Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, josephnba napisał(a):

Udowodnisz to czymś czy będzie jak z tym pobiciem ciebie i innych?

Już prędzej to nazywałem ich komuchami niż faszystami ale co tam, ważne że znów przyfluberowałeś

A gdzie ja pisałem, że to Ty porównywałeś? Nie miałeś problemu jak na forum ludzie porównywali PiS do faszystów, ale jak porównali Tuska do Łukaszenki od razu się odezwałeś bojowy pies jamnik. 

 

19 minut temu, josephnba napisał(a):

Stanowski zawsze smieszkuje że nie weryfikuje swoich materiałów, proszę nie weryfikujcie wpisów rappara bo do nienawiści do kobiet

Oczywiście nie potrafisz pokazać jednego postu w którym napisałem, że nienawidzę kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

A gdzie ja pisałem, że to Ty porównywałeś? Nie miałeś problemu jak na forum ludzie porównywali PiS do faszystów, ale jak porównali Tuska do Łukaszenki od razu się odezwałeś bojowy pies jamnik. 

 

Oczywiście nie potrafisz pokazać jednego postu w którym napisałem, że nienawidzę kobiet. 

Nie potrafię pokazać jednego posta? 

Cały topick jest o tym że nienawidzisz kobiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RappaR napisał(a):

To daj jeden post, w którym stwierdzam, że nienawidzę kobiet 

Jak ktoś mówi że po robi wszystko źle ale nie napisze wprost że nie lubi po, to nie znaczy że ludzie nie wiedzą że tego PO nie lubi  

Idź na terapię zamiast zaprzeczać 

Jako ofiara przemocy i dodatkowo pracownik służby zdrowia powinieneś dostać się bardzo szybko 

Tobie chyba tłumaczyć nie trzeba jakie sa skutki długotrwałej traumy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RappaR napisał(a):

To daj jeden post, w którym stwierdzam, że nienawidzę kobiet 

Co ma Ci pokazać?

Ciągle piszesz o uprzywilejowaniu prawnym, społecznym i kulturowym kobiet. Piszesz, że kibicujesz polskim sportowcom, kobiecym się nie interesujesz. Nawet w temacie o koszu, ktoś wyrzucił, jak Clark sieka trójki jak Curry, na niespotykaną dotychczas skalę, to napisałeś, że lepsze zagrania widziałeś na orliku. Ciągle piszesz, że zachowania kobiet zmieniają się na gorsze etc, itp, itd., odmawiając im moralności i etyki. Nawet chodząc po azjatyckich burdelach, znajdujesz dowód, że kobiety są złe, bo Cię obmacują.

Są dwie opcje - albo masz problem z kobietami, albo cała damska populacja ziemi jest zjebana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Jak ktoś mówi że po robi wszystko źle ale nie napisze wprost że nie lubi po, to nie znaczy że ludzie nie wiedzą że tego PO nie lubi  

Idź na terapię zamiast zaprzeczać 

Jako ofiara przemocy i dodatkowo pracownik służby zdrowia powinieneś dostać się bardzo szybko 

Tobie chyba tłumaczyć nie trzeba jakie sa skutki długotrwałej traumy 

Czyli masz tylko swoje urojenia.

 

 

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nawet w temacie o koszu, ktoś wyrzucił, jak Clark sieka trójki jak Curry, na niespotykaną dotychczas skalę, to napisałeś, że lepsze zagrania widziałeś na orliku.

Zacytuj.

 

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nawet chodząc po azjatyckich burdelach, znajdujesz dowód, że kobiety są złe, bo Cię obmacują.

Nie chodziłem po azjatyckich burdelach, znowu kłamiesz.

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

odmawiając im moralności i etyki.

Zacytuj.

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Ciągle piszesz o uprzywilejowaniu prawnym, społecznym i kulturowym kobiet.

Zacytuj.

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Piszesz, że kibicujesz polskim sportowcom, kobiecym się nie interesujesz.

