Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DRK napisał(a):

Naprawdę nie ma za co. Przecież możesz mieć opinię, (a pewnie i walory) kompletnie różną od mojej. 

Możesz uważać, że po przekroczeniu pewnego wieku człowiek wciąż poprawia tężyznę fizyczną i sprawność intelektualną. Pewnie są takie przypadki i życzę Ci byś do nich należał. Ale reguła jest inna. Przeciwna. Ja uczciwie przyznaję się, że należę do tej drugiej grupy. I różne sprawności już mi opadają🤣.

Choć mam jeszcze na tyle jako taką pamięć, aby nawet hasło do tutejszego forum mieć odrobinę bardziej wymagające niż 1111. Co jest dobrą rzeczą bo w którymś tam wątku czytałem iż  jeden użytkownik drugiemu już próbował zhakować tu konto. 

Dlatego uważam, że mądry szef prawie czterdziestomilionowego kraju mógłby na wszelki wypadek mieć hasło mocniejsze niż 1111. Przyjmuję jednak do wiadomości, że wiek robi swoje.

 

Chłopie ja od ponad 20 lat mam ten sam pin to telefonu

 

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

Marian Kowalski (działacz narodowy) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Ten Kowalski jest wybitnie niezwykły 

Kulą w plot drogi juleczku 

3 godziny temu, fluber napisał(a):

No jednak przyznaj że milo by było jakby o pegasusach nie krzyczał koleś z hasłem 1111.

https://www.rp.pl/nauka/art13982021-sprawnosc-umyslowa-slabnie-od-45-roku-zycia

Pegazus na głęboko w dupie twoje hasła ;)

Możesz nawet dojebać ciąg samych znaków specjalnych 

Po to właśnie jest pegazus

3 godziny temu, DRK napisał(a):

Obyś miał rację. 

Tylko jeszcze w tym temacie mam dwie wątpliwości.

Na cóż w takim razie potrzebne hasło w telefonie DT? Jednak jakiś tam wysiłek intelektualny jest potrzebny aby te jedynki spamiętać. A i strata czasu na to. A przecież nie do tego został przez nas wynajęty. 

I skoro hasło tak nie istotne to dlaczego zmienił je z listopadowych 555555 na styczniowe 1111. Może jednak premier widzi jakiś sens posiadania hasło? O, chociażby żeby wnuki nie dobrały mu się do aparatu.

 

Bo podstawa to częsta zmiana haseł;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał(a):

Chłopie ja od ponad 20 lat mam ten sam pin to telefonu

🤔

 

28 minut temu, josephnba napisał(a):

Bo podstawa to częsta zmiana haseł;) 

🤔

Nie, no. Żartuję, spodobało mnie się.

Widzę że na końcu dałeś przymrużenie oka. Zawsze doceniam, że ktoś do siebie  potrafi podejść z dystansem. Teraz  piszę bez żadnego drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serio mam ten sam pin 🤣🤣🤣 

 

Ręka sama klika

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Przez 8 lat PiS nas przywyczaił do takich standardów że zwykła kultura, protokół nas cieszy. Masakra 

Jednakże fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś przydupasa Sienkiewicza z parasolem trzymanym przez porucznika 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt (nawet Konfa) nie mówi jakoś głośniej o reformie policji. 

Ta instytucja jest w kompletnej zapaści - nawet ten internetowy atencjusz Sierżant Bagieta przejrzał na oczy i rzucił odznakę w pizdu (a wcześniej był pierwszy do robienia za adwokata policjantów gdy wyciekała jakaś kontrowersyjna sprawa). 

Problem jest wielopoziomowy - filozofia zarządzenia (nastawienie głównie na wyniki a nie na dbanie o bezpieczeństwo), liczba wakatów i warunki pracy, bycie pieskami władzy (co było widoczne podczas pandemii oraz na niektórych strajkach i marszach i to nie tylko za rządów PiS) i wreszcie niekompetencja policjantów oraz ich zachowanie w stosunku do obywateli.

Całkiem niezłą robotę w celu uświadamiania społeczeństwa robi Audyt Obywatelski - przy wielu filmach naprawdę można się przerazić jacy tryglodyci i buce pracują w policji (polecam zwłaszcza te filmy mające w okolicach 1 mln wyświetleń). Warto zauważyć, że koleś zna swoje prawa i nagrywa przebiegi interwencji w całości a i tak policjmajstry zachowują się tak jak się zachowują. Pomyślcie teraz jak te dzbany muszą traktować mniej świadomych obywateli, którzy w dodatku takich interwencji nie nagrywają. 🙃

Czy kiedyś było lepiej? IMO przez pewien okres tak. Policja po zmianie szyldu z milicji trochę się zaczęła cywilizować i pewnie w okolicach naszego wejścia do UE miała swój peak. Oczywiście widoczny spadek przestępczości i poprawa poczucia bezpieczeństwa wśród obywateli to nie była tylko zasługa policji, ale jednak bym jej skuteczności nie lekceważył. W budowaniu pozytywnego PRu tej formacji pomagały też pewnie seriale (w tamtych czasach leciały Pitbull, Glina, Oficer, Fala Zbrodni, Kryminalni i Sfora). Z czasem jednak coś się zaczęło pi*****ić a komendant z granatnikiem jest tego symbolem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

Nie wiem czy było, ale ciekawa grafika:

FB_IMG_1705847826284.jpg?ex=65bfa45b&is=

 

Swoją drogą Lasek czyli pełnomocnik ds. CPK znowu się skompromitował w tej sprawie. Ja nie wiem, ale może oni niech faktycznie wyjdą powiedzą

image.gif.1b2de50740ca1a291c678376c4a43ca6.gif

I skończą temat CPK raz na zawsze.

To ostatnie to nie jest czasami efekt sprzedaży lotosu? 

Pytam, nie stwierdzam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

To ostatnie to nie jest czasami efekt sprzedaży lotosu? 

Pytam, nie stwierdzam 

Najpewniej tak.

3 godziny temu, jack napisał(a):

Zajebista polityka by obywatele więcej płacili za paliwo by z zysków wypłacić właścicielowi dywidenda. 

Piszesz to w odniesieniu do Krawca czy Obajtka? Bo za jednego i drugiego było narzekanie na drogie paliwo.

https://antyradary.phi.pl/forum/viewtopic.php?t=2869&postdays=0&postorder=asc&start=0

Temat założony w 2011 roku i własciwie na już samym wstępie, że ceny za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał(a):

mam dziwne wrażenie że cokolwiek byłoby na grafice to skomentowałbyś w tym samym tonie xD

Trzeba być odbiorcą memów by nie wiedzieć skąd bierze się zysk takich firm i że to wcale nie jest powód do radości. 

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Jack ma zawsze posty jak przekaz dnia. Ciekawi mnie czy jest tak wpływowy, czy podatny na wpływ ;)

To nie ja wrzuciłem ten wykres więc czyj to niby przekaz dnia? Ty możesz wychwalać Obajtka, że to świetny menadżer bo tak dużo zarobił. Tyle, że to nie będzie prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jack napisał(a):

Zajebista polityka by obywatele więcej płacili za paliwo by z zysków wypłacić właścicielowi dywidenda. 

Dywidenda dywidendą, ale warto pamiętać, że dobro Ojczyzny i pomyślność obywateli są dla naszych władców zawsze najwyższym nakazem (art 151 Konstytucji RP).

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/805139,tasmy-wprost-gawlik-karpinski-krawiec-tusk-po-wygranych-wyborach-w-2011-teraz-kua-to-paliwo-moze-byc-nawet-i-po-7-zl-smiech.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.