Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Strasznie irytująca postać. Szkoda, że pisowska TVP promowała takie miernoty. Swoje cztery Telekamery zdobyła w lata 2015, 2016, 2017, 2018.

Czemu piszesz o PiSie, PiS już nie rządzi?

 

Kolejny sukces rządu Tuska:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-polska-polskie-radio-pieniadze-budzetu-panstwa

Już w Polsce dzieci nie chorują na raka i nie potrzeba pieniędzy na dziecięcą onkologię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czemu piszesz o PiSie, PiS już nie rządzi?

 

Kolejny sukces rządu Tuska:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-polska-polskie-radio-pieniadze-budzetu-panstwa

Już w Polsce dzieci nie chorują na raka i nie potrzeba pieniędzy na dziecięcą onkologię

Yyy, a o Świrskim słyszałeś może? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tankathon napisał(a):

Eeee piszecie o szatanach i innych kurdejach, a przecież bodnarowcy z giertychem odwalili niezły kabaret w skali europejskiej.

#prawojakmyjerozumiemy

Chcą jak najszybciej wszystkich rozliczyć i wsadzić do pierdla!!!

 

Tylko jakoś im na razie to nie wychodzi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Yyy, a o Świrskim słyszałeś może? :)

KRRiT pod przewodnictwem Świrskiego wstrzymała dla publicznych nadawców około 150 mln w I kwartale. Teraz skończył się drugi kwartał więc można zakładać że  do czerwca uzbierało się 300 mln.  Wpływy z abonamentu za cały rok szacuje się na 600 mln. 

Rząd Wielkiej Październikowej Koalicji Demokratycznej w lutym dosypał mediom publicznym 250 mln, a w kwietniu kolejne 600 mln. Będziemy żyć to zobaczymy jaki wynik uda wyśrubować się do końca roku. 

Uważasz, że gdyby Świrski przekazywał regularnie pieniądze z abonamentu to rząd nie dosypałby swojej części? 

Matematycznie słabo to się spina. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

KRRiT pod przewodnictwem Świrskiego wstrzymała dla publicznych nadawców około 150 mln w I kwartale. Teraz skończył się drugi kwartał więc można zakładać że  do czerwca uzbierało się 300 mln.  Wpływy z abonamentu za cały rok szacuje się na 600 mln. 

Rząd Wielkiej Październikowej Koalicji Demokratycznej w lutym dosypał mediom publicznym 250 mln, a w kwietniu kolejne 600 mln. Będziemy żyć to zobaczymy jaki wynik uda wyśrubować się do końca roku. 

Uważasz, że gdyby Świrski przekazywał regularnie pieniądze z abonamentu to rząd nie dosypałby swojej części? 

Matematycznie słabo to się spina. 

 

Gdyby Świrski nie łamał prawa, to byśmy się dowiedzieli ze 100% pewnością. 

Nie wiem jaki część wpływów to abonament.

@DRK

https://www.rp.pl/media/art37529581-ile-kosztuja-nas-media-publiczne-policzylismy-miliardy-z-naszych-kieszeni

I jak porównasz przytoczone przez siebie kwoty z 2.6 mld w 2021 roku (biorąc również pod uwagę inflację)?

 

Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Gdyby Świrski nie łamał prawa, to byśmy się dowiedzieli ze 100% pewnością. 

Nie wiem jaki część wpływów to abonament.

@DRK

https://www.rp.pl/media/art37529581-ile-kosztuja-nas-media-publiczne-policzylismy-miliardy-z-naszych-kieszeni

I jak porównasz przytoczone przez siebie kwoty z 2.6 mld w 2021 roku (biorąc również pod uwagę inflację)?

 

Czekam na odpowiedź.

A gdzie można się zapoznać z zarobkami aktualnych gwiazdeczek TVP?

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankathon napisał(a):

A gdzie można się zapoznać z zarobkami aktualnych gwiazdeczek TVP?

Rozmawiamy o oburzeniu kwotami jakie dostaje TVP, które, jak się okazuje są niższe niż wcześniej.

Musisz poszukać danych o zarobkach pracowników - pewnie gdzieś są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Gdyby Świrski nie łamał prawa, to byśmy się dowiedzieli ze 100% pewnością. 

Kto łamie prawo jest kwestią dyskusyjną. TVP jest w likwidacji więc dosypywanie do niej pieniędzy jest kuriozalne. 

