paliw. Od początku maja benzyna i olej napędowy potaniały średnio o 57 gr/l. 

Już jest benzyna nawet po 5.60.

Proponuję totalnemu opozycyjnemu betonowi trochę cierpliwości.  *Specjalnie użyłem historycznego nazewnictwa* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Już od czterech miesięcy obserwujemy trend spadkowy w przypadku cen paliw. Od początku maja benzyna i olej napędowy potaniały średnio o 57 gr/l. 

Już jest benzyna nawet po 5.60.

Proponuję totalnemu opozycyjnemu betonowi trochę cierpliwości.  *Specjalnie użyłem historycznego nazewnictwa* :)

Tusk pewna ręką prowadzi ceny paliw do poziomu 5,19. Ukłony dla wodza:)

https://x.com/MarcinRoma19996/status/1834607825492050130 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Już od czterech miesięcy obserwujemy trend spadkowy w przypadku cen paliw. Od początku maja benzyna i olej napędowy potaniały średnio o 57 gr/l. 

Już jest benzyna nawet po 5.60.

Proponuję totalnemu opozycyjnemu betonowi trochę cierpliwości.  *Specjalnie użyłem historycznego nazewnictwa* :)

A czego się od tego tępego betonu spodziewałeś? Benzyna będzie tania to źle, bo Orlen mało zarabia, będzie droga to jeszcze gorzej , bo Tusk obiecał po pięć złotych. A ten jebany złodziej Romanowski to powinien trzymać ryj na kłódkę , bo jego dni na wolności są ponumerowane. Nie wiem jak długo międzynarodowa sekta Opus Dei będzie w stanie chronić mu dupę przed więzieniem, tak samo Dudzie zostało raptem 300 dni na ukrywanie i ułaskawianie kryminalistów z PiS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Już od czterech miesięcy obserwujemy trend spadkowy w przypadku cen paliw. Od początku maja benzyna i olej napędowy potaniały średnio o 57 gr/l. 

Już jest benzyna nawet po 5.60.

Proponuję totalnemu opozycyjnemu betonowi trochę cierpliwości.  *Specjalnie użyłem historycznego nazewnictwa* :)

Gdzie? U mnie najtaniej na przestrzeni 25 km Orzesze - Katowice od 6,11 do 6,25 a mijam sporo stacji benzynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.