Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jack napisał(a):

Co jest złego w tym, że ktoś kupuje ruderę którą remontuje i sprzedaje z zyskiem? Musi posiadać wiedzę na temat rynku nieruchomości, ryzykuje własne pieniądze, musi znać się na zarządzaniu remontem lub posiadać wiedzę i praktykę w pracach budowlanych. A na koniec musi nieruchomość sprzedać jak najszybciej by nie ponosić kosztów utrzymania. Czy skup samochodów i ich remont to też kurestwo czy tyczy się tylko mieszkań/domów?

Ty serio głosujesz na Lewicę? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał(a):

Co jest złego w tym, że ktoś kupuje ruderę którą remontuje i sprzedaje z zyskiem? Musi posiadać wiedzę na temat rynku nieruchomości, ryzykuje własne pieniądze, musi znać się na zarządzaniu remontem lub posiadać wiedzę i praktykę w pracach budowlanych. A na koniec musi nieruchomość sprzedać jak najszybciej by nie ponosić kosztów utrzymania. Czy skup samochodów i ich remont to też kurestwo czy tyczy się tylko mieszkań/domów?

Nic. I to co mówisz w żaden sposób nie jest przeze mnie piętnowane.

 

Kurestwem jest okłamywanie podając się za rodziny z dziećmi szukające dla siebie domu i żerujące na starszych i samotnych ludziach, by ich zmanipulować i oszukać.

Chcesz kupić mieszkanie do remontu, by je potem sprzedać? Zrób ogłoszenie:

Agencja zajmująca się handlem nieruchomościami kupi mieszkanie do remontu

 

I tyle. 

Teraz, julekstep napisał(a):

Ty serio głosujesz na Lewicę? 🙃

Oczywiście.

Sęk w tym, że głosować za czymś, a rozumieć coś więcej niż powtarzanie memicznego przekazu wyborczej/TVN to są dwie różne rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RappaR napisał(a):

Kurestwem jest okłamywanie podając się za rodziny z dziećmi szukające dla siebie domu i żerujące na starszych i samotnych ludziach, by ich zmanipulować i oszukać.

Chcesz kupić mieszkanie do remontu, by je potem sprzedać? Zrób ogłoszenie:

Agencja zajmująca się handlem nieruchomościami kupi mieszkanie do remontu

Wg mojej wiedzy ogłoszenia wprowadzające w błąd służą wyłudzaniu danych osobowych i wcale nie mają na celu kupowaniu nieruchomości. 

Ciężko sobie wyobrazić by ktoś z litości sprzedał mieszkanie w którym mieszka.

Onet po prostu zrobił błędny artykuł pod nastroje i nagonkę na podbija czy cen mieszkań.

52 minuty temu, julekstep napisał(a):

Ty serio głosujesz na Lewicę? 🙃

Nie widzę sprzeczności w głosowaniu na lewicę a uznawaniu legalnego, trudnego, biznesu za niekurewski.

Co innego wyłudzanie danych osobowych ale o tym artykuł nie wspomina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał(a):

 

Ciężko sobie wyobrazić by ktoś z litości sprzedał mieszkanie w którym mieszka.

Uprzywilejowany, wykształcony z dużego ośrodka miejskiego. @julekstep i Ty nie wierzysz, że głosuje na lewicę? :D\

To, że nie jesteś w stanie uwierzyć, że Ty dałbyś się oszukać na dany przekręt, nie oznacza wcale, że takich osób nie ma. 

Obecnie jedyną lewicową partią w Polsce jest PiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Uprzywilejowany, wykształcony z dużego ośrodka miejskiego. @julekstep i Ty nie wierzysz, że głosuje na lewicę? :D\

To, że nie jesteś w stanie uwierzyć, że Ty dałbyś się oszukać na dany przekręt, nie oznacza wcale, że takich osób nie ma. 