Czy obejrzałeś tyle samo meczy NBA, co WNBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jak się zbierze 20, to akurat jest stosunek liczbowy w którym lubisz skopać jedną osobę :)

Niezły fikołek 

Dodaj jeszcze że ci groziłem i koło się zatoczy 

 

Idź na terapię 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Niezły fikołek 

Dodaj jeszcze że ci groziłem i koło się zatoczy 

 

Idź na terapię 

Aż dziwi mnie, że nie pamiętasz tego, taki z siebie byłeś dumny jak opowiadałeś, że skatowaliście w 20 osób kolegę w męskiej szatni, podobnie jak z tego jaki jesteś męski strasząc mnie wpi****lem przez internet, a teraz całkowite wyparcie :D 

Serio, w takim stanie jesteś najzabawniejszy! Nie zmieniaj się, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @RappaR może nie obsra zbroi i wyjdzie 

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Aż dziwi mnie, że nie pamiętasz tego, taki z siebie byłeś dumny jak opowiadałeś, że skatowaliście w 20 osób kolegę w męskiej szatni, podobnie jak z tego jaki jesteś męski strasząc mnie wpi****lem przez internet, a teraz całkowite wyparcie :D 

Serio, w takim stanie jesteś najzabawniejszy! Nie zmieniaj się, proszę

To @josephnba kiedyś spuszczał "charakterne" wpi****le w układzie 20 na 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Co ma Ci pokazać?

 

Może takie cytaty warto pokazać ,gdyż to najlepiej świadczy jak bardzo ten typ ma zje***y łeb.:

"Mam dużego i mam problem z dojściem. 

Jest to problem, bo potem laski często boli i chodzą z szeroko roztawionymi nogami."

"W pewnym momencie jedna z nich zaprosiła mnie popływać. Poszła już trzecia flaszka 0,7. I tak za barem w morzu uprawialiśmy seks. Myślałem, że nikt nie patrzy. Jak wróciliśmy wszyscy zaczęli mi bic brawo, wszyscy patrzy.Na swoje usprawiedliwienie mam tylko, że byłem pijany i jestem kurwą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał(a):

Może takie cytaty warto pokazać ,gdyż to najlepiej świadczy jak bardzo ten typ ma zje***y łeb.:

"Mam dużego i mam problem z dojściem. 

Jest to problem, bo potem laski często boli i chodzą z szeroko roztawionymi nogami."

"W pewnym momencie jedna z nich zaprosiła mnie popływać. Poszła już trzecia flaszka 0,7. I tak za barem w morzu uprawialiśmy seks. Myślałem, że nikt nie patrzy. Jak wróciliśmy wszyscy zaczęli mi bic brawo, wszyscy patrzy.Na swoje usprawiedliwienie mam tylko, że byłem pijany i jestem kurwą"

Z ciekawości jak wiele się nauczyłeś w kwestii napierdalania kobiet od wujka?

 

Ja nigdy nie uderzyłem żadnej kobiety.

Ciebie nigdy nie uderzyła żadna kobieta. Nie dziwi mnie to - wiedziały dokładnie co byś z nimi zrobił i jak je doprowadził do porządku

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Aż dziwi mnie, że nie pamiętasz tego, taki z siebie byłeś dumny jak opowiadałeś, że skatowaliście w 20 osób kolegę w męskiej szatni, podobnie jak z tego jaki jesteś męski strasząc mnie wpi****lem przez internet, a teraz całkowite wyparcie :D 

Serio, w takim stanie jesteś najzabawniejszy! Nie zmieniaj się, proszę

No i koło zatoczyleś 

Gratuluję fluberku juniorze 

Teraz, RappaR napisał(a):

Z ciekawości jak wiele się nauczyłeś w kwestii napierdalania kobiet od wujka?

A ty o rzucaniu kwiatków na t34 od cioci? 

Gotujesz się jak jajko które za chwilę spożyje na kanapce z sałatą i pomidorem 

15 minut temu, julekstep napisał(a):

@RappaR @josephnba - może jakaś waleczka na gali e-nba MMA? Szkoda się bić za darmo!

proponuję K1 w małych rękawicach

Proponuję żebyś sam wyskoczył z jakimś popaprańcem, ja nie biję się z ludźmi od wielu już lat 

Choć ostatnio myślę czy by nie wrócić do boksu bo o koszu po acl i achillesie nie ma co marzyć 

Chciałbym z synem ale on woli judo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał(a):

Może takie cytaty warto pokazać ,gdyż to najlepiej świadczy jak bardzo ten typ ma zje***y łeb.:

"Mam dużego i mam problem z dojściem. 

Jest to problem, bo potem laski często boli i chodzą z szeroko roztawionymi nogami."

Ten argument to nieszczególnie trafny.

W zacytowanego fragmentu widać, że autor jest świadom problemu,  co więcej, można w tej wypowiedzi dostrzec element zatroskania z powodu dyskomfortu uczynionego współpartnerkom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.