Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Fajny, długi post, tylko nie mogę znaleźć, kiedy i przy jakiej okazji Tusk zrobił laskę Scholzowi?

Dokładnie Ci nie powiem, może między lunchem a obiadem albo po konferencji a może już wieczorem w hotelu aż tak dokładnych informacji nie mam stary 🥲 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Ten jakie projekcje wali xD

Nie spozniaj sie nastepnym razem z obrona swojego idola to nie bedziesz musial taki zajadly byc!

Przyjąłem twoja formę dyskusji. Nie odnosisz się do faktów, gdzie i kiedy ktoś zrobił Scholzowi łaskę, a odnosisz się do osób. Ten "gwardzista" tamten też.

Takie typowe hihi, haha, LOL, xDDDDD.

Teraz, Sewer napisał(a):

Dokładnie Ci nie powiem, może między lunchem a obiadem albo po konferencji a może już wieczorem w hotelu aż tak dokładnych informacji nie mam stary 🥲 

Czyli tak sobie piszesz :) Tak myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

No właśnie napisałem, że nie :)

Ale wracasz się do dyskusji "ten gwardzista, tamten gwardzista" :)

 

no tak

piszę o faktach, bo o ile nie wiem co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polityków o tyle wiem co się dzieje na forumku -> ktoś pisze brzydko o Donaldzie -> zaraz uruchamiają się jego Gwardziści gotowi bronić swego idola ❤️ 

For Potterheads : Przykład zawziętości czyli o Gwardii Dumbledore'a

 

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na to spotkanie żeby wiedzieć kto jest tutaj petentem a kto szefem.

Tusk trząsł się jak galareta, ta mowa ciała.Dziwię się że po tylu latach w polityce i doświadczenia potrafi wypadać tak źle.

Pogardzany Duda wypadł w Chinach o niebo lepiej.

Pomijając już kwestie wizerunkowe skoro @Pablo81 uważasz że było inaczej to chciałbym poznać Twój punkt widzenia na temat tej wizyty, może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sewer napisał(a):

Wystarczy spojrzeć na to spotkanie żeby wiedzieć kto jest tutaj petentem a kto szefem.

Tusk trząsł się jak galareta, ta mowa ciała.Dziwię się że po tylu latach w polityce i doświadczenia potrafi wypadać tak źle.

Pogardzany Duda wypadł w Chinach o niebo lepiej.

Pomijając już kwestie wizerunkowe skoro @Pablo81 uważasz że było inaczej to chciałbym poznać Twój punkt widzenia na temat tej wizyty, może zmienię zdanie.

Uważam, że nie poczynił żadnych niekorzystnych decyzji dla Polski na rzecz Niemiec podczas tego spotkania. To są konkrety, a że miał zła mowę ciała? Cóż, wydaje mi się to subiektywną próba przerzucania torow dyskusji na rzeczy mało istotne, acz pasujące do tezy. 

Szczerze wątpię, aby tak obyty i rozpoznawalny polityk odczuwał presję. To nie Duda, który przy siedzącym Trumpie stal jak jego parobas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał(a):

no tak

piszę o faktach, bo o ile nie wiem co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polityków o tyle wiem co się dzieje na forumku -> ktoś pisze brzydko o Donaldzie -> zaraz uruchamiają się jego Gwardziści gotowi bronić swego idola ❤️ 

For Potterheads : Przykład zawziętości czyli o Gwardii Dumbledore'a

 

 

 

Znowu nie piszesz nic w sprawie, a ad personam -"gwardziści" :)

Wymagaj trochę od siebie :)

Infantylne obrazki z Harrym Poterem, to już szczyt? :)

Rozumiem, że kiedy nie masz argumentów, to najłatwiej rozjebac dyskusję, bo "gwardzista" z założenia pisze nieprawdę i to jest koronny dowód twojej tezy :) Co ty masz 7 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Znowu nie piszesz nic w sprawie, a ad personam -"gwardziści" :)

Wymagaj trochę od siebie :)

Infantylne obrazki z Harrym Poterem, to już szczyt? :)

Rozumiem, że kiedy nie masz argumentów, to najłatwiej rozjebac dyskusję, bo "gwardzista" z założenia pisze nieprawdę i to jest koronny dowód twojej tezy :) Co ty masz 7 lat?

Harry Potter Crying GIFs | Tenor

Ale swoja droga Harry to ciekawe ze uwazasz ze 'szufladkowanie' to niewlasciwe podejscie do dyskursu w politycznym na forum 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał(a):

Harry Potter Crying GIFs | Tenor

Ale swoja droga Harry to ciekawe ze uwazasz ze 'szufladkowanie' to niewlasciwe podejscie do dyskursu w politycznym na forum 🙃

Jak nazwiesz mnie Harry, to moje argumenty tracą wartość :)

"Bo ty jesteś gupi" - ten sam poziom, największy kibolu polityczny forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał wykupić te rafinerię? Czy byłoby to rentowne? Nie potrafię ocenić czy to dobry ruch czy zły. Ty potrafisz?

@tankathon

Teraz, tankathon napisał(a):

Szczerze to nie spodziewałem się innej odpowiedzi, szkoda czasu.

Teraz rozwiń mi opinie na temat wykupu jakiejś tam rafinerii?

Bo ja nie potrafię ocenić, a ty zapewne patrzysz na to jako na naplucie Niemcowi w twarz i czerpiesz z tego satysfakcję.

O Ulmow i wystawę masz pretensje do Niemiec czy Izraela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jak nazwiesz mnie Harry, to moje argumenty tracą wartość :)

"Bo ty jesteś gupi" - ten sam poziom, największy kibolu polityczny forum.

Zostales glownym bohaterem, ktory jako jeden mial realny interes w byciu Gwardzista (bo tak jak Harry mial fory u Dumbledore'a tak Ty jako mieszkaniec DE faktycznie korzystasz na dzialaniach Donalda) i jeszcze narzekasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Szczerze wątpię, aby tak obyty i rozpoznawalny polityk odczuwał presję. To nie Duda, który przy siedzącym Trumpie stal jak jego parobas.

Ja mam niedosyt, gdyż powinien mu jeszcze obiecać ,że projekt CPK  będzie nosił nazwę Olaf Sholtz Flughafen https://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Trump 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.