Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Wyobraźcie sobie, że Błaszczak idzie do TVP po akcji z rakieta i po dwóch dniach szukania mówi, że to byla anomalia meteorologiczna:)

https://x.com/WieslawWielki/status/1828339934702219276 

Napierdalałeś przez 20 stron, że za Blaszczaka to była normalka, iż rakieta była wtedy w polskiej przestrzeni powietrznej. Przeczytaj to sobie i dyskutuj sam ze sobą jak już przeskoczyłeś na drugą stronę w ocenie.

Ja wtedy, jak i teraz uważam, że nie powinno się to zdarzyć. Jedyna różnica jest taka, że zostaliśmy teraz o samym fakcie poinformowani. Bo p. Błaszak jakoś wtedy nie raczył.

Ale ogólnie trzeba mieć poryte, żeby podobne incydenty oceniać diametralnie inaczej w zależności od akronimu, który opisuje opcje rządząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Napierdalałeś przez 20 stron, że za Blaszczaka to była normalka, iż rakieta była wtedy w polskiej przestrzeni powietrznej. Przeczytaj to sobie i dyskutuj sam ze sobą jak już przeskoczyłeś na drugą stronę w ocenie.

Ale ja zdania nie zmieniłem. Zwracam tylko uwagę na fakt, że osoby, z którymi te 20 stron natluklem się nie odzywają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał(a):

Ale ja zdania nie zmieniłem. Zwracam tylko uwagę na fakt, że osoby, z którymi te 20 stron natluklem się nie odzywają;)

Lepiej się nie odzywać, niż rżnąć głupa zmieniając ocenę analogicznych sytuacji o 180 stopni.

Ale nie za to płacą, nie? Poudawales wyborcę TD, karierę polityczną w KO. Poudawales to trochę eufemizm, bo po prostu klamales robiąc z dyskusji, jako formy wymiany poglądów, zwykły śmietnik.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Lepiej się nie odzywać, niż rżnąć głupa zmieniając ocenę analogicznych sytuacji o 180 stopni.

Moja ocena jest taka sama, zwracam tylko uwagę na to że tylko w jednej z tych sytuacji mieliśmy powszechne zesranie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał(a):

Prezydent akceptuje kandydata na komisarza premiera, a premier akceptuje neosedziego prezydenta. Normalny polityczny deal, aby nie paraliżować instytucji i załatwić ważne stanowisko dla Polaka. Bardzo rozsądna zgoda ponad podziałami. 

Wersja premiera jest inna. 

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-klotnia-o-podpis-premiera-donald-tusk-to-byl-blad,nId,7765767

Jednak nie zdradził. Tylko się pomylił. 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2023 o 09:39, ely3 napisał(a):

 

To prawda i dlatego odsunęli złodziei i nieudaczników gospodarczych od władzy. Społeczeństwo uznało ,ze zasługują jednak na rząd odpowiadajacy temu jakim krajem jest Polska. już nie chciel iby rządzili nimi zakompleksieni nieudacznicy co się kłócą z każdym sąsiadem i nie tylko Kończy się pierwszy rząd Pis i mamy za duzy deficyt. Teraz kończy sie rząd PIS i mamy znowu 5% deficytu. I gospodarkę w rozsypce. 

Ale to lajków wtedy nazbierało:) mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni z budżetu i deficytu:) (żeby było jasne @Pablo81 to jest dobry budżet wg mnie)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał(a):

Ale to lajków wtedy nazbierało:) mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni z budżetu i deficytu:) (żeby było jasne @Pablo81 to jest dobry budżet wg mnie)

Ale jest dobry serio, czy ironizujesz lub robisz eksperyment?

Nie bardzo mam ochotę na dyskusję, bo nie wiem z jakimi poglądami dyskutuję.

Btw, u znajomego strażaka, na którego zbierałeś wszystko ok?

(Dla odmiany napisz jak jest naprawdę, bez ekspertowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ale jest dobry serio, czy ironizujesz lub robisz eksperyment?

Nie bardzo mam ochotę na dyskusję, bo nie wiem z jakimi poglądami dyskutuję.

Oczywiście że jest dobry. Skoro wcześniej nie krytykowałem za to, że za PiS dojeżdżał do 5 procent PKB deficytu to czemu mam teraz narzekać, że po robi prawie 6 gdy utrzymuje socjal, niekiedy go rozszerza i daje podwyżki budżetówce? I daje ogromny hajs na armię jednocześnie nie finansując kredytu 0 procent.

Ten unijny/niemiecki wymyśl, że nie można przekraczać 3 procent PKB jest po prostu głupi, a konstytucję wypadałoby zmienić, bo dotarliśmy do poziomu 59,8 procent PKB i nas ona hamuje. 

Jeżeli unikniemy procedury nadmiernego deficytu (mam nadzieję że Tusk faktycznie pokaże, że ma chody w UE) to jestem dobrej myśli.

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Btw, u znajomego strażaka, na którego zbierałeś wszystko ok?

(Dla odmiany napisz jak jest naprawdę, bez ekspertowania)

Wszystko ok to nie powiem, bo poparzenia będzie jeszcze długo leczył, ale finansowo udało się ich zabezpieczyć.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.