Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.08.2024 o 08:54, jack napisał(a):

Na zrzut ścieków potrzebne jest pozwolenie wodnoprawne, które określa jakie warunki jakościowe i ilościowe muszą być spełnione by to robić. Wymaganą jakość odprowadzanych do odbiornika  ścieków określa organ na podstawi przepisów i warunków odbiornika. Organem wydającym pozwolenie wodnoprawne są Wody Polskie - utworzone przez PIS, mające status państwa w państwie jak np. Lasy Państwowe. 

Kopalnie zrzucają solanki bez żadnego podczyszczenia bezpośrednio do rzek bo w pozwoleniach wodnoprawnych nie nałożono na nie żadnych wymagań jakościowych. Podczyszczanie ścieków wymaga kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych.

Kopalnie -> górnicy -> płonące opony -> solidarność -> PIS

Kurtyna

@Reikai dosłownie w tym.watku obwiniano PiS i za śnięte ryby w Odrze i za śnięte ryby teraz:) nikt nie obwiniał Tuska za śnięte ryby w Odrze.

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Blad, w obu przypadkach to zawsze wina Tuska, jak pokazal piekny przyklad z hipokryzja w sprawie ryb :)

Także skąd to wziąłeś?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Blad, w obu przypadkach to zawsze wina Tuska, jak pokazal piekny przyklad z hipokryzja w sprawie ryb :)

Pokaz mi którzy userzy w tym wątku obwiniali za śnięte ryby Tuska, a ja pokażę którzy PiS.

Osoba, która wskaże mniej userów, wpłaci 1000 funtów na WOSP

Co Ty na to? :) 

Masz ochotę pomóc biednym dzieciom? :) 

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Blad, w obu przypadkach to zawsze wina Tuska, jak pokazal piekny przyklad z hipokryzja w sprawie ryb :)

Pokaz mi którzy userzy w tym wątku obwiniali za śnięte ryby Tuska, a ja pokażę którzy PiS.

Osoba, która wskaże mniej userów, wpłaci 1000 funtów na WOSP

Co Ty na to? :) 

Masz ochotę pomóc biednym dzieciom? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

@Reikai dosłownie w tym.watku obwiniano PiS i za śnięte ryby w Odrze i za śnięte ryby teraz:) nikt nie obwiniał Tuska za śnięte ryby w Odrze.

Także skąd to wziąłeś?:)

No nikt, absolutnie :)

Rok temu nie bylo problemu, bo sniete ryby to Rappar za dzieciaka widzial. Dzis sie oburzyl :) tak bylo ze wszystkim, cisza za pisu, a teraz byle pierd jest wrzucany z oznaczaniem mnie PATRZ JAKA AFERA :)

To znaczy mnie cieszy, ze zaczeliscie sie przejmowac takimi rzeczami, jak obstawianie panstwowych spolek swoimi ludzmi, czy defraudowanie pieniedzy publicznych na paliwo.

zastanawia mnie po prostu co stalo na przeszkodzie, ze za wielokrotnie wieksze przypaly milczeliscie :)

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Pokaz mi którzy userzy w tym wątku obwiniali za śnięte ryby Tuska, a ja pokażę którzy PiS.

Osoba, która wskaże mniej userów, wpłaci 1000 funtów na WOSP

Co Ty na to? :) 

Masz ochotę pomóc biednym dzieciom? :) 

W sensie mam sie zalozyc kto ma wiekszy negatywny elektorat na forum, Pis czy PO? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Autor niniejszego artykułu zna osobiście, od lat znaczną część osób zarządzających wymienionymi w tekście firmami. Podobnie jak znane są mi osoby reprezentujące zagranicznych oferentów. 

Subtelna różnica między "znam osobiście", a "znane mi są".

Subtelna różnica między "zarządzający", a "przedstawiciele".

Typowe trollisko.

dziwne ze sie nie pokluciliscie o ten przecinek postawiony w miejsciu z dupy - to przyklulo moja uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szabla napisał(a):

Jedni i drudzy są warci siebie. Zjeby, złodzieje, szmaciarze, kombinatorzy, oszuści, rzadko naiwniacy. Z każdej strony.

Niby tak. Władza deprawuje. Tylko inna skala złodziejstwa, kombinacji i oszustw. Ci uśmiechnięci łyżeczką od herbaty, a ci tańczący u Rydzyka łyżką od koparki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RappaR napisał(a):

W sensie negatywny elektorat PiSu kłamie na temat ich afer i jest fałszywy?

Dokladnie tak.

Niemieckie media na zyczenie Sorosa wymyslaja jakies fundusze sprawiedliwosci, a tam wszystko przeciez w imie narodowej Polski z orzelkiem na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie potrzeba z naszej strony większej rozwagi. Pokazano jak tv na Białorusi jedzie z Z Polska że tu głód się zaczyna i 1,5 miliona Polaków głoduje. PO czym w programie pokazano sklep i dziadka który wie ciągał banknot 50 PLN mając parę stówek jeszcze. I ten opisany przekaz nijak się miał do obrazu co może sugerować już tu manipulacje. A jeżeli rzeczywiście tak władza BLR jedzie po Polsce to łatwo można to zweryfikować ale się nikomu tam nie chce. I można się śmiać z Białorusi ale i u nas jedzie tv z przekłamaniami. Te teksty jak w GB brakuje w sklepach jedzenia to chyba jeszcze lepszy kontent. Wszystko aby UE wypadała cudownie. A i tak nikt nie chce niczego weryfikować. Najgorsze ze każdej władzy taka polaryzacja i udawanie że nie ma problemu lub problem jest ogromny znieczula i coraz większe miernoty mogą robić swoje świństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał(a):

Te teksty jak w GB brakuje w sklepach jedzenia to chyba jeszcze lepszy kontent. Wszystko aby UE wypadała cudownie. A i tak nikt nie chce niczego weryfikować. Najgorsze ze każdej władzy taka polaryzacja i udawanie że nie ma problemu lub problem jest ogromny znieczula i coraz większe miernoty mogą robić swoje świństwa. 

komunisci sie panicznie bali prawdy, a wychodzi na to, ze dostep do prawdy powoduje tylko jakas tam apatie i znieczulice. cala "para" ze zlosci idzie i sie rozchodzi po laczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

dosłownie w tym.watku obwiniano PiS i za śnięte ryby w Odrze i za śnięte ryby teraz:) nikt nie obwiniał Tuska za śnięte ryby w Odrze

Mało tego, 500+ za PiSu to zasługa PISu a teraz za Tuska to też zasługa PISu 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.