Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra

niby się napierdalają ale dwóch gogusiów wsadzili i wypuścili

dopóki nie zobaczę, że jakiś gościu z kasty politycznej nie jest w pasiaku i nie dostaje na śniadanie chlebka z mortadelą to mam wyjebane w te ich komisje

zresztą ja wierzę Stonodze i podobno Kamiński i Wąsik mieli warunki w celi jak śp. "Siara" co widać było po Kamińskim jak wyszedł odżywiony i wypoczęty na państwowym wikcie i bez alku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tankathon napisał(a):

To co z tym opisem PO PSL?

Jak co? Jajco.,Ilu złodziei z PO PSL pierdzi w pasiaki za nadużycia ? Kaczyści mieli 8 lat na wyłapanie i rozliczenie aferzystów z PO i jakimś cudem niewielu im się udało, oprócz pokrzykiwań i rzucania przez Ziobrę oskarżeń na konferencjach prasowych ni c***a nie spadł nikomu włos z głowy .,A mieli cały arsenał narzędzi, żeby wytropić, złapać, osądzić, wsadzić i klucze wyrzucić - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mayor napisał(a):

Jak co? Jajco.,Ilu złodziei z PO PSL pierdzi w pasiaki za nadużycia ? Kaczyści mieli 8 lat na wyłapanie i rozliczenie aferzystów z PO i jakimś cudem niewielu im się udało, oprócz pokrzykiwań i rzucania przez Ziobrę oskarżeń na konferencjach prasowych ni c***a nie spadł nikomu włos z głowy .,A mieli cały arsenał narzędzi, żeby wytropić, złapać, osądzić, wsadzić i klucze wyrzucić - 

Jasne, czyli barwnie tylko o jednych, no ale można i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

niby się napierdalają ale dwóch gogusiów wsadzili i wypuścili

Otóż to.

Jednak jakaś tam szansa na zmiany powoli zarysowuje się. Wczoraj już nawet Wałęsa mówił, żeby dać Tuskowi 8 lat.

Dobre choć i co na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tankathon napisał(a):

Jasne, czyli barwnie tylko o jednych, no ale można i tak.

To napisz barwnie o tych drugich, tylko musisz mocno koloryzować bo te afery PO blado wypadają przy aferach kręconych przez Pisiorów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

ja @fluberowi od lat pisałem że PO to byli frajerzy w porównaniu do pisu ale że te k**** nawet agregaty przeznaczone na Ukrainę rozdawali strażakom na wybory to już jest maksimum kurestwa 

Tam co jeden lepszy kwiatek co wychodzi, to lepszy. Ten gosc od Red is bad tez dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mayor napisał(a):

To napisz barwnie o tych drugich, tylko musisz mocno koloryzować bo te afery PO blado wypadają przy aferach kręconych przez Pisiorów 

Opacznie mnie zrozumiałeś, zwyczajnie po ludzku byłem ciekawy jakbyś opisał pozostałe wiodące partie, dla ciebie to jak widać sygnał "łapajta go, to jeden z nich".

Przykro się czyta niektóre wpisy w temacie, skala hejtu i popi****lenia u niektórych przekracza granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Koelner napisał(a):

ja @fluberowi od lat pisałem że PO to byli frajerzy w porównaniu do pisu ale że te k**** nawet agregaty przeznaczone na Ukrainę rozdawali strażakom na wybory to już jest maksimum kurestwa 

No może i szczyt kurestwa na dzisiaj, a jutro -pojutrze będzie nowy szczyt, jeszcze większe kurestwo z dodatkiem sk****syństwa .,

25 minut temu, Reikai napisał(a):

Tam co jeden lepszy kwiatek co wychodzi, to lepszy. Ten gosc od Red is bad tez dobry :)

Dobrze, że ani prezydent, ani premier Mateusz nie znają tego typa od Red Is Bad , bo to był by wstyd dla całego narodu Prezydent Andrzej Duda pokazywał i chwalił ubrania Red is badAfera wokół "Red is Bad". Duda i Morawiecki brali udział w ich "reklamie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Reikai napisał(a):

 

Cytat

Z informacji "Pulsu Biznesu" wynika, że premier Donald Tusk poprze decyzję o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego między Łodzią a Warszawą. Źródło dziennika uważa, że szczegóły rząd przedstawi w środę.

To jest to poparcie?

https://www.money.pl/gospodarka/co-dalej-z-cpk-tusk-zapewnia-szczegoly-w-czerwcu-7035226756520640a.html

Cytat

Pełna prezentacja przyszłości - nie tego skrótu CPK, tylko przedsięwzięć kolejowych, lotniczych, lotniskowych w Polsce - będzie przedstawiona w szczegółach jeszcze w czerwcu

Odpowiedzialni za to ministrowie wiedzą, że w czerwcu opinia publiczna, wszyscy zainteresowani poznają nasze plany i to w szczegółach, w detalach (...), tak żebyście państwo zobaczyli wszystko jak pod mikroskopem, jaka przyszłość czeka tę inwestycję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Tam co jeden lepszy kwiatek co wychodzi, to lepszy. Ten gosc od Red is bad tez dobry :)

W koncu znam osobiscie jakiegos politycznego celebryte (obu ownerow tego Red is Bad znalem w czasach LO, chyba nawet na FB mam xD)

a ten Pawel taki sympatyczny typek z Brodna byl

PRAWO NA UW ZNISZCZY KAZDEGO! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.