Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, DRK napisał(a):

To oczywista oczywistość. Pisałem, że matematyki nie da się oszukać. Nie wydaje mnie się, żebym ja lub ktoś inny to tutaj negował. 

Nie godnym odpowiadać za PADa. Mogę jedynie w swoim imieniu:

Nie wiem na jakiej przesłance wysnułeś wniosek, że wcześniejsze dotacje dla tvp mi nie przeszkadzały. Jest mi przykro, że tak to odebrałeś.

Nie chcę pisać caps lockiem bo obydwaj tego nie lubimy, więc jeszcze raz spróbuję zwyczjną czcionką - nie podobało mnie się wcześniejsze dosypywanie pieniędzy dla tvp. Ale to nie ja, tylko ówczesna demokratyczna opozycja latała po mediach z frazesami na co to by oni nie przeznaczyli tej subwencji na media. I teraz to oni są hipokrytami, a nie ja który im to wytykam.  

Nie da się przesłonić tego Świrskim, jak próbowałeś. Rząd w formie kolejnej dotacji z budżetu już w kwietniu przebił to co ewentualnie tvp może z abonamentu otrzymać do końca roku. Ile państwo dopłaci, czy na koniec roku będzie tego więcej czy mniej niż za PiS to sprawa ważna, ale w naszej dyskusji trochę na drugim planie, bo teraz rozważamy szczerość/hipokryzję polityków 

 

Przesłanką bylo to, że, o ile mnie pamięć nie myli, nie kwestionowałeś  w 2021 roku potrzeby aż tak wysokiego budżetu. A biorąc pod uwagę inflację i jest on (prognozowo) mniejszy niż był wcześniej, więc raczej jest jakiś progres.

Tu zakończę dyskusję, bo próba wymiany kilku zdań kończy się wysypem trollowskich treści, które nie mają nic wspólnego z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Przesłanką bylo to, że, o ile mnie pamięć nie myli, nie kwestionowałeś  w 2021 roku potrzeby aż tak wysokiego budżetu. A biorąc pod uwagę inflację i jest on (prognozowo) mniejszy niż był wcześniej, więc raczej jest jakiś progres.

Tu zakończę dyskusję, bo próba wymiany kilku zdań kończy się wysypem trollowskich treści, które nie mają nic wspólnego z tematem.

hahahaha Psycho P obwinia usera zarejestrowanego w 2022 że nie oburzał się na forum na rzeczy z 2021

next lvl shit xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

hahahaha Psycho P obwinia usera zarejestrowanego w 2022 że nie oburzał się na forum na rzeczy z 2021

next lvl shit xDDDDD

W niemieckiej szkole Pablo się nauczył innej matematyki, w wyższej kulturze rok 2021 jest przed 2022 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

hahahaha Psycho P obwinia usera zarejestrowanego w 2022 że nie oburzał się na forum na rzeczy z 2021

next lvl shit xDDDDD

Budżet w 2022 roku również był wyższy.

Jaki związek z tematem ma wyzywanie mnie i pisanie o niemieckiej szkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Bardzo Cię to denerwuje?

Opisz mi co czujesz widząc to. To bezpieczna przestrzeń!

 

Psycho P używasz ty i jeden user. Per pajac pisało do ciebie zdecydowanie większa ilość userow. Może pora do tego wrócić, skoro tak lubisz wymieniać poglądy? :)

Tak więc, żebyś czuł się swobodnie, będę tak do ciebie pisał, ok?

Pajacu ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Przesłanką bylo to, że, o ile mnie pamięć nie myli, nie kwestionowałeś  w 2021 roku potrzeby aż tak wysokiego budżetu.

To prawda. Nie napisałem o tym ani słowa. A teraz zobacz od kiedy jestem na forum. I pewnie przez pierwszy rok udzielałem się jedynie nieśmiało w temacie Pistons i wojna na Ukrainie 

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Tu zakończę dyskusję, bo próba wymiany kilku zdań kończy się wysypem trollowskich treści, które nie mają nic wspólnego z tematem.