Obecnie jedyną lewicową partią w Polsce jest PiS

Powtarzam. Mniej lamentu więcej rozsądku. Te ogłoszenia mają na celu wyłudzenie danych osobowych a nie zakup mieszkania. Mieszkania od starszych osób wyłudza się oferując pomoc a nie "na rodzinę z Ukrainy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał(a):

Ten typek jest tak niezjadliwy i wkurwiający że nie da się tego słuchać niestety :D 

Ma sporo irytujących cech, to prawda, ale materiał zrobił dobry, parę ciekawych informacji odnośnie audytów chociażby, na przyspieszeniu 1,5-1,75 do przesłuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

Może posmiejmy się z podsłuchiwanego Obajtka. Kaczyńskiego który jako największe obciążenie PiSu chce kandydować na prezesa albo o Shrajberze rozstajacym się z żoną za pomocą mediów? 

Bo z wariatek śmiać się nie wolno 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

chyba falafela :( 

Już teraz rozumiem twoj wiecznu ból egzystencjalny ukryty za uśmiechem i dowcipem

Bez mięsa życie jest smutne :(

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał(a):

Już teraz rozumiem twoj wiecznu ból egzystencjalny ukryty za uśmiechem i dowcipem

Bez mięsa życie jest smutne :(

ja jem mięso 

odpowiadałem na tekst nt. tego o co chodzi Klaudii i Unii :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep chcialem oddac szacunek i propsy za bycie wizjonerem odnośnie nadmiernego dawkowania psychologii.

Obejrzalem wczoraj 1 odcinek masterchef nastolatki i mam jeden komentarz, ja pi****le

 

Te dzieciaki sa przesiakniete tym I maja do glowy wbite, ze to ze ktos Cie nie lubi w szkole=duzo przeszlas, mozesz odpowiedziec swoja historie innym I byc inspiracja. Kazde placze na wizji jak pomysli o tym, ze mu smutno.

Najnormalniejsza byla faktycznie dziewczynka z choroba, cala reszta to nie wierzylem w to co widze.

SLU DLA @julekstep, STOP BOMBARDOWANIA DZIECIAKOW NADMIERNA PSYCHOLOGIA I WYRASTANIA ICH PROBLEMIKOW DO POZIOMU TRAGEDII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

To Ci chyba kupię kebaba

Sorki ale wolę sam zrobić 

Zapraszam, bo takiego nie jadłeś 

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

ja jem mięso 

odpowiadałem na tekst nt. tego o co chodzi Klaudii i Unii :( 

A to nie zakumalem 

Już się bałem że cię pojebało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Reikai napisał(a):

@julekstep chcialem oddac szacunek i propsy za bycie wizjonerem odnośnie nadmiernego dawkowania psychologii.

Obejrzalem wczoraj 1 odcinek masterchef nastolatki i mam jeden komentarz, ja pi****le

 

Te dzieciaki sa przesiakniete tym I maja do glowy wbite, ze to ze ktos Cie nie lubi w szkole=duzo przeszlas, mozesz odpowiedziec swoja historie innym I byc inspiracja. Kazde placze na wizji jak pomysli o tym, ze mu smutno.

Najnormalniejsza byla faktycznie dziewczynka z choroba, cala reszta to nie wierzylem w to co widze.

SLU DLA @julekstep, STOP BOMBARDOWANIA DZIECIAKOW NADMIERNA PSYCHOLOGIA I WYRASTANIA ICH PROBLEMIKOW DO POZIOMU TRAGEDII.

a u nas i tak luz bo jeszcze ich aż tak (chyba? @RappaR potwierdź jak masz dostęp do wiarygodnych źródeł) różnymi xanaxami nie faszerują :) 

to tak samo jak z prawnikami -> kształci się co rok coraz więcej tych szkodników, więc rynek trzeba dostosowywać żeby ich jakoś wchłonął (im więcej prawników tym bardziej trzeba pojebać prawo, żeby trzeba było więcej prawników zatrudniać i tak samo tutaj -> im więcej psychologów tym bardziej trzeba pojebać społeczeństwo żeby absolwenci mieli zajęcie, bo jednak liczba miejsc w HRach jest ograniczona 🙃)

hatfu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.