Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, steve napisał(a):

Milej kapieli

Ale ten komentarz tego kolesia. Może to jeden z setek tysięcy kolorowych imigrantow jakich w poprzednich latach sciagnał do nas PiS? Czemu on się zwraca z tym do Tuska?

bo to wina tuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał(a):

Milej kapieli

Ale ten komentarz tego kolesia. Może to jeden z setek tysięcy kolorowych imigrantow jakich w poprzednich latach sciagnał do nas PiS? Czemu on się zwraca z tym do Tuska?

Bo to biedni ludzie szukający miejsca dla siebie, a jakoś dziwnym trafem zaczęli się pojawiać w tym roku. No ale co tam, moze masz rację, w końcu PiS wpuścił ich 600-700 tys?, więc za europejskiej władzy zaczęli wychodzić z kryjówek. Ok.

 

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Bo to biedni ludzie szukający miejsca dla siebie, a jakoś dziwnym trafem zaczęli się pojawiać w tym roku. No ale co tam, moze masz rację, w końcu PiS wpuścił ich 600-700 tys?, więc za europejskiej władzy zaczęli wychodzić z kryjówek. Ok.

 

 

To chyba na twojej wiosce dopięro zaczęli sie pojawiac. To twoi idole tu zaczeli sprowadzac ciapakow po cichu do kraju. Zdjecie z zeszłego lata.

 

Screenshot_20240729-213518_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, steve napisał(a):

To chyba na twojej wiosce dopięro zaczęli sie pojawiac. To twoi idole tu zaczeli sprowadzac ciapakow po cichu do kraju. Zdjecie z zeszłego lata.

 

Screenshot_20240729-213518_Chrome.jpg

Mojej wiosce?moi idole? Oj widzę uśmiechnięty kolega się objawił, zrób zdjęcie z pułkownikiem a na sen sprawdź co znaczy ciapaty.

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Bo to biedni ludzie szukający miejsca dla siebie, a jakoś dziwnym trafem zaczęli się pojawiać w tym roku. No ale co tam, moze masz rację, w końcu PiS wpuścił ich 600-700 tys?, więc za europejskiej władzy zaczęli wychodzić z kryjówek. Ok.

 

 

Ciekawe ile jeszcze fejkow bedzie tu wrzucone, zeby dojebac Tuskowi :)

10s w Google zeby to weryfikowac, to samo z ta babka zatrudniona w zbrojeniowce po znajomosci gdy jej CV to wszystko zwiazane z wojskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankathon napisał(a):

Mojej wiosce?moi idole? Oj widzę uśmiechnięty kolega się objawił, zrób zdjęcie z pułkownikiem. 

 

Tak jedyna twoja aktywność na forum to wstawianie jakiś antypo gówien niezweryfikowanych nawet, czwsto fakeow. Zaslepiony Pisowski beton jezcze gorszy niż ten z po.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, steve napisał(a):

Tak jedyna twoja aktywność na forum to wstawianie jakiś antypo gówien niezweryfikowanych nawet, czwsto fakeow. Zaslepiony Pisowski beton jezcze gorszy niż ten z po.

Dawaj przykład fakeu...

Temat polityczny to wydawało mi się że pisze się tu o polityce. Przepraszam nie wiedziałem, że pisząc o rządzących zostaje się betonem pisowskim. 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tankathon napisał(a):

Dawaj przykład fakeu...

Temat polityczny to wydawało mi się że pisze się tu o polityce.

Sam przyznałeś że PiS wpuścił tu ponad pol miliona ciapakow, jakie masz dowody na to, "że dziwnym trafem zaczęli się pojawiać teraz" oprócz twoich obserwacji? Wcześniej ich nie było? Bo fakty mowia jasno kto tu abdulli zaprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tankathon napisał(a):

Dawaj przykład fakeu...

Temat polityczny to wydawało mi się że pisze się tu o polityce.

Wystarczy 10s w Google, zeby to sprawdzic.

Ale pomoge:

Skażenie w żaden sposób nie jest związane z sytuacją z filmu, ponieważ miała ona miejsce przed otwarciem kąpieliska. Świadczy o tym graffiti na kontenerze (które zostało zamalowane przed 1 lipca) oraz brak wieży ratowniczej, ustawionej tam pod koniec czerwca przez naszych pracowników. Równocześnie badanie przeprowadzone przez służby sanepidu przed otwarciem kąpieliska, wskazywało na brak jakichkolwiek zanieczyszczeń co umożliwiło jego otwarcie.
przekazuje w oświadczeniu Wojciech Grabarczyk z Katowickiej Agencji Wydawniczej, reprezentujący MOSiR Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Wystarczy 10s w Google, zeby to sprawdzic.