 Aby obecnie rządzący nie uchodzili za hipokrytów mogli w postaci dotacji wyrównać zatrzymane przez Świrskiego 300 mln za pierwsze półrocze i ani grosza więcej. Jest inaczej dlatego ironia Rappara jest w tym miejscu słuszna. 

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Nie wiem jaki część wpływów to abonament.

Przewidywane  620 mln wpływów z abonamentu.  Przewidywany budżet 3,5 mld PLN. 

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/pieniadze-z-budzetu-dla-tvp-polskiego-radia-misja-publiczna

 

26 minut temu, Pablo81 napisał(a):

I jak porównasz przytoczone przez siebie kwoty z 2.6 mld w 2021 roku (biorąc również pod uwagę inflację)?

 

Czekam na odpowiedź.

Wcale nie będę porównywał bo nie będę walczył z tezą o kulistosci Ziemi.

Nie o to chodzi, nie bronię dawnej tvp. Wydaje mnie się że RappaR też nie. Chodzi o obietnice obecnie rządzących że nie będą dopłacać do obecnej tvp. Sami mieli wczesniej usta pełne frazesów, a robią oczywiście inaczej. 

I nie da się tego wytłumaczyć tak jak to robisz że Świrski wstrzymał kasę. Nowy rząd dał już więcej niż wynosi cały wpływ z abonamentu. 

Matematyki nie oszukasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał(a):

Kto łamie prawo jest kwestią dyskusyjną. TVP jest w likwidacji więc dosypywanie do niej pieniędzy jest kuriozalne. 

 Aby obecnie rządzący nie uchodzili za hipokrytów mogli w postaci dotacji wyrównać zatrzymane przez Świrskiego 300 mln za pierwsze półrocze i ani grosza więcej. Jest inaczej dlatego ironia Rappara jest w tym miejscu słuszna. 

Przewidywane  620 mln wpływów z abonamentu.  Przewidywany budżet 3,5 mld PLN. 

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/pieniadze-z-budzetu-dla-tvp-polskiego-radia-misja-publiczna

 

Wcale nie będę porównywał bo nie będę walczył z tezą o kulistosci Ziemi.

Nie o to chodzi, nie bronię dawnej tvp. Wydaje mnie się że RappaR też nie. Chodzi o obietnice obecnie rządzących że nie będą dopłacać do obecnej tvp. Sami mieli wczesniej usta pełne frazesów, a robią oczywiście inaczej. 

I nie da się tego wytłumaczyć tak jak to robisz że Świrski wstrzymał kasę. Nowy rząd dał już więcej niż wynosi cały wpływ z abonamentu. 

Matematyki nie oszukasz. 

 

 

Biorąc pod uwagę inflację, obecna misja mediów publicznych kosztuje teraz mniej niż w 2021 roku. Dlaczego panu Dudzie i Tobie koszt przeszkadza teraz, a nie przeszkadzała wcześniej?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał(a):

Chcą jak najszybciej wszystkich rozliczyć i wsadzić do pierdla!!!

 

Tylko jakoś im na razie to nie wychodzi xd

Najmniej "bodnarowcom" i Hołownii wychodzi w kwestia immunitetu ... samego Mecenasa Giertycha, z którym przecież też prokuratura chciała trochę pogadać 🤥

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Biorąc pod uwagę inflację, obecna misja mediów publicznych kosztuje teraz mniej niż w 2021 roku. Dlaczego panu Dudzie i Tobie koszt przeszkadza teraz, a nie przeszkadzała wcześniej?

 

16 minut temu, DRK napisał(a):

Kto łamie prawo jest kwestią dyskusyjną. TVP jest w likwidacji więc dosypywanie do niej pieniędzy jest kuriozalne. 

 Aby obecnie rządzący nie uchodzili za hipokrytów mogli w postaci dotacji wyrównać zatrzymane przez Świrskiego 300 mln za pierwsze półrocze i ani grosza więcej. Jest inaczej dlatego ironia Rappara jest w tym miejscu słuszna. 

Przewidywane  620 mln wpływów z abonamentu.  Przewidywany budżet 3,5 mld PLN. 

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/pieniadze-z-budzetu-dla-tvp-polskiego-radia-misja-publiczna

 

Wcale nie będę porównywał bo nie będę walczył z tezą o kulistosci Ziemi.

