Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

I tylko tyle? 

Przecież odsunięcia od władzy chciało kilka milionów ludzi i na pewno wśród nich byli ludzie bardziej wplywuwi niz ta laska 

 

Afera przez wielkie A

Jeden malutki szczegół, który ci umknął, nie jest obywatelką Polski, a jej działalność można było uznać za szkodliwą z perspektywy państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2024 o 12:04, mayor napisał(a):

W przypadku tych prawicowo - nacjonalistycznych sił rachunek ekonomiczny nie ma znaczenia, bardziej liczą się emocje., A dla ich zwolenników Polak to zawsze kombinator, pijak i złodziej -bo "każdy pijak to złodziej" i to pod każdą szerokością geograficzną nie ma znaczenia DE, FRA, UK czy USA  . Może Polaków z UK nikt nie wywalił samolotem do Rwandy , każdy który po brexitach wrócił to pierdoli o patriotyzmie, tęsknocie i innych tego typu sentymentach. Tak naprawdę to przynajmniej ci moi znajomi którzy wrócili , to albo byli za krótko żeby otrzymać papiery, albo byli długo, ale przez zaniedbanie i wiarę w to że zawsze zdążą nie dopełnili wszystkich formalności., Nie znam nikogo, kto z dobrej nieprzymuszonej wyjechał z UK będąc w swoim prime 

Kiedy żyłeś ostatnio w Niemczech ? Raczej Polacy maja dobra opinie wszedzie na zachodzie, mentalnie zatrzymałeś się na latach 90-tych i pierdolisz kocopoly w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Jeden malutki szczegół, który ci umknął, nie jest obywatelką Polski, a jej działalność można było uznać za szkodliwą z perspektywy państwa.

Tym bardziej mi wisi co jakaś baba z innego kraju chce obalać 

 

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

To akurat w Warszawie nic nowego 

Mieszkam w najszybciej budującej się dzielnicy i tu każdy mówi o patologii 

Ursus przy Białołęce to pikuś 

Dodam że nie jest nic nowego, to się dzieje od lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, matek napisał(a):

Ja się dziwię, że temu kretynowi ktoś tutaj jeszcze odpisuje. Przesiąknięty kwasem, pluje na prawo i lewo bo w życiu mu nie wyszło.

Kretynem prędzej jest ktoś, kto próbuje oceniać innych. A szczególnie to czy komuś w życiu wyszło, albo nie wyszło. Ja jakbym miał umrzeć dzisiaj , jutro , pojutrze to i tak by było OK , bo przeżyłem zajebiste życie i w zasadzie miałem to wszystko co potrzebowałem do szczęścia, a nawet więcej .Nawet jak nie miałem tyle co sąsiad, kumple, albo Kulczyk to też nie mam z tym problemu

 

20 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kiedy żyłeś ostatnio w Niemczech ? Raczej Polacy maja dobra opinie wszedzie na zachodzie, mentalnie zatrzymałeś się na latach 90-tych i pierdolisz kocopoly w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. 

Prawdę mówiąc to nigdy nie żyłem w Niemczech ,w tym sensie żebym tam mieszkał pracował itp. Mieszkałem w Limburgi tuż przy granicy i często jeździłem odwiedzić kumpli i znajome w DE ,ale to było ponad 30 lat temu, z tym że nie na chwilę wypić kawę zjeść ciasto, tylko czasem na kilka dni ,tydzień , albo dłużej., Ostatni raz byłem u kumpla w Stuttgarcie też dawno , ale rozmawiałem z nim bardzo często na FaceTime , chłopak uciekł przez Triest na początku Stanu Wojennego , tam był kilka razy żonaty i można powiedzieć że był całkiem zasymilowany.Na pewno miał zielone pojęcie o życiu w DE ,bo robił tam ciekawe rzeczy, a nie miał powodów żeby mi cukrować ani pi*****ić kocopoły bo znaliśmy się od maluchów w przedszkolu. Nawet na temat służby zdrowia w Niemczech miał zielone pojęcie bo przez 6 lat walczył z nowotworem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.