Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, julekstep napisał(a):

udzielanie się na reddicie to internetowy ekwiwalent ćpania kompotu

sorry

a udzielasz się gdzieś, gdzie większość ma inne zdanie w polityce niż ty? poza tym forum of course : ]

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ban po 10 sekundach?

mnie nie zbanowali, wiec Julek tym bardziej powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

Sam pisałeś czy czat gpt?

Sam pisałem. I starałem się pisać tak jakby w pigułce plus chciałem zachować poprawność polityczną w stylu że o „zmarłym” się źle nie pisze. Można KB wypominać mizerną skuteczność ale po co? Gdy dawał nam ten wspaniały gracz tyle radości i uniesień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdziało mi to fejkiem, ale powielają to już na różnych portalach. Upewniłem się też czy dziś przypadkiem nie 1 kwietnia, ale też nie. 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/news-podatek-od-kapliczek-i-krzyzy-zaplacimy-tez-za-ogrodowe-krasnale-i-grille

Ewentualnie jeszcze dumam czy to media celowo nie podkręcają narracji, co by klikbajty podbić, a MinFin ma w ogóle co innego na myśli. 

Jeśli to są jednak prawdziwe zamiary co do,, małej architektury" to tylko czekać gdy uśmiechnięte ministerstwo dopisze  do tej listy jeszcze jeden rodzaj budowli zbudowanych głównie z grafitu i marmuru, odwiedzane przez nas 1 listopada. Zysk będzie spory, bo wszędzie ich pełno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krasnale to powinien fiskus jebać maksymalnie, tak samo za odtwarzanie Dicopolo bo to są szczyty bezguścia. Za kapliczki i krzyże powinien płacić Watykan bo to jest element ich kampanii reklamowej. Z kolei Watykan powinien brać kasę od piekarni, bo reklamuje ich produkty w modlitwie "Ojcze nasz" jest akapit "chleba naszego" , a mogło by być "coca-coli naszej" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ale wiesz, że to wizy czasowe?

Tak, ale:

- takie zezwolenia dość łatwo przedłużyć jeżeli ktoś nie sprawia problemów (de facto chodzi o brak karalności)

- nie raz i nie dwa słyszałem, że jacyś imigranci nie podejmowali pracy u danego pracodawcy albo podejmowali i po krótkim czasie odchodzili - pracodawcy muszą wówczas powiadomić wojewodów - ale co dalej? Czy tacy imigranci są jakoś wyłapywani, uciekają na zachód czy po prostu wtapiają się w tłum gdzieś w Polsce, pracują sobie gdzieś na czarno, zajmują się mniejszą albo większą gangsterką? Czy ktoś to jakoś sensownie kontroluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda nowe podatki, bo kodomickie pojeby zadluzaja polske na potege. mamy ujemny przyrost naturalny, 'socjalu' nie obcieli, lada moment wchodzi zielona komuna (zwana 'zielonym ladem')', a jak im bedzie 'malo' zaimplementuja nowy co-vid-ek 😁...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.