Czuję się niepocieszony. Starałem się z lepszym lub gorszym skutkiem rozwiewać Twoje wątpliwości i odpowiadać na argumenty. 

Tymczasem z Twojej strony nie doczekałem się naistotniejszej refleksji. Czy wg Ciebie nadal jedyną przesłanką dotowania mediów  przez rząd  (850 mln pln) jest wstrzymanie przekazywania abonamentu przez Świrskiego (300 mln)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Psycho P używasz ty i jeden user.

Ważniak też używałem najpierw sam a potem się przyjęło :)

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Per pajac pisało do ciebie zdecydowanie większa ilość userow.

to pajac czy błazen? bez ankiety tutaj nic nie udowodnisz imho

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Może pora do tego wrócić, skoro tak lubisz wymieniać poglądy? :)

Tak więc, żebyś czuł się swobodnie, będę tak do ciebie pisał, ok?

Pajacu ❤️

szybko poszło! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

W języku polskim prostackim w zwrocie do adresata używamy wielkiej litery. I kto to jeden user? Nie ma takiego użytkownika w bazie. 

czekaj czekaj

oczekujesz że Pan z DE będzie używał zwrotów grzecznościowych wobec prostactwa?

serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DRK napisał(a):

To prawda. Nie napisałem o tym ani słowa. A teraz zobacz od kiedy jestem na forum. I pewnie przez pierwszy rok udzielałem się jedynie nieśmiało w temacie Pistons i wojna na Ukrainie 

Czuję się niepocieszony. Starałem się z lepszym lub gorszym skutkiem rozwiewać Twoje wątpliwości i odpowiadać na argumenty. 

Tymczasem z Twojej strony nie doczekałem się naistotniejszej refleksji. Czy wg Ciebie nadal jedyną przesłanką dotowania mediów  przez rząd  (850 mln pln) jest wstrzymanie przekazywania abonamentu przez Świrskiego (300 mln)? 

Zakładając, że media publiczne mają koszty stałe i chcą uniknąć drastycznych cięć personalnych uważam, że wyższe dotacje mają na celu częściowe kompensowanie braku wpływów z abonamentu.

Jednakowoż uważam, że pieniądze wydawane na media publiczne są zdecydowanie zbyt wysokie, ponieważ nie widzę tu zbyt dużych oznak misyjności, chyba, że jedyną misją jest kształtowanie sceny politycznej. 

Mój sprzeciw budzi jednak fakt, że opozycji przeszkadza to dopiero teraz, mimo, że koszty są mniejsze.

8 minut temu, julekstep napisał(a):

Ważniak też używałem najpierw sam a potem się przyjęło :)

to pajac czy błazen? bez ankiety tutaj nic nie udowodnisz imho

szybko poszło! ❤️ 

Pajac ❤️ Będzie per Pajac od teraz :)

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

czekaj czekaj

oczekujesz że Pan z DE będzie używał zwrotów grzecznościowych wobec prostactwa?

serio?

Argument "De" - Himalaje szermierki na argumenty ❤️

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Prosze, Psycho P 😘

Te żarty o De są świetne :)

Masz, Pajacu, coś o innych krajach?

Może jeszcze cos, co piętnuję nie tylko miejsce zamieszkania, które ci nie pasuje?

Jak żyć powiedz, co zmienić, drogi Pajacu? ❤️ Krynico mądrości ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Argument "De" - Himalaje szermierki na argumenty ❤️

Jaka szermierka? Z osoba nie przestrzegajaca zasad grzecznosciowych w pisownii to moze byc tylko zwykla napierdalanka xD

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Te żarty o De są świetne :)

Masz, Pajacu, coś o innych krajach?

Może jeszcze cos, co piętnuję nie tylko miejsce zamieszkania, które ci nie pasuje?

Jak żyć powiedz, co zmienić, drogi Pajacu? ❤️ Krynico mądrości ❤️

Aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.