Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DRK napisał(a):

Pisałem niedawno, że Donald coraz bardziej jarosławieje. Oczywiście do poziomu obecnego Kaczyńskiego sporo mu brakuje, ale to ta sama ścieżka.

 

Wyjasni ktos z czego beka i czemu Tusku dziadzieje? Bo chyba nie przez haslo 1111 na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał(a):

głupi ten co głupio robi jak mawiał Forrest Gump

Jeśli Tusk & koalicja chcą się upierać i nie zrobią tych rzeczy, a przy wschodniej granicy się zacznie jakaś ruchawka, to ta konserwatywna niby-prawica może na lata przejąć władzę, czyli wariant Węgierski / Turecki(?) / Irański / Wenezuelski (no, ten ostatni najmniej but youknoewutImean) na lata

co mocno by mnie wkurwiło, a jednocześnie też jakoś wielce nie zszokowało. Wawa + te wielkie korpo-miasta (Krk / Gda / Pzn / Wro  i kilka kolejnych już w dużo mniejszym stopniu) to jest w sumie 7-8M z 39, liderzy (centro-) lewicowych partii zdajo się fchooj tego nie rozumieć.

Na razie ze stron TVP posuwali większość tekstów powstałych za poprzednich rządów bez żadnej weryfikacji, w tym masę wartościowych tekstów historycznych ( w serii tygodnik TVP wchodziło dużo dobrych tekstów).  Nie sądzę żeby 30-40 letni wyborcy koalicji  na dłuższą metę popierali takie akcje. Mam wrażenie, że chcą zaorać wszystko co kiedykolwiek stało obok PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Wyjasni ktos z czego beka i czemu Tusku dziadzieje? Bo chyba nie przez haslo 1111 na telefonie?

Przykro to pisać, ale jeszcze dwa miesiące temu stać go było na o wiele bardziej skomplikowane i trudniejsze do złamania zabezpieczenie sześciocyfrowe 555555. 

https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=Donald+tusk+haslo+do+telefonu

 Z wiekiem stajemy się coraz mniej sprawni fizycznie i umysłowo. Niestety, dotyczy to także naszych liderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DRK napisał(a):

Przykro to pisać, ale jeszcze dwa miesiące temu stać go było na o wiele bardziej skomplikowane i trudniejsze do złamania zabezpieczenie sześciocyfrowe 555555. 

https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=Donald+tusk+haslo+do+telefonu

 Z wiekiem stajemy się coraz mniej sprawni fizycznie i umysłowo. Niestety, dotyczy to także naszych liderów.

O k**** analiza godna MIT 

6.52 a ja już chyba przeczytałem najgłupszą rzecz dzisiaj 

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

game over

EDIT

 

 

 nie przepraszam @DRK to jest najgłupsze ale z czarnkiem malo kto ma szanse 

Co ciekawe Elon jest tak pojabany ze moze faktycznie przyjechać 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

nie przepraszam @DRK to jest najgłupsze ale z czarnkiem malo kto ma szanse 

Naprawdę nie ma za co. Przecież możesz mieć opinię, (a pewnie i walory) kompletnie różną od mojej. 

Możesz uważać, że po przekroczeniu pewnego wieku człowiek wciąż poprawia tężyznę fizyczną i sprawność intelektualną. Pewnie są takie przypadki i życzę Ci byś do nich należał. Ale reguła jest inna. Przeciwna. Ja uczciwie przyznaję się, że należę do tej drugiej grupy. I różne sprawności już mi opadają🤣.

Choć mam jeszcze na tyle jako taką pamięć, aby nawet hasło do tutejszego forum mieć odrobinę bardziej wymagające niż 1111. Co jest dobrą rzeczą bo w którymś tam wątku czytałem iż  jeden użytkownik drugiemu już próbował zhakować tu konto. 

Dlatego uważam, że mądry szef prawie czterdziestomilionowego kraju mógłby na wszelki wypadek mieć hasło mocniejsze niż 1111. Przyjmuję jednak do wiadomości, że wiek robi swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Naprawdę nie ma za co. Przecież możesz mieć opinię, (a pewnie i walory) kompletnie różną od mojej. 

Możesz uważać, że po przekroczeniu pewnego wieku człowiek wciąż poprawia tężyznę fizyczną i sprawność intelektualną. Pewnie są takie przypadki i życzę Ci byś do nich należał. Ale reguła jest inna. Przeciwna. Ja uczciwie przyznaję się, że należę do tej drugiej grupy. I różne sprawności już mi opadają🤣.

Choć mam jeszcze na tyle jako taką pamięć, aby nawet hasło do tutejszego forum mieć odrobinę bardziej wymagające niż 1111. Co jest dobrą rzeczą bo w którymś tam wątku czytałem iż  jeden użytkownik drugiemu już próbował zhakować tu konto. 

