Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Zastanawiam się, skąd taka różnica w ocenie działań KO/PiS wśród społeczności E-NBA i społeczności Polski?

W znaczeniu? Mniej więcej e-nba oddaje idealnie nastroje gruby społecznej z której się składa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał(a):

W znaczeniu? Mniej więcej e-nba oddaje idealnie nastroje gruby społecznej z której się składa?

Wow. Ale banał. Oddaje nastroje społeczne grupy, z której się składa :)

Tylko nie wiem, czy mniej wiecej, czy idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Grzegorz Braun ❤️

 

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

GOAT

Zamiast swojego Podkarpacia, dostał Świętokrzyskie i drugie miejsce na liście za mocnym i promowanym przez Konfę Berkowiczem. 

Takie taktyki mogły wystarczyć na Korwina, ale nie na Brauna. 

Wipler łobuzie... :)

Będzie go brakowało w polskim sejmie. Oby przejście do PE nie było już tylko odcinaniem kuponów.

Dla Grzesia byłem gotowy jechać do Rzeszowa - ale wystarczyło dotrzeć do jakiegoś pipidówa pod Włoszczową w Świętokrzyskiem 💪

Ku chwale Szczęść Boże  podczas jego niewątpliwie płomiennych przemówień w tym lewackim ełrokołchozie 💪❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Wow. Ale banał. Oddaje nastroje społeczne grupy, z której się składa :)

Tylko nie wiem, czy mniej wiecej, czy idealnie :)

No jak na przykład weźmiesz poglądy moje i kilku moich kumpli to nie oddają poglądów grupy lekarskiej przekrojowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał(a):

No jak na przykład weźmiesz poglądy moje i kilku moich kumpli to nie oddają poglądów grupy lekarskiej przekrojowo. 

Ty nie masz kumpli 

Szczerze liczyłem ze po tych akcjach na granicy wyborcy wypierdolą KO w kosmos 

 

Braun w PE jest przerażający w c*** 

@airmax koledze z Lakers nie odpowiedziałeś to może mi odpowiesz 

Gdzie i kiedy rząd czy też jak wolisz Tusk powiedział że uwalają CPK? 

 

Pytam poważnie bo niestety tego się obawiam 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał(a):

Szczerze liczyłem ze po tych akcjach na granicy wyborcy wypierdolą KO w kosmos

Podobnie, ale widocznie cała afera z granicą poszła na konto Kosiniaka i Trzeciej Drogi.

Druga sprawa przy niskiej frekwencji jaką eurowybory się cieszą to łatwiej jest zmobilizować dany elektorat a silniczki są mocarne pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki late poll nie odbierają KO wygranej ale czynią ją nieco iluzoryczną. Nie dość że zrownują się z PiS w zdobytych mandatach (po 20)- wcześniej było 21-19, to nowe wyniki  dają 3D poniżej 8%, a to w wyborach parlamentarnych krajowych oznacza to:

https://x.com/MarcinPalade/status/1799944605116645709?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1799944605116645709|twgr^d8917755d02426cbdc2032376e918c2042c7694e|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2Fpolityka%2Fwybory%2Fwyniki-late-poll-w-przeliczeniu-na-mandaty-sejmowe-koalicja-13-grudnia-traci-wiekszosc-i-trzecia-droge%2F519765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.