Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Godzina dziennie progresywnego wysiłku fizycznego to bardzo dużo. To nie jest to samo co spacer z psem. 

A wsadzanie chodzenia po lesie z psem do aktywności fizycznej na tej samej zasadzie jak intensywnego biegu to mniej więcej jak wrzucać resoraka i nowe lamborghini do kategorii czterokołowce. 

Godzina dziennie regularnego, intensywnego wysiłku fizycznego w kilka lat daje Ci czołowy poziom amatorski w dowolnej dyscyplinie, zrobienie iron mana etc

Po górach?  Na poziomie amatorski? Z niecałe 2,5h(zależy jakie nachylenia) do tego rejestracja i inne sprawy organizacyjne i się 4h zbiorą(a przynajmniej tak mi się wydaje) 

No ale tu szło o kwestię relacji i czas spędzony razem i osobno. Moje porównanie tyczyło się czasu poza domem a nie kondycji wysiłku i kalorii przepalanych. Po prostu zaskoczony jestem że niewinna igraszka jak spacer trwa dłużej niż taki trening do półmaratonu. Nie biegam maratonów więc dlatego pytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

No ale tu szło o kwestię relacji i czas spędzony razem i osobno. Moje porównanie tyczyło się czasu poza domem a nie kondycji wysiłku i kalorii przepalanych. Po prostu zaskoczony jestem że niewinna igraszka jak spacer trwa dłużej niż taki trening do półmaratonu. Nie biegam maratonów więc dlatego pytałem. 

Jak wracałem z Tokio, wracałem jak wracali Polacy z maratonu tokijskiego. Koło mnie siedział gość, całe życie biegał, żył z biegania i prowadził firmę organizującą wyjazdy na maratonu. Gość mając 54 lata przebiegł 3:02 maraton. Gość namawiał wszystkich wkoło by kupowali u niego wyjazdu i opowiadał historię swojego życia, swoje treningi, o tym jak biegają jego dzieci. Po prostu bieganie to było jego życie

I on nie przygotowywał się do maratonu biegając więcej niż 7h w tygodniu. 

Godzina dziennie wysiłku poświęconego na rozwój to bardzo dużo. Nieważne czy na bieganie, czy na naukę języka, gry na gitarze, cokolwiek. 

Nie ważne czy biegasz maraton czy nie. Gdybyś miał przez tą godzinę dziennie box, mógłbyś po kilka latach startować z dobrymi szansami w amatorskich walkach. Gdybyś się uczył szachów - grywać amatorskie turnieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

 Oddawaj 500 zł 

 Suski zanoszący telewizor do szpitala Kamińskiemu to dowód na to że wąsik od tygodnia siedzi jak w Bizancjum. I kolega jeszcze widzę dumny ze swojego intelektu. Brawo!

Jesteś lemingowym odpowiednikiem tych co piszą że Mariusz nie ma ogrzewania w celi i śpi w kurtce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

 Suski zanoszący telewizor do szpitala Kamińskiemu to dowód na to że wąsik od tygodnia siedzi jak w Bizancjum. I kolega jeszcze widzę dumny ze swojego intelektu. Brawo!

Jesteś lemingowym odpowiednikiem tych co piszą że Mariusz nie ma ogrzewania w celi i śpi w kurtce

 

nie ładnie obrażać kogoś za pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RappaR napisał(a):

Nowy wspaniały świat. Potem 15 lat więzienia za spalenie flagi LGBT.

 

Widzę pewne różnice w zachowaniu tych bezkarnych złodziei ( mam na dzieje ze byli tak przekonani o bezkarności ze zacierali ślady jak amatorzy ) a dopasowywaniu prawa do raczej wykroczeń i niesłuszne wzmacnianie sankcji. Z reszta średnio mnie dotyczy penalizacja palenia tęcz. Nie chodzę nie pale. W spółkach skarbu państwa chyba zgodzisz się ze była przestępczość zorganizowana a to prawo powinno zwalczać najbardziej bezwzględnie. Obawiam się ze to pokaz i nikomu z tych co się należy włos z głowy nie spadnie. I to jest clue problemu a nie twoje bicie na alarm. 

Dogadają się i obronią jeden drugiego. Mimo pajacowania w mediach 

Jest taki serial Arnold. Dosyć nudny i naiwny. Ale w swojej naiwności Arni moim zdaniem zbyt dużo i tak zdradził z polityki cz.3 serialu ile jest picu ustawek i bullshits 

A był spoza układu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

To nie jest głupie wsadzić cała opozycje, umoczyć i przejąć władze za maksa. Pewnie kwity patrząc na głupotę starców i ich bezczelność leżą po szufladach. Potem się podkręci medialnie. Coś przekręci. Podkręci. I jest. 

Boję się że te wszystkie cpki, atomy, Świnoujścia itd zostaną udupione bo PiS kradł, mimo że są tak potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Boję się że te wszystkie cpki, atomy, Świnoujścia itd zostaną udupione bo PiS kradł, mimo że są tak potrzebne

Ja też się tego boje ale z innego powodu niż to że PiS kradł, obawiam się że za Tuska nie powstanie ani CPK ani atom, Świnoujście i wiele innych strategicznych inwestycji a dlaczego? Chyba się domyślasz...

 

btw. właśnie siedzę z dziewczyną i oglądamy fakty i ile jest tych faktów? Ano praktycznie zero.

Tych wsadzimy, tych rozliczymy, tu kradli a tam byli bezczelni ale co aktualnie rządzący robią? Nie wiadomo.

Proponuje jak już wszystkich rozliczą i wsadzą poświęcić po prostu na to jedno wydanie faktów :) 

tumblr_oe29e2GWKN1snteogo6_r1_400.gif

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Boję się że te wszystkie cpki, atomy, Świnoujścia itd zostaną udupione bo PiS kradł, mimo że są tak potrzebne

żaden z tych pomysłów (może świno? nie jestem pewny) nie był pomysłem PiSu / nie powstał za kadencji PiSu. Więc to powinno być bez  znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi ten co głupio robi jak mawiał Forrest Gump

Jeśli Tusk & koalicja chcą się upierać i nie zrobią tych rzeczy, a przy wschodniej granicy się zacznie jakaś ruchawka, to ta konserwatywna niby-prawica może na lata przejąć władzę, czyli wariant Węgierski / Turecki(?) / Irański / Wenezuelski (no, ten ostatni najmniej but youknoewutImean) na lata

co mocno by mnie wkurwiło, a jednocześnie też jakoś wielce nie zszokowało. Wawa + te wielkie korpo-miasta (Krk / Gda / Pzn / Wro  i kilka kolejnych już w dużo mniejszym stopniu) to jest w sumie 7-8M z 39, liderzy (centro-) lewicowych partii zdajo się fchooj tego nie rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.