Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jack napisał(a):

W Gd miałeś do wyboru Adamowicz, Wałęsa, Płażyński. Gorzej to gdyby wystartował Szczurek 

To w 2018 bodajże.

Warto jednak przypomnieć, że w wyborach uzupełniających w 2019 kandydował  na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun, na którego zaglosował ~ co ósmy wyborca  nadmorskiego grodu, co dało znanemu i lubianemu performerowi zaszczytne drugie miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DRK napisał(a):

To w 2018 bodajże.

Warto jednak przypomnieć, że w wyborach uzupełniających w 2019 kandydował  na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun, na którego zaglosował ~ co ósmy wyborca  nadmorskiego grodu, co dało znanemu i lubianemu performerowi zaszczytne drugie miejsce.

Na Brauna to głosowali antysystemowi buntownicy oraz trolle dla beki jak @julekstep

Realnie Braun nie miał najmniejszych szans na sukces

5 godzin temu, Kily napisał(a):

@josephnba zapewne też, bo Bocheńskiego na niej nie ma, ale @josephnba nie przeszkadza to w dojściu do wniosku, że Bocheński to kłamca.

Sugerujesz, że Bocheński ukradł komuś zdjęcie i wrzucił na twittera w sposób sugerujący, że to jego zdjęcie? 🙂 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał(a):

Realnie Braun nie miał najmniejszych szans na sukces

Nie przeczę.

Choć jako ciekawostkę dodam że w wyborach na prezydenta miasta,  w ,,postępowym" Gdańsku zdobył prawie 12%, a dwa lata później w nie tak bardzo ,,postępowym" Rzeszowie ciut ponad 9%. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DRK napisał(a):

Nie przeczę.

Choć jako ciekawostkę dodam że w wyborach na prezydenta miasta,  w ,,postępowym" Gdańsku zdobył prawie 12%, a dwa lata później w nie tak bardzo ,,postępowym" Rzeszowie ciut ponad 9%. :)

Jak by nie patrzeć nawet w Gdańsku PIS/Konfederacja jakieś tam poparcie ma a PIS nie wystawił w tych wyborach własnego kandydata. Stąd "sukces" Brauna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał(a):

Nie przeczę.

Choć jako ciekawostkę dodam że w wyborach na prezydenta miasta,  w ,,postępowym" Gdańsku zdobył prawie 12%, a dwa lata później w nie tak bardzo ,,postępowym" Rzeszowie ciut ponad 9%. :)

 

ponieważ Braun jest postępowy 

 

9 godzin temu, julekstep napisał(a):

?

on jest tu na focie bo nie widzę

ten jego głos kastrata idealnie wpasowuje się w kolorowo-tęczową warszafke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jack napisał(a):

Na Brauna to głosowali antysystemowi buntownicy oraz trolle dla beki jak @julekstep

Realnie Braun nie miał najmniejszych szans na sukces

Sugerujesz, że Bocheński ukradł komuś zdjęcie i wrzucił na twittera w sposób sugerujący, że to jego zdjęcie? 🙂 

Kily nie umie nic sugerować 

Ramu za mało 

Żeby była jasność 

W dupie mam czy ten koleś kibicuje Widzewowi Legii czy Ronaldo u arabów 

 

Śmieszy mnie ta gownoburza podobnie jak krzyki PiSu że Tusk kupił sobie tv 72" do kancelarii 

 

Natomiast energia z jaką prawicą broni tego kolesia przed "rysą " wizerunkową i to że on sam nie potrafi tweeta swojego usunąć przez publikacją filmiku z pozdrowieniami dla hejterow czyni ten temat jeszcze bardziej zabawnym 

Tak więc @Kily możesz mnie oznaczyć jeszcze z 6 razy w jednym poście. Będzie jeszcze zabawniej  

 

Nie pozdrawiam

 

 Prawda jest taka że PiS może nawet Kaczyńskiego wystawić a i tak czy to się komuś podoba czy nie (mi np się nie podoba) KO wygra, bo Warszawa od lat to bastion "uśmiechniętych i pokojowych" jak to obraźliwie nazywa ich wyborców Julek 

 

 

 

 

https://files.fm/u/6au7eaab9b 

Julek invides Białołęka ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jack napisał(a):

Jak by nie patrzeć nawet w Gdańsku PIS/Konfederacja jakieś tam poparcie ma a PIS nie wystawił w tych wyborach własnego kandydata. Stąd "sukces" Brauna. 

