Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tankathon napisał(a):

Czyli koleś obejmuje nadzór nad sprawą w maju i ma "odpowiedzieć" za to co się wydarzyło w marcu. Aha..

 

Mało tego w kwietniu powołują specjalny zespół przy prokuratorze w Siedlcach do badania rzekomych nadużyć na granicy przez służby. 

Wiedzą, że mogą powiedzieć dowolne kłamstwo a i tak ich wyborcy i funkcjonariusze w mediach będą tego bronić więc to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja powiem, że jestem zawiedziony tym rządem. Na początku o, ale fajnie odsunęliśmy PiS od władzy i nadzieja na lepsze. Niby Petru mówi , że spokojnie zdąża zrealizować obietnice, ale jak do tej pory to ciężko to widzę. Możliwe , że po wyborach do PE to się zmieni , ale jak nie to czy oprócz obniżeniem podatku na branże Bjuti coś się zmieniło na lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał(a):

A Ja powiem, że jestem zawiedziony tym rządem. Na początku o, ale fajnie odsunęliśmy PiS od władzy i nadzieja na lepsze. Niby Petru mówi , że spokojnie zdąża zrealizować obietnice, ale jak do tej pory to ciężko to widzę. Możliwe , że po wyborach do PE to się zmieni , ale jak nie to czy oprócz obniżeniem podatku na branże Bjuti coś się zmieniło na lepsze ?

Tak się zastanawiam, czy ludzie w ogóle jeszcze pamiętają dlaczego anonimowy Duda pozamiatał Komorowskiego, a PiS wygrał samodzielną większość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tankathon napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ludzie w ogóle jeszcze pamiętają dlaczego anonimowy Duda pozamiatał Komorowskiego, a PiS wygrał samodzielną większość? 

Wg mnie m.in dlatego że Kopacz i jej ugrupowanie powiedzieli że przyjmą każda ilość imigrantów. Dobrze się to zgrało z wyborami i przejebali. Tego ich wyborcy im nie podarowali. Mamy 9 lat później, wszystko zapomniane aby tylko PIS wyjebać od stolka i ponownie chcą ich ściągać. Podpisują wszystko jak leci w UE. Trzeba było glosowac na wszystkich kartach do glosowania a nie bojkotowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LAF napisał(a):

A Ja powiem, że jestem zawiedziony tym rządem. Na początku o, ale fajnie odsunęliśmy PiS od władzy i nadzieja na lepsze. Niby Petru mówi , że spokojnie zdąża zrealizować obietnice, ale jak do tej pory to ciężko to widzę. Możliwe , że po wyborach do PE to się zmieni , ale jak nie to czy oprócz obniżeniem podatku na branże Bjuti coś się zmieniło na lepsze ?

dokładnie, minęło pół roku i c***. PiS potrafił momentalnie wprowadzić niemożliwy zdaniem ich projekt „500 plus” a ci k**** walą tak w c***a że koniec. w dodatku nie wyjebali w kosmos tej jebanej TVP ani nikogo nie wsadzili. banda nieudaczników i pedalow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś naprawde spodziewał sie czegos innego? To są ci sami ludzie, Petru, Kopacz, Kamysz, Siemoniak, Sikorski, tylko Niesiolowskiego brakuje.

PIS kradł ale żeby kraść to realizował jakies projekty (a przy okazji kradli) bo nie mogli liczyć na kasę z zewnątrz, w tym przypadku od wyborów nic sie nie dzieje, nie muszą, kasa i tak płynie z innych źródeł.

Tusk trzyma swoich za morde tak samo jak Kaczyński, to jest ten sam poziom bezwzglednej polityki, bez zmian.

Po wyborach do Europarlamentu coś się faktycznie moze zmienić, jako że premier gra na osłabienie koalicjantów...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było śmiesznie, ale ile można się śmiać. Ja rozumiem, że te sztuczne mrożenie cen musiało kiedyś się skończyć bo by to jeblo m, ale te KPO to porażka. 
 

Jakieś segmenty oceny mieszkań , podatek od aut spalinowych , odchodzenie od ogrzewania gazowego. A co zostanie zrealizowane z tych funduszy ? Wyremontują jakąś wiejską drogę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

CPK, uchodźcy, gospodarka 

Tych projektów boję się najbardziej 

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy jakoś przed wyborami nie pisałeś, że z gospodarką jakoś to będzie, ale najważniejsze to ukrócić rządy PiSu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał(a):

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy jakoś przed wyborami nie pisałeś, że z gospodarką jakoś to będzie, ale najważniejsze to ukrócić rządy PiSu? 

Pisałem być może , a teraz piszę że działania rządu są niepokojące 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LAF napisał(a):

No ogólnie Lewica mówi aborcja a 3D, że nie ma mowy. 
 

3D mówi przywróćmy handel w Niedzielę a Lewica , że nie

 

I tak oto mijają rządy 

Ktoś się dziwi? Przecież jedyne co cementuje obecny rząd to nienawiść do PiSu i chęć przejęcia władzy.

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

CPK, uchodźcy, gospodarka 

Tych projektów boję się najbardziej 

Przecież w tych dwóch sprawach, od początku wiadome było jakie poglądy ma KO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Było 

Bardziej mi chodzi o to czy utrzymają obecne decyzje. 

CPK upierdolą/będą opóźniać do granic możliwości, to jest imo więcej niż pewne. Uchodźcy to inna kwestia, tutaj sondaże swoje zrobią i Tusk imo nie strzeli sobie w kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.