Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Pół miliona raczej nie wpuszczono, ale @steve niewiele się pomylił. Nie mam danych za 2023 rok, ale pewnie było z 50-100K, zatem będzie łącznie jakieś 350-400K ciapatych przez całą kadencję. A to są tylko ci legalni.

Imigranci-z-krajow-muzulmanskich.png

no na szczęście pozwolenia na pracę w PL są wydawane na czas nie dłuższy niż 3 lata, więc Donald nas może uratować! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Za propagande, a w Twoim przypadku dokladnie za powielanie fejk news.

Gdzieś tam poleciałem z jednym linkiem, ok, ale  jak doszedłeś do tego, że ktoś mi płaci? 

10 minut temu, P_M napisał(a):

Nawet się przelogowuje by coś polajkowac nasz fluber/tankathon xD

Dobrze, że chociaż pamięta o Big 3;)

 

Screenshot_2024-07-29-22-54-04-483_com.android.chrome-edit.jpg

W sensie, że moje konto to fluber? OK 

@Reikai dawaj cv! 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Jak obiecasz, ze przestaniesz wrzucac pisowskie fejki, to jutro Ci moze poszukam :)

Ale nie przestaniesz, bo nie o prawde chodzi.

Wrzuciłem ci cv tej babki, ale udajesz, że nie widzisz, można i tak. 

Nie wiem o jaką prawdę walczysz  i z kim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tankathon napisał(a):

Wrzuciłem ci cv tej babki, ale udajesz, że nie widzisz, można i tak. 

Nie wiem o jaką prawdę walczysz  i z kim. 

A ja Ci mowie, ze widzialem post A4 analizujacy jej zycie od studiow rok po roku, Ty wrzuciles jakies losowe 3 zdania.

Walcze o to, zebys przestal byc szalikowcem.

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Fluber image.png.6721e116e1b8f3976d34a20c9cc63263.png

Serio ktos wierzy, ze to Fluber czy to jakis trolling? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał(a):

hahha Gwardia Donalda jak się rzuciła xD

Trudno się nie zgodzić.

Wydawało mi się, że w temacie o polityce dozwolone jest wrzucanie informacji związanych z działaniami ludźmi, którzy odpowiadają za kierunek naszego kraju. Jak się okazuje wrzucanie twitów z tym związanych oznacza, że jest się opłacanym betonem pisowskim z małej wsi. Łooo k****aa....zabłądziłem, poczekam w temacie Bulls. 

SEKTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tankathon napisał(a):

Trudno się nie zgodzić.

Wydawało mi się, że w temacie o polityce dozwolone jest wrzucanie informacji związanych z działaniami ludźmi, którzy odpowiadają za kierunek naszego kraju. Jak się okazuje wrzucanie twitów z tym związanych oznacza, że jest się opłacanym betonem pisowskim z małej wsi. Łooo k****aa....zabłądziłem, poczekam w temacie Bulls. 

SEKTA!!!

Proponuje, zebys chociaz raz spojrzal na konta tych, ktorych wrzucasz tweety I zobaczyl reszte wpisow.

To nie sa informacje, to sa trolle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Proponuje, zebys chociaz raz spojrzal na konta tych, ktorych wrzucasz tweety I zobaczyl reszte wpisow.

To nie sa informacje, to sa trolle :)

Masz na odchodne i analizuj dalej z kolegami po szalu, jak dla mnie to troszkę za pojebane.

 

Rok urodzenia

1974

Wykształcenie

Ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie, marketing, rachunkowość i kontroling na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Odbyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów na Politechnice Świętokrzyskiej, w zakresie energetyki w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, w zakresie transportu i logistyki w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach.

Ma dyplom MBA Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kariera zawodowa

W firmie PIA Piasecki zajmowała się obsługą Giełdy Papierów Wartościowych oraz analizą finansową spółki.

W latach 2002-2019 była zastępczynią Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Kielcach oraz Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Potem, prze dwa lata była komendantką Straży Miejskiej w Kielcach.

W roku 2021 została prezeską Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach.

W roku 2022 stanęła na czele Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Wygrała konkurs ogłoszony przez PGZ i 10 lipca 2024 roku objęła stanowisko prezeski zarządu Mesko.

Informacje dodatkowe

Wykładała na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego i w tarnobrzeskim oddziale Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. 

Jest członkinią Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

Jest radną Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej.  

 

Hobby i zainteresowania

Interesuje się psychologią i psychoterapią. Lubi podróżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tankathon napisał(a):

Masz na odchodne i analizuj dalej z kolegami po szalu, jak dla mnie to troszkę za pojebane.

 

Rok urodzenia

1974

Wykształcenie

Ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie, marketing, rachunkowość i kontroling na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Odbyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów na Politechnice Świętokrzyskiej, w zakresie energetyki w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, w zakresie transportu i logistyki w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach.

Ma dyplom MBA Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kariera zawodowa

W firmie PIA Piasecki zajmowała się obsługą Giełdy Papierów Wartościowych oraz analizą finansową spółki.

W latach 2002-2019 była zastępczynią Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Kielcach oraz Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Potem, prze dwa lata była komendantką Straży Miejskiej w Kielcach.

W roku 2021 została prezeską Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach.

W roku 2022 stanęła na czele Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Wygrała konkurs ogłoszony przez PGZ i 10 lipca 2024 roku objęła stanowisko prezeski zarządu Mesko.

Informacje dodatkowe

Wykładała na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego i w tarnobrzeskim oddziale Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. 

Jest członkinią Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

Jest radną Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej.  

 

Hobby i zainteresowania

Interesuje się psychologią i psychoterapią. Lubi podróżować.

Idziesz w dobrym kierunku, zaczynasz uzywac google I weryfikowac, co czytasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.