Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Krzemo napisał(a):

Sondaże zeszły, nastroje ludu zbadane. 

Gniew ludu musiał być duży, skoro właśnie czytam że 

Przemysław Babiarz został w czwartek przywrócony do relacjonowania igrzysk olimpijskich w TVP. Decyzję podjął dyrektor Telewizji Polskiej w likwidacji Tomasz Sygut na wniosek dyrektora TVP Sport Jakuba Kwiatkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał(a):

Nie uprawiają żadnych szachów 5D i niczego nie przewidują 

Ja to wiem, ale co chwila czytam teorie, że w polityce nic nie dzieje się spontanicznie i jak wychodzi np. jakaś afera obyczajowa z udziałem polityka to musi mieć to drugie dno (np. jest to temat zastępczy w celu ukrycia jakiejś antypolskiej ustawy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ja to wiem, ale co chwila czytam teorie, że w polityce nic nie dzieje się spontanicznie i jak wychodzi np. jakaś afera obyczajowa z udziałem polityka to musi mieć to drugie dno (np. jest to temat zastępczy w celu ukrycia jakiejś antypolskiej ustawy). 

Przykrywanie swoich afer, aferami konkurencji jest faktem, ale to nie są szachy 5D tylko dość prymitywna taktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14% szpitali nie otrzymało w ogóle zapłaty za nadwykonania za I kwartał 2024, a 77% szpitali nie otrzymało części tej zapłaty za nadwykonania.


Głównie chodzi o świadczenia onkologiczne. @Reikai dalej nie ma afer żadnych :) Tylko pieniądze miast na onkologię, idą na pensje drag queens i Kurdej-Szatan w TVP, wszystko w najlepszym porządku, bo wszak nie ma przewałów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał(a):

14% szpitali nie otrzymało w ogóle zapłaty za nadwykonania za I kwartał 2024, a 77% szpitali nie otrzymało części tej zapłaty za nadwykonania.


Głównie chodzi o świadczenia onkologiczne. @Reikai dalej nie ma afer żadnych :) Tylko pieniądze miast na onkologię, idą na pensje drag queens i Kurdej-Szatan w TVP, wszystko w najlepszym porządku, bo wszak nie ma przewałów :) 

Te 2 miliardy na TVP za PiSu miało się zmienić na 3 miliardy za platformy obywatelskiej, ale ostatecznie Duda zawetował budżet i ta kasa tam nie trafiłam jak dotąd platforma dorzuca kasę do mediów publicznych z rezerwy budżetowej - jak dotąd 220 i 600 milionów złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał(a):

14% szpitali nie otrzymało w ogóle zapłaty za nadwykonania za I kwartał 2024, a 77% szpitali nie otrzymało części tej zapłaty za nadwykonania.

Za poprzedniej władzy to było - parę lekarzy i pielęgniarek dokończyło budowy domu lub wymieniło samochód za dodatki covidowe. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Za poprzedniej władzy to było - parę lekarzy i pielęgniarek dokończyło budowy domu lub wymieniło samochód za dodatki covidowe. :) 

Trudno wymagać żeby z dnia na dzień naprawić wszystko co PiS zepsuł przez 8 lat .Póki co wyjebali babe, która urządziła trzyletnie wczasy na OIOMie mężowi Witek , kiedy inni pacjenci z braku miejsca umierali, przy okazji zadłużyła szpital w Legnicy po uszy https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/143008/Anna-Plotnicka-Mieloch-nie-jest-juz-dyrektorka-Wojewodzkiego-Szpitala-Specjalistycznego-w-Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Za poprzedniej władzy to było - parę lekarzy i pielęgniarek dokończyło budowy domu lub wymieniło samochód za dodatki covidowe. :) 

A tak zniosła vat na hybrydy :)

Jak dla mnie chyba lepszy priorytet pielęgniarki, niż kosmetyczki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak dla mnie chyba lepszy priorytet pielęgniarki, niż kosmetyczki?

Mówiłem o konkretnym zjawisku. 

W przypadku pielęgniarek to chyba konieczne są jakieś działania systemowe skoro średnia wieku oscyluje wokół 50 lat. Co nie zmienia faktu, że w przypadku tych dodatków covidowych dochodziło do sporych nadużyć i latały tam jakieś dziwne kwoty nawet za kilkugodzinne dyżury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.