Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

W sensie odpowiedzia na 'co PiS ma do legalnych imigrantow' dajesz fotki szkalujace nielegalnego imigranta?

Mkay

w sensie, że Wawrzyk weryfikował telefony "legalnych" emigrantów?

Koleś dostawał wizę w Burkina Faso i lądował we Francji nawet nie trafiając do Polski.

Nie wiem po co się rozdrabniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

w sensie, że Wawrzyk weryfikował telefony "legalnych" emigrantów?

Koleś dostawał wizę w Burkina Faso i lądował we Francji nawet nie trafiając do Polski.

Nie wiem po co się rozdrabniasz.

W sensie ze talib plynacy szlakiem balkanskik to nie jest legalny imigrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

W sensie ze talib plynacy szlakiem balkanskik to nie jest legalny imigrant.

a dla elektoratu PiSu to jest duża różnica? legalnemu emigrantowi i jego potomstwu wczepią chipy które zabronią im robić strefę szariatu w przyszłości w Polsce?

 

2 minuty temu, airmax napisał(a):

z jednej strony: "proszę nie pomagajcie imigrantom przekraczać nielegalnie granicy"

z drugiej strony: "zaminować pas przygraniczny i niech wylatują w powietrze" XDD

choose your fighter

ja za tym byłem już kilka lat temu.

h2oq6yno087a1.jpg?auto=webp&s=968da6fc6a

 

Jakby zrobili fotkę PR-ową Donaldowi jak kładzie miny byłoby mistrzostwo świata

1428459474_1.jpg

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pablo81 napisał(a):

"W tej chwili zidentyfikowano już 607 osób...".

Skąd wniosek o finalnej liczbie 607? :)

Kaczyński mówił sto kilkadziesiąt, Morawiecki później o dwieście kilkadziesiąt , prokuratura zweryfikowała 607, finalnie to podejrzewam że nikt nie jest w stanie ustalić.,Tym bardziej kiedy chodzi o przestępstwo, gdzie obydwie strony dawca i biorca podlegają odpowiedzialności karnej, a na dodatek beneficjenci którzy dostali te lewe wizy nie posługują się biegle żadnym językiem poza ojczystym, a możliwe że nawet w ojczystym są analfabetami.,Tak samo jakby ktoś uważał że liczba zatrzymanych praw jazdy pokrywa się z ilością najebanych kierowców na naszych drogach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał(a):

a dla elektoratu PiSu to jest duża różnica? legalnemu emigrantowi i jego potomstwu wczepią chipy które zabronią im robić strefę szariatu w przeszłości w Polsce?

 

Jako naczelny forumowy elektorat PiSu pozwole sobie odpowiedzidc - to czy Abdul przyjechal robic mi kebaba czy jednak przyjechal mnie zamordowac robi zasadnicza roznice w moim odbiorze Abdula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Jako naczelny forumowy elektorat PiSu pozwole sobie odpowiedzidc - to czy Abdul przyjechal robic mi kebaba czy jednak przyjechal mnie zamordowac robi zasadnicza roznice w moim odbiorze Abdula

Czy głosowałeś w ostatnich wyborach do Europarlamentu, że nazywasz siebie ich elektoratem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał(a):

Kaczyński mówił sto kilkadziesiąt, Morawiecki później o dwieście kilkadziesiąt , prokuratura zweryfikowała 607, finalnie to podejrzewam że nikt nie jest w stanie ustalić.,Tym bardziej kiedy chodzi o przestępstwo, gdzie obydwie strony dawca i biorca podlegają odpowiedzialności karnej, a na dodatek beneficjenci którzy dostali te lewe wizy nie posługują się biegle żadnym językiem poza ojczystym, a możliwe że nawet w ojczystym są analfabetami.,Tak samo jakby ktoś uważał że liczba zatrzymanych praw jazdy pokrywa się z ilością najebanych kierowców na naszych drogach 

PiSy- pomylily sie o 500

Antypisowe media - pomylily sie o 349 500

Zagadka - zgadnijcie do kogo nasz forumowy mysliciel bedzie mial pretensje!

 

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Czy głosowałeś w ostatnich wyborach do Europarlamentu, że nazywasz siebie ich elektoratem? ;)

Najwazniejsza jest opinia forum mordko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Jako naczelny forumowy elektorat PiSu pozwole sobie odpowiedzidc - to czy Abdul przyjechal robic mi kebaba czy jednak przyjechal mnie zamordowac robi zasadnicza roznice w moim odbiorze Abdula

dla Twojej informacji obecne strefy szariatu w Szwecji są zasiedlone przez 2-3 pokolenie imigrantów a większa część zamachowców posiadała UE obywatelstwa oraz byli urodzeni w Europie 

no i k****aaa te kebaby to Ci życie zasłaniają 🤣🤣🤣

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.