Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

https://gliwice.naszemiasto.pl/pelen-emocji-wpis-slaskiego-wedkarza-odnosnie-snietych-ryb/ar/c1-9770937?fbclid=IwY2xjawEqfvZleHRuA2FlbQIxMQABHTH1UEHwphuPt2cwS2VOGeGVKcz9LjhilVvIu72WpLwdxepHbppEiJxI5A_aem_gfjP-K0GAyRwTJ5AyPthnw

 

Kolejna afera PO jak coś, Odra jest masowo zanieczyszczona, PO to ukrywa i nie ma żadnej reakcji w rządzie, nikt nie został za taki stan zdymisjowany

A propos to jakim c***em trzeba być żeby uwalić praktycznie wszystkie projekty mające na celu wykorzystanie polskich rzek w transporcie surowców

55 minut temu, DRK napisał(a):

Przecież właściwa ministra już zareagowała 🙃

 

Wow 

Odkryleś Amerykę! 

Politycy są jak chorągiewki 

Wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał(a):

https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/przepisy-o-mowie-nienawisci-w-przygotowaniu,528396.html

 

Serio naprawdę trzeba było mieć coś z głową, by głosować na KO :) 

To chyba dobrze, że nie będzie można już pisać ,,stare baby głosujące na PiS jebać prądem'', nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

To chyba dobrze, że nie będzie można już pisać ,,stare baby głosujące na PiS jebać prądem'', nie?

To dalej będzie można pisać :)

Dalej będzie można siać nienawiść do chrześcijan, mężczyzn, białych, Słowian, Polaków.

A jak tylko ktokolwiek się sprzeciwi, wsadzić go do więzienia by reszta miała przykład i wiedziała, że jest ustroju totalitarnym.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Joshua#Public_image

https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Sterling#Racist_remarks_and_lifetime_ban

 

Opisz mi jakie widzisz różnice w tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Dlatego jebanie Tuska nadal będzie dozwolone (pomijając sytuację gdy ktoś wypomni mu jego wiek). 

Ale ładnie ominąłeś kwestie rasizmu i dyskryminacji :)

Jebanie Tuska może będzie, ale jak obrazisz już Biedronia, to homofobia a jak będzie kobieta liderem, to mizoginia.

W skrócie całkowity totalitaryzm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Ale ładnie ominąłeś kwestie rasizmu i dyskryminacji :)

Uczę się od najlepszych. :)

Cytat

 

Jebanie Tuska może będzie, ale jak obrazisz już Biedronia, to homofobia a jak będzie kobieta liderem, to mizoginia.

W skrócie całkowity totalitaryzm 

 

Nie sądzę. 

W ostatnich latach za ,,mowę nienawiści'' z powodów narodowościowych, etnicznych, rasowych itd zapadało 300 wyroków skazujących rocznie. Takich 300 mocno nienawistnych komentarzy wobec Żydów/Ukrów/Czarnoskórych/Cyganów to można czasem znaleźć pod jednym artykułem na jakimś większym portalu. No generalnie 300 skazań to dość śmieszna liczba jak na tak duży kraj jeżeli mówili o okresie jednego roku. 

Po rozszerzeniu tego katalogu o wiek, płeć czy orientację seksualną te liczby pewnie pójdą w górę, ale nie jakoś drastycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Uczę się od najlepszych. :)

A ja powtórzę :) Dlaczego nie chcesz opisać mi różnic?

7 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

 

W ostatnich latach za ,,mowę nienawiści'' z powodów narodowościowych, etnicznych, rasowych itd zapadało 300 wyroków skazujących rocznie. Takich 300 mocno nienawistnych komentarzy wobec Żydów/Ukrów/Czarnoskórych/Cyganów to można czasem znaleźć pod jednym artykułem na jakimś większym portalu. No generalnie 300 skazań to dość śmieszna liczba jak na tak duży kraj jeżeli mówili o okresie jednego roku. 

A ile poszło za mowę nienawiści wobec mężczyzn, wobec Polaków i wobec białych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Elegancko, w koncu moze skoncza sie te seksistowskie komentarze wobec kobiet w internecie.

I mam nadzieję, że rasistowskie :)

Takie 12 miesięcy za słowo murzyn użyte wobec osoby czarnoskórej może by niektórych oduczyła pogardy dla innych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.