Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, josephnba napisał(a):

A co? 

Efes na francuskiej?

no Efes za zasługi i ciągły poziom powinien być jedynką z urzędu (ale ofc tylko Francuska i Żaba, bo po lewej stronie Wisły smakuje gorzej :P )

dla mnie ostatnio go-to spotem jest Elegance na Karolkowej bo jest zajebisty i mam niedaleko biura (ale mają minusa za to że nie ma opcji w bułce :( )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

no Efes za zasługi i ciągły poziom powinien być jedynką z urzędu (ale ofc tylko Francuska i Żaba, bo po lewej stronie Wisły smakuje gorzej :P )

dla mnie ostatnio go-to spotem jest Elegance na Karolkowej bo jest zajebisty i mam niedaleko biura

Sprawdzę i dam znać 

Jak zwrócę z waksów bo aktualnie siedzę w Toruniu na przekór groźbom 

Ja chatę lubię za bardzo smaczny ostry sos. Większość jest po prostu ostra i lekko kwaśna, ten z gorzykowskiej ma smak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Jak się jednak okazuje, to mogła nie być jednorazowa sytuacja. Według „Sueddeutsche Zeitung” niemiecka policja miała jeszcze co najmniej raz naruszyć prawo poprzez przewiezienie migrantów przez granicą z Polską i pozostawienie ich. Funkcjonariusze pospieszają grupę kilkunastu osób. Są wśród nich mężczyźni, kobiety oraz dzieci. Mają walizki, towarzyszy im zwierzak domowy. W pośpiechu każą im jak najszybciej przejść przez most do Polski – opisuje gazeta"

 

Jak ze zwierzakiem to na pewno znowu ci Afgańczycy z Usnarza. Dwa lata i wrócili.

https://noizz.pl/spoleczenstwo/uchodzcy-przy-bialoruskiej-granicy-kot-uciekl-razem-z-rodzina-z-afganistanu/ezy9z13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Zróbmy AtF kebabowego. 
 

mi ten przy rondo ONZ mocno siadł. 
 

longevity to jasne że Efez ale prime? 

Jest jeszcze jeden który mi wypadł z głowy 

Robią swoje mięcho, naprawdę zajebiste i mają różne rodzaje placków 

Kebab i frytki na Broniewskiego 

 

 

ONZ i róg Marszałkowskiej z nowym światem to już dno 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Oni ich przewożą do szpitala zamiast do szpitala wieziennego? niech niemcom teraz ich podrzuca.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, josephnba napisał(a):

Jest jeszcze jeden który mi wypadł z głowy 

Robią swoje mięcho, naprawdę zajebiste i mają różne rodzaje placków 

Kebab i frytki na Broniewskiego 

hahaha to koło mnie zaraz i nie polecam

od kiedy zmienili mięso na 'swoje' to jest jedna wielka ruletka - czasem jest faktycznie dobry kebabik  na poziomie tylko trochę poniżej Sapko itp (co jak na bielany jest super wynikiem bo Bielany-Bemowo-Żoliborz to warszawski kebabowy TRÓJKĄT c***OZY niestety), ale czasem jest sporo gorzej a raz mi się trafiła taka ohyda że już więcej tam nie pójdę

no i mają fatalny sos ostry

 

jak tam się jest to lepiej już przejść 5 min do Caspi kebab -> trochę za dużo czerwonej kapuchy dają, ale przynajmniej jest pewniaczek

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

Zróbmy AtF kebabowego. 
 

mi ten przy rondo ONZ mocno siadł. 
 

longevity to jasne że Efez ale prime? 

jestem za, ale nie macie szans

tam w tym Sirinie jadłem ze 2 razy i było spoko (chociaż mała porcja), ale chodzą plotki że się popsuł

 

w tamtych okolicach to Elegance zdecydowane nr1 a najbardziej nieodżałowana jest Balbinka, mój osobisty all-time favorite (super kebab - coś między Efesem i Sapko - w super lokalizacji i z GOAT nazwą, który miał totalnie zero hajpu przez co nigdy nie było kolejek etc, ale pewnie też przez to w końcu się zamknęli* :( )

 

Efes longevity zdecydowanie nr 1, prime też absolutna topka

 

* ale mam podejrzenia że Mavi który otworzył się jakiś czas temu kilka przystanków dalej na Ochocie to mogą być ci sami ludzie (swoją drogą też bardzo dobry kebabik)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał(a):

a za ich leczenie w szpitalu kto płaci?

Też ty 

43 minuty temu, julekstep napisał(a):

hahaha to koło mnie zaraz i nie polecam

od kiedy zmienili mięso na 'swoje' to jest jedna wielka ruletka - czasem jest faktycznie dobry kebabik  na poziomie tylko trochę poniżej Sapko itp (co jak na bielany jest super wynikiem bo Bielany-Bemowo-Żoliborz to warszawski kebabowy TRÓJKĄT c***OZY niestety), ale czasem jest sporo gorzej a raz mi się trafiła taka ohyda że już więcej tam nie pójdę

no i mają fatalny sos ostry

 

jak tam się jest to lepiej już przejść 5 min do Caspi kebab -> trochę za dużo czerwonej kapuchy dają, ale przynajmniej jest pewniaczek

jestem za, ale nie macie szans

tam w tym Sirinie jadłem ze 2 razy i było spoko (chociaż mała porcja), ale chodzą plotki że się popsuł

 

w tamtych okolicach to Elegance zdecydowane nr1 a najbardziej nieodżałowana jest Balbinka, mój osobisty all-time favorite (super kebab - coś między Efesem i Sapko - w super lokalizacji i z GOAT nazwą, który miał totalnie zero hajpu przez co nigdy nie było kolejek etc, ale pewnie też przez to w końcu się zamknęli* :( )

 

Efes longevity zdecydowanie nr 1, prime też absolutna topka

 

* ale mam podejrzenia że Mavi który otworzył się jakiś czas temu kilka przystanków dalej na Ochocie to mogą być ci sami ludzie (swoją drogą też bardzo dobry kebabik)

Ja tam jadłem dwa razy i mięso było zajebiste, do tego te smakowe tortille 

 

A sos jak już mówiłem najlepszy mają w wariancie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie dobrego kebsa to zapraszam do mnie do Piaseczna a właściwe do Nowej Iwicznej.

Grand Bazaar, prowadzi Turek.Przyznam że miewali jakiś czas temu wahania formy chyba przez to że są dosyć nowi ale ostatnie dwie wizyty sztosik a jeszcze wyłapaliśmy promocje na zupę z owoców morza za jakieś grosze :)

Jak jeszcze mieszkałem na Ursynowie to chodziliśmy do Adany na Natolinie, super miejscówka gdzie można pooglądać mecze ale kebab przeciętny.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.