Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, ignazz napisał(a):

Dlaczego mnie o to pytasz? Oczywiście ze nie. I nawet w to bym żony nie mieszał. 

Bo masz "bezpieczny wiek"

Jeśli ja bym chciał uprawiać seks z kobietą 20 lat młodszą, to już byłoby chore zboczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Wrzuć zdjęcie laski która teraz jest ponad 20 lat młodsza od kolegów.

Poza tym nie wiem co to sprawdza.w necie każdy będzie zgrywał kozaka a w rl life z jakiegoś powodu nie podbija do takich lasek.

Czyny nie słowa.

Kto z forum uderzał do łaski ponad 20 lat młodszej albo takową zaliczył? Słucham koledzy

Czy myslisz ze ktokolwiek tutaj poza rapparem (gdyby byl pohaitany) da materiał rozwodowy?

Naprawde jesteś jednostką aspołeczną.

6 minut temu, julekstep napisał(a):

Ignazz i Joseph maja ponad 53 lata?

Tak, razem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Hahahah najnędzniejsza z Twoich prowokacji.

Średni wiek na forum to okolice 35-40. Jestem w stanie uwierzyć, że ludzie w tym przedziale wiekowym nie uderzali do kobiet młodszych o więcej niż 20 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Średni wiek na forum to okolice 35-40. Jestem w stanie uwierzyć, że ludzie w tym przedziale wiekowym nie uderzali do kobiet młodszych o więcej niż 20 lat.

 

Odwróce pytanie, myślisz ze laska uderzała do kogokolwiek z tego forum starszego od niej o 20 lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Odwróce pytanie, myślisz ze laska uderzała do kogokolwiek z tego forum starszego od niej o 20 lat? 

Biorąc pod uwagę, że jak wspomniałem - przeciętny wiek na forum to 35-40 lat, wątpię by laski o 20 lat młodsze uderzały do takich facetów.

Plus zwykle to faceci wykazują inicjatywę.

Ale sądzę, że za 10 lat będzie można powiedzieć, że są forumowicze, którzy mieli kontakty z laskami 20 lat młodszy i do jakich podbijały kobiety 20 lat młodsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że jak wspomniałem - przeciętny wiek na forum to 35-40 lat, wątpię by laski o 20 lat młodsze uderzały do takich facetów.

Plus zwykle to faceci wykazują inicjatywę.

Ale sądzę, że za 10 lat będzie można powiedzieć, że są forumowicze, którzy mieli kontakty z laskami 20 lat młodszy i do jakich podbijały kobiety 20 lat młodsze

Hmm... Czyli uważasz ze hipotetycznie trudniej wyrwać 20stke 40 latkowi niz 30stke 50 latkowi? 

Ja sie nie zgadzam.

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Podbijanie do 20 lat młodszych lasek to powód do doceniania? Raczej smutny objaw.

#trumpalloveragain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Hmm... Czyli uważasz ze hipotetycznie trudniej wyrwać 20stke 40 latkowi niz 30stke 50 latkowi? 

Ja sie nie zgadzam.

Różnie bywa, w w sumie o ile sam znam aż sam jestem zdziwiony ile związków z ponad 20-letnią różnicą związku, to jednak faktycznie 20+ to już spory outlier.

Ale takie 12-15 to tak, uważam, że łatwiej 50 latkowi wejść w związek z 35 latką, niż 33-latkowi z 18.

Plus no - historia Trumpa z 25 lat młodszą modelką wyszła tylko i wyłącznie dlatego, że Trump to mimo wszystko dobrze trzymający się, wysoki miliarder, spory outlier, podobnie jak Di Caprio czy Brad Pitt.

Sęk w tym, że nienaturalne jest w tym tylko to, że Trump jest miliarderem, a nie to, że mu się podobała 35-letnia Melanie(ani to, że Melanie chciała wziąć ślub z miliarderem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Różnie bywa, w w sumie o ile sam znam aż sam jestem zdziwiony ile związków z ponad 20-letnią różnicą związku, to jednak faktycznie 20+ to już spory outlier.

Ale takie 12-15 to tak, uważam, że łatwiej 50 latkowi wejść w związek z 35 latką, niż 33-latkowi z 18.

Plus no - historia Trumpa z 25 lat młodszą modelką wyszła tylko i wyłącznie dlatego, że Trump to mimo wszystko dobrze trzymający się, wysoki miliarder, spory outlier, podobnie jak Di Caprio czy Brad Pitt.

Sęk w tym, że nienaturalne jest w tym tylko to, że Trump jest miliarderem, a nie to, że mu się podobała 35-letnia Melanie(ani to, że Melanie chciała wziąć ślub z miliarderem).

 

Zaznaczam ze nie wiem kto jest w swojej kategorii wiekszym outlierem(?) Melanie czy Donald (ktorego przedstawiles).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Zaznaczam ze nie wiem kto jest w swojej kategorii wiekszym outlierem(?) Melanie czy Donald (ktorego przedstawiles).

Oboje są outlierami i dlatego wzięli ze sobą ślub.

Mimo wszystko większym outlierem Donald jednak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.