Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ubawiła mnie tylko tylko ta część „resztę rząd przeznaczy dla….obywateli” tzn. Chłopaki mają obywatelstwo polskie w rządzie więc w sumie prawda. 

Poprostu kolega zapomniał dodać, że chodzić będzie o wybranych obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał(a):

Co nie stać was na prąd biedaki? 

Nawet mi was nie żal 

 

 

 

Trochę przeginka 

Zdecydowanie nie doceniasz jak wzrosły koszty utrzymania.

Spójrz chociażby  jaki jest dziś koszt dobrego ogrodnika albo czyściciela basenów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Koelner napisał(a):

typ z gaśnicą napierdalajacy tych pojebów blokujących ulicę my man. chętnie tych z marszów lgbt, maratonów czy procesji w boże ciało zobaczyłbym w takiej formie

Służby mundurowe wydały już komunikat, że nie pozwolą bezkarnie napadać aktywistów, a osoby odpowiedzialne będą ścigane. Tyle.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livne bez zaskoczenia. Ani słowa o Niemcach. Polskę okupowali naziści. Pewnie przodkowie tych co 11.11 idą w marszu w Warszawie, a na paskach światowych stacji leci złożony z wielkich liter napis : NAZI MARCH IN WARSAW. Szach mat. 

Ogólnie opinię na świecie mamy zszarganą więc  można już niczym  się nie przejmować i dokończyć ekshumację. Gorzej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRK napisał(a):

Livne bez zaskoczenia. Ani słowa o Niemcach. Polskę okupowali naziści. Pewnie przodkowie tych co 11.11 idą w marszu w Warszawie, a na paskach światowych stacji leci złożony z wielkich liter napis : NAZI MARCH IN WARSAW. Szach mat. 

Ogólnie opinię na świecie mamy zszarganą więc  można już niczym  się nie przejmować i dokończyć ekshumację. Gorzej nie będzie.

A są takie napisy? 

Bo co chwilę rzucasz jakieś skrajnie teksty i nigdy nie pokazujesz dowodów 

Poproszę o screen 

 

Ja zmarsem 11.11 mam jeden ogromny problem 

W zasadzie dwa 

MW I ONR 

 

Ich obecność niszczy opinie o tym wydarzeniu,sam bym chętnie poszedł w czymś takim ale nie chcę być utożsamiany z takimi organizacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2017/11/13/how-poland-became-a-breeding-ground-for-europes-far-right/

Zaczynają opis tak:

On Saturday, an estimated 60,000 people marched alongside ultranationalists and Nazis to mark the 99th anniversary of Polish independence. 

Na zakończenie podsumowują:

An earlier version of this story noted anti-Muslim language on a banner during a neo-Nazi march in Poland, citing a CNN report. CNN later retracted its reporting on the banner’s wording. This version reflects the change.

https://euobserver.com/eu-political/ar4298cac2

Nagłówek:

,,Polish reputation at stake over banned neo-Nazi march"

Pierwsze zdanie:

The streets of Warsaw risk becoming a battleground for neo-fascists and for Poland's EU reputation on Sunday (11 November) after local authorities banned a far-right march.

https://www.timesofisrael.com/warsaw-slams-eu-official-for-calling-polish-marchers-neo-nazi/

 

,,European Parliament liberal leader Guy Verhofstadt during a Wednesday debate in the chamber.

Ex-Belgian premier Verhofstadt said that “on Saturday 60,000 fascists marched in the streets of Warsaw –- neo-Nazis, white supremacists.”

Pani Ministrowa

https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-ostro-o-uczestnikach-marszu-niepodleglosci-60-tysiecy-nazistow-maszerowalo-w-warszawie-6186800070739585a

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-11-11/as-macron-slams-nationalists-poland-embraces-them-more-tightly

Nagłówek w/w artykułu:

Fascist Flags on Poland’s 100th Birthday Show a Fractured Europe

Poniżej djęcie z marszu z 2018, ale nie z Bloomberga. Ponad 200 000 ludzi, pewnie ze 100 000 biało-czerwonych flag, ale trzeba mordę. dorobić, bo jakiś wariat albo dwóch  może  mieli, może nie faszystowskie flagi. Kto nie widział marszu, to po nagłówku co sobie ma pomyśleć?

marsz_niepodleglosci.jpg.328e3a253cc3e8cf0af666756f529403.jpg

 

Edit. Tu jeszcze zdjęcie od Bloomberga (albo fejk, bo aż nie chce mi się wierzyć aby robili aż tak tępą propagandę :)

bloomberg-768x349.jpg.df308c409a0bf6433e763b0fedaa48d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał(a):

A są takie napisy? 

Bo co chwilę rzucasz jakieś skrajnie teksty i nigdy nie pokazujesz dowodów 

Poproszę o screen 

 

Ja zmarsem 11.11 mam jeden ogromny problem 

W zasadzie dwa 

MW I ONR 

 

Ich obecność niszczy opinie o tym wydarzeniu,sam bym chętnie poszedł w czymś takim ale nie chcę być utożsamiany z takimi organizacjami

Ty tak na poważnie? Skoro obozy śmierci były polskie, to i naziści też zapewne pochodzą z Polski, dlatego zgodnie z ostatnimi wysrywami prasowymi, nasz kraj musi się rozliczyć z przeszłością, że mordowalismy żydow, a Niemcy świętują wyzwolenie spod okupacji nazistowskiej. Polityka małych kroków.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DRK

jaki jest koń każdy widzi ale jakie masz skuteczne rozwiązanie tej sytuacji? 

Kaczyński, Kwaśniewski, Komorowski przepraszają w Jedwabne w imieniu polskiego narodu

odpadalam tvn24 a tam sami żydzi, od Pichowicz, Szczerba, Grodzki po Kamiński, Kurski i Sasin ( i jeszcze w c*** inni )

będziesz sprowadzał rodowody czy w zaglądał w majtki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.