Zgadza się. Dobrze pamiętam ile było wtedy kandydatów w Gdańsku. I miło, że nie stałeś się hejterem, bo mogłeś napisać że Braun zajął przedostatnie miejsce ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DRK napisał(a):

Zgadza się. Dobrze pamiętam ile było wtedy kandydatów w Gdańsku. I miło, że nie stałeś się hejterem, bo mogłeś napisać że Braun zajął przedostatnie miejsce ;)

Ja nawet oglądałem wszystkie gościnne, gdańskie występy Brauna na youtubie przez co przez dobre pół roku youtube podsyłał mi sugestie w stylu Marcina Roli i tego durnia w wojskowej czapce co drze mordę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, josephnba napisał(a):

Śmieszy mnie ta gownoburza podobnie jak krzyki PiSu że Tusk kupił sobie tv 72" do kancelarii 

Mocne słowa od kogoś kto forum spamował sałatką Pawłowicz a od Dudy domagał się wyjaśnień  w sprawie Joli Rosiek ❤️

Grunt to konsekwencja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Mocne słowa od kogoś kto forum spamował sałatką Pawłowicz a od Dudy domagał się wyjaśnień  w sprawie Joli Rosiek ❤️

Grunt to konsekwencja!

Nie domagał się wyjaśnień tylko sugerował że Dudex powinien się do tego odnieść i uciąć spekulacje 

Domagać od polityka to ja się mogę co najwyżej żeby nie parkował na mojej posesji 

Resztę oleją

 

Jak już chcesz manipulować to nie w stylu tej szm*** deltusia 

A to że Pawłowicz jest  niewychowaną świnią zawsze jest na propsie

11 minut temu, Koelner napisał(a):

nie tera bo wieje i piździ jak w kieleckim 

A skąd Julek ma to wiedzieć jak on z pokoju nie wychodził od roku? 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Nie domagał się wyjaśnień tylko sugerował że Dudex powinien się do tego odnieść i uciąć spekulacje 

a nie to spoko! xD 

w takim razie faktycznie wcale nie jest tak że gównoburze w strone pisu przeżywasz zgodnie z przekazem a gównoburze w stronę antypisu Cię śmieszą 🙃

Godzinę temu, jack napisał(a):

Sugerujesz, że Bocheński ukradł komuś zdjęcie i wrzucił na twittera w sposób sugerujący, że to jego zdjęcie? 🙂 

 w jaki sposób on tam sugeruje że to jego zdjęcie? xDDD

10 minut temu, josephnba napisał(a):

A skąd Julek ma to wiedzieć jak on z pokoju nie wychodził od roku? 

pogodę w Gdańsku sprawdzasz wychodząc z pokoju w Warszawie?

jakoś tam to wszystko układa się w jedną całość w sumie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

a nie to spoko! xD 

w takim razie faktycznie wcale nie jest tak że gównoburze w strone pisu przeżywasz zgodnie z przekazem a gównoburze w stronę antypisu Cię śmieszą 🙃

 w jaki sposób on tam sugeruje że to jego zdjęcie? xDDD

pogodę w Gdańsku sprawdzasz wychodząc z pokoju w Warszawie?

jakoś tam to wszystko układa się w jedną całość w sumie xD

A skąd wiesz że jestem w Warszawie? 

Wciąż mnie śledzisz? ustaliliśmy chyba że przestaniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

czemu nie masz awatara podpisanego autorem zdjęcia w takim razie?

Bo po pierwsze awatar nie jest moim postem a po drugie dla zainteresowanych oczywistym jest, że ten typek to nie ja. 

Koleżka z Łodzi wrzucił posta ze zdjęciem ze stadionu, gdy było mu wygodnie, że odbiorcy uznają, że był na miejscu. Teraz jest to niewygodne więc twierdzi, ze tam nie był. Tak czy siak beka z niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

Bo po pierwsze awatar nie jest moim postem a po drugie dla zainteresowanych oczywistym jest, że ten typek to nie ja. 

mnie interesuje autor zdjęcia a nie osoba na zdjęciu

ZŁODZIEJU xD

4 minuty temu, jack napisał(a):

Koleżka z Łodzi wrzucił posta ze zdjęciem ze stadionu, gdy było mu wygodnie, że odbiorcy uznają, że był na miejscu. 

czo? xDDD

4 minuty temu, jack napisał(a):

Teraz jest to niewygodne więc twierdzi, ze tam nie był. Tak czy siak beka z niego. 

aha xD

6 minut temu, josephnba napisał(a):

A skąd wiesz że jestem w Warszawie? 

Wciąż mnie śledzisz? ustaliliśmy chyba że przestaniesz 

24/7 -> jak nie przeprosisz to ci spalę płytę główną

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.