Dlatego uważam, że mądry szef prawie czterdziestomilionowego kraju mógłby na wszelki wypadek mieć hasło mocniejsze niż 1111. Przyjmuję jednak do wiadomości, że wiek robi swoje.

 

Juz na prawde trzeba chciec sie przyjebac, zeby czepiac sie kogokolwiek o haslo. Zwlaszcza premiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Juz na prawde trzeba chciec sie przyjebac, zeby czepiac sie kogokolwiek o haslo. Zwlaszcza premiera :)

No jednak przyznaj że milo by było jakby o pegasusach nie krzyczał koleś z hasłem 1111.

4 minuty temu, DRK napisał(a):

Naprawdę nie ma za co. Przecież możesz mieć opinię, (a pewnie i walory) kompletnie różną od mojej. 

Możesz uważać, że po przekroczeniu pewnego wieku człowiek wciąż poprawia tężyznę fizyczną i sprawność intelektualną. Pewnie są takie przypadki i życzę Ci byś do nich należał. Ale reguła jest inna. Przeciwna. Ja uczciwie przyznaję się, że należę do tej drugiej grupy. I różne sprawności już mi opadają🤣.

Choć mam jeszcze na tyle jako taką pamięć, aby nawet hasło do tutejszego forum mieć odrobinę bardziej wymagające niż 1111. Co jest dobrą rzeczą bo w którymś tam wątku czytałem iż  jeden użytkownik drugiemu już próbował zhakować tu konto. 

 

https://www.rp.pl/nauka/art13982021-sprawnosc-umyslowa-slabnie-od-45-roku-zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Juz na prawde trzeba chciec sie przyjebać, zeby czepiac sie kogokolwiek o haslo. Zwlaszcza premiera :)

???

Przecież jedynie pochylam się nad tym z zatroskaniem i zrozumieniem zarazem.

Mowa nienawiści jest mi obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

No jednak przyznaj że milo by było jakby o pegasusach nie krzyczał koleś z hasłem 1111.

https://www.rp.pl/nauka/art13982021-sprawnosc-umyslowa-slabnie-od-45-roku-zycia

Who cares

To nie jest zwykly Kowalski, a zwyklemu Kowalskiemu tez nikt nie przejmie telefonu w dzisiejszych czasach przy tych zabezpieczeniach iPhonowych.

Moze miec ten kod 2137 i to nie ma zadnego znaczenia. Skroi go ktos na Mazowieckiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Ototo. Dziękuję Fluber. Tak jak sądziłem, niestety, jestem już po drugiej stronie góry (choć jeszcze nie tak bardzo).

 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

 

Moze miec ten kod 2137 i to nie ma zadnego znaczenia. Skroi go ktos na Mazowieckiej?

A tam. Od razu złodziejstwo. Skąd takie podejrzenie?

Ja nie podejrzewam ekipy Prezesa Rady Ministrów o lepkie rączki.

Chcę wierzyć, ze otoczenie premiera jest krystaliczne. Ale przecież można telefon zgubić. A nawet chwilowo gdzieś niech się zawieruszy. Wtedy różne myśli mogą przyjść do głowy np ,,Ach, czemuż nie wprowadziłem skomlikowańszego hasła?" I nerwy od razu.

Niech pierwszy rzuci kamień ten co nigdy nie zgubił (albo mu się nie zawieruszyło i nie wie gdzie jest) telefonu, portfela, kluczy czy dziecka albo psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

 

W sensie ze nie istnieje instytucja pos tytulem ktos Ci sie dobierze do telefonu w dzisiejszych czasach, bo masz kiepskie haslo

A tym bardziej premierowi.

Obyś miał rację. 

Tylko jeszcze w tym temacie mam dwie wątpliwości.

Na cóż w takim razie potrzebne hasło w telefonie DT? Jednak jakiś tam wysiłek intelektualny jest potrzebny aby te jedynki spamiętać. A i strata czasu na to. A przecież nie do tego został przez nas wynajęty. 

I skoro hasło tak nie istotne to dlaczego zmienił je z listopadowych 555555 na styczniowe 1111. Może jednak premier widzi jakiś sens posiadania hasło? O, chociażby żeby wnuki nie dobrały mu się do aparatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DRK napisał(a):

Obyś miał rację. 

Tylko jeszcze w tym temacie mam dwie wątpliwości.

Na cóż w takim razie potrzebne hasło w telefonie DT? 

 

Nie wiem, ale sa apki ktorych nie odpalisz bez hasla. Tez musialem ostatnio zalozyc, a nigdy nie uzywalem hasla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.