Ale pomoge:

Skażenie w żaden sposób nie jest związane z sytuacją z filmu, ponieważ miała ona miejsce przed otwarciem kąpieliska. Świadczy o tym graffiti na kontenerze (które zostało zamalowane przed 1 lipca) oraz brak wieży ratowniczej, ustawionej tam pod koniec czerwca przez naszych pracowników. Równocześnie badanie przeprowadzone przez służby sanepidu przed otwarciem kąpieliska, wskazywało na brak jakichkolwiek zanieczyszczeń co umożliwiło jego otwarcie.
przekazuje w oświadczeniu Wojciech Grabarczyk z Katowickiej Agencji Wydawniczej, reprezentujący MOSiR Katowice

Dzięki za pomoc, faktycznie uznałem, że komunikat z linku jest związany z tym wydarzeniem, mój błąd. Można się pomylić, czy świadoma manipulacja PiS betonu czy jak tam? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tankathon napisał(a):

Dzięki za pomoc, faktycznie uznałem, że komunikat z linku jest związany z tym wydarzeniem, mój błąd. Można się pomylić, czy świadoma manipulacja PiS betonu czy jak tam? 

 

Mozna sie pomylic, w koncu Twitter jest zaspamowany fejk newsami pisowskich trolli.

Proponuje po prostu to weryfikowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Reikai napisał(a):

.. to samo z ta babka zatrudniona w zbrojeniowce po znajomosci gdy jej CV to wszystko zwiazane z wojskiem.:)

Weź podrzuć cv, bo ja widziałem tylko to:

 

W firmie PIA Piasecki zajmowała się obsługą Giełdy Papierów Wartościowych oraz analizą finansową spółki.

W latach 2002-2019 była zastępczynią Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Kielcach oraz Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Potem, prze dwa lata była komendantką Straży Miejskiej w Kielcach.

W roku 2021 została prezeską Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach.

W roku 2022 stanęła na czele Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Wygrała konkurs ogłoszony przez PGZ i 10 lipca 2024 roku objęła stanowisko prezeski zarządu Mesko.

 

Straż miejska to chyba nie wojsko? 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, steve napisał(a):

Sam przyznałeś że PiS wpuścił tu ponad pol miliona ciapakow, jakie masz dowody na to, "że dziwnym trafem zaczęli się pojawiać teraz" oprócz twoich obserwacji? Wcześniej ich nie było? Bo fakty mowia jasno kto tu abdulli zaprosił.

to już od lutego udowodniono kolejne 499 393 przypadki czy coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

to już od lutego udowodniono kolejne 499 393 przypadki czy coś przegapiłem?

Skoro w jednym z postów wyżej wyczytał co wyczytał to mógł też przegapić, mogło tak być. 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

to już od lutego udowodniono kolejne 499 393 przypadki czy coś przegapiłem?

Pół miliona raczej nie wpuszczono, ale @steve niewiele się pomylił. Nie mam danych za 2023 rok, ale pewnie było z 50-100K, zatem będzie łącznie jakieś 350-400K ciapatych przez całą kadencję. A to są tylko ci legalni.

Imigranci-z-krajow-muzulmanskich.png

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai Nie krępuj się, wrzucaj cv.

20 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Pół miliona raczej nie wpuszczono, ale @steve niewiele się pomylił. Nie mam danych za 2023 rok, ale pewnie było z 50-100K, zatem będzie łącznie jakieś 350-400K ciapatych przez całą kadencję. A to są tylko ci legalni.

Imigranci-z-krajow-muzulmanskich.png

Ale kolega pisał o ciapatych, a wrzucił zdjęcie studentów z Kongo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tankathon napisał(a):

@Reikai Nie krępuj się, wrzucaj cv.

Widzialem analize zyciorysu tej babki taka 15 letnia pare dni temu, ale nie wiem czy mi zalezy az tak bardzo zeby szukac tego cholera wie gdzie :)

 jak obiecasz, ze przestaniesz wrzucac pisowskie fejki, to poszukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Widzialem analize zyciorysu tej babki taka 15 letnia pare dni temu, ale nie wiem czy mi zalezy az tak bardzo zeby szukac tego cholera wie gdzie :)

 jak obiecasz, ze przestaniesz wrzucac pisowskie fejki, to poszukam :)

w sensie to
 

 

41 minut temu, tankathon napisał(a):

Weź podrzuć cv, bo ja widziałem tylko to:

 

W firmie PIA Piasecki zajmowała się obsługą Giełdy Papierów Wartościowych oraz analizą finansową spółki.

W latach 2002-2019 była zastępczynią Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Kielcach oraz Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Potem, prze dwa lata była komendantką Straży Miejskiej w Kielcach.

W roku 2021 została prezeską Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach.

W roku 2022 stanęła na czele Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Wygrała konkurs ogłoszony przez PGZ i 10 lipca 2024 roku objęła stanowisko prezeski zarządu Mesko.

 

Straż miejska to chyba nie wojsko? 

 

Nie wygłupiaj się.

Konkretnie co było fejkiem?  ale tak poważnie.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.