Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie nasze podatki nie idą na nielegalne wozy strażackie, czy nielegalna kampanię wyborczą, za które należy pozamykać odpowiedzialnych, tylko na finansowanie bezpartyjnych i apolitycznych eventów. Warto dodać, że obciachowe tańce u Rydzyka zastąpiły nowoczesne podskoki ministra nitrasa. PiS się chwalił dobra zmianą, a dobra zmiana wydarzyła się dopiero teraz

https://x.com/radekfogiel/status/1827817259286356066 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał(a):

Nareszcie nasze podatki nie idą na nielegalne wozy strażackie, czy nielegalna kampanię wyborczą, za które należy pozamykać odpowiedzialnych, tylko na finansowanie bezpartyjnych i apolitycznych eventów. Warto dodać, że obciachowe tańce u Rydzyka zastąpiły nowoczesne podskoki ministra nitrasa. PiS się chwalił dobra zmianą, a dobra zmiana wydarzyła się dopiero teraz

https://x.com/radekfogiel/status/1827817259286356066 

Pieniadze na campus Ida od politykow?

https://campuspolska.pl/polityka-finansowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Partnerami campusu są też firmy typu McDonald, MasterCard, Coca Cola i Medicover. 

Mcdonald spoleczny szkodnik(niezdrowy fastfood), MasterCard spoleczny szkodnik (wpędza społeczeństwo w dług dzięki kartom kredytowym), Coca cola społeczny szkodnik (niezdrowe napoje), Medicover społeczny szkodnik wykorzystuje publiczne instytucje co byśmy 2 razy płacili za ochronę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Mcdonald spoleczny szkodnik(niezdrowy fastfood), MasterCard spoleczny szkodnik (wpędza społeczeństwo w dług dzięki kartom kredytowym), Coca cola społeczny szkodnik (niezdrowe napoje), Medicover społeczny szkodnik wykorzystuje publiczne instytucje co byśmy 2 razy płacili za ochronę zdrowia.

 

27 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Partnerami campusu są też firmy typu McDonald, MasterCard, Coca Cola i Medicover. 

Partnerów to jest nawet więcej: Luxmed, żabka, uber, allegro, meta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

Mcdonald spoleczny szkodnik(niezdrowy fastfood), MasterCard spoleczny szkodnik (wpędza społeczeństwo w dług dzięki kartom kredytowym), Coca cola społeczny szkodnik (niezdrowe napoje), Medicover społeczny szkodnik wykorzystuje publiczne instytucje co byśmy 2 razy płacili za ochronę zdrowia.

Jak większość korpo. 

Ja tylko odpowiadałem na zarzut, że campus jest finansowany wyłącznie z podatków i hajsu od niemieckiej fundacji. 

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Jak większość korpo. 

Ja tylko odpowiadałem na zarzut, że campus jest finansowany wyłącznie z podatków i hajsu od niemieckiej fundacji. 

Czyli jest finansowany tylko z podatków, szkodliwych fundacji i toksycznych korporacji.

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Jak większość korpo. 

Ja tylko odpowiadałem na zarzut, że campus jest finansowany wyłącznie z podatków i hajsu od niemieckiej fundacji. 

Ale czy na pewno partnerzy to sponsorzy?

https://campuspolska.pl/partnerzy

Bo przecież w takim wypadku to samorządów finansujących to jebanie PiSu jest mnóstwo. A chyba oni nie płacą na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Pepsi i coca-cola to są siki przy kofoli 

Kofola spoko, Coca cola się mocno zepsuła zwłaszcza jak się porówna pepsi max i Coca colę zero, ta druga smakuje jak rozcieńczona w porównaniu z Pepsi. Kofola też w biedrze jest w wersji bez cukru. Niestety szkoda, że ceny popierdoliło i normalnie kosztuje 5,99 zł za butelkę 1,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Tak na 100% to nie wiem, ale raczej tak. :) 

To oni oprócz 100 kafli od Olsztyna dostali jeszcze hajs od Bielska, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, łodzi, Opola, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sosnowca, Torunia i Wrocławia oraz połowy samorządów wojewódzkich?!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

Kofola spoko, Coca cola się mocno zepsuła zwłaszcza jak się porówna pepsi max i Coca colę zero,

wszystkie kolorowe bez cukru są paskudne i smakują jak płyn do naczyń (serio dużo smaczniejsza już jest sama woda lol)

poza Spritem -> Sprite zero smakuje praktycznie tak samo jak zwykły :) 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.