Nie o to chodzi, nie bronię dawnej tvp. Wydaje mnie się że RappaR też nie. Chodzi o obietnice obecnie rządzących że nie będą dopłacać do obecnej tvp. Sami mieli wczesniej usta pełne frazesów, a robią oczywiście inaczej. 

I nie da się tego wytłumaczyć tak jak to robisz że Świrski wstrzymał kasę. Nowy rząd dał już więcej niż wynosi cały wpływ z abonamentu. 

Matematyki nie oszukasz. 

 

 

Jak nie przeszkadzał? Przecież wyraźnie napisał. Co ma Ci to "niemiecku" napisać żebyś zrozumiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pan A. napisał(a):

Najmniej "bodnarowcom" i Hołownii wychodzi w kwestia immunitetu ... samego Mecenasa Giertycha, z którym przecież też prokuratura chciała trochę pogadać 🤥

 

Jak nie przeszkadzał? Przecież wyraźnie napisał. Co ma Ci to "niemiecku" napisać żebyś zrozumiał?

Napisz po niemiecku, skoro zakładasz, że problemem jest bariera językowa, ok?

Od teraz pisz do mnie po niemiecku lub w ogóle. Jasne?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Czemu piszesz o PiSie, PiS już nie rządzi?

 

Kolejny sukces rządu Tuska:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-polska-polskie-radio-pieniadze-budzetu-panstwa

Już w Polsce dzieci nie chorują na raka i nie potrzeba pieniędzy na dziecięcą onkologię

U Psycho P takie filmy nie powodują "łez wzruszenia"... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Napisz po niemiecku, ok?

Z translatora bo nie znam ale napewnie ogarniesz.

Edyta. Tu bardziej czytelnie.

Mesele bu değil, ben eski TVP'yi savunmuyorum, RappaR'ın da savunduğunu sanmıyorum. Konu, mevcut hükümetin mevcut TVP'yi sübvanse etmeyeceğine dair verdiği sözlerle ilgili. Eskiden cümleler doluydu, ama tabii ki aksini yapıyorlar.

Swirski'nin para vermemesini de sizin yaptığınız şekilde açıklayamazsınız. Yeni hükümet zaten lisans ücreti gelirinin tamamından fazlasını verdi.

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan A. napisał(a):

U Psycho P takie filmy nie powodują "łez wzruszenia"... :(

O inwektywy, przezwiska :) Jednak źle jak ulica chowa :(

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

hahaha zapomniałem już o tej ksywie

❤️ 

Często ludzie pisząc o Tobie używali określenia "błazen" i nawet wklejali obrazki. Ale jakoś nie odczuwałem z tego powodu radości :) Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Biorąc pod uwagę inflację, obecna misja mediów publicznych kosztuje teraz mniej niż w 2021 roku. 

To oczywista oczywistość. Pisałem, że matematyki nie da się oszukać. Nie wydaje mnie się, żebym ja lub ktoś inny to tutaj negował. 

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dlaczego panu Dudzie i Tobie koszt przeszkadza teraz, a nie przeszkadzała wcześniej?

Nie godnym odpowiadać za PADa. Mogę jedynie w swoim imieniu:

Nie wiem na jakiej przesłance wysnułeś wniosek, że wcześniejsze dotacje dla tvp mi nie przeszkadzały. Jest mi przykro, że tak to odebrałeś.

Nie chcę pisać caps lockiem bo obydwaj tego nie lubimy, więc jeszcze raz spróbuję zwyczjną czcionką - nie podobało mnie się wcześniejsze dosypywanie pieniędzy dla tvp. Ale to nie ja, tylko ówczesna demokratyczna opozycja latała po mediach z frazesami na co to by oni nie przeznaczyli tej subwencji na media. I teraz to oni są hipokrytami, a nie ja który im to wytykam.  

Nie da się przesłonić tego Świrskim, jak próbowałeś. Rząd w formie kolejnej dotacji z budżetu już w kwietniu przebił to co ewentualnie tvp może z abonamentu otrzymać do końca roku. Ile państwo dopłaci, czy na koniec roku będzie tego więcej czy mniej niż za PiS to sprawa ważna, ale w naszej dyskusji trochę na drugim planie, bo teraz rozważamy szczerość/hipokryzję polityków 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.