Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2024 o 17:22, fluber napisał(a):

Ciekawe jak to się skończy, ja generalnie mieszkam niedaleko i wiem że w Lądku jest Anna Zalewska, która ma jakąś firmę która prowadzi doradztwo finansowe i byłem przekonany, że to o nią chodzi. 

W tym piśmie jest tylko "Anna Zalewska"

W oświadczeniu majątkowym europoslanki nie ma śladu, że dostała choćby złotówkę z jakiejś rady społecznej szpitalu w Lądku 

Edit: platforma już usunęła info o Zalewskiej

Edit 2: za bycie w radzie społecznej posłom nie mogą przysługiwać wynagrodzenia, więc w oświadczeniu i tak nic nie będzie 

I jak się skończyło? Kto kłamał? Która to Anna Zalewska była w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Ta europoslanka 

A taka była inba po prawej stronie, że strzelają na ślepo.

Tak bardzo jest to rozchwiane, że ludzie w sekundę wszystko łapią jak im pasuje do poglądów i walą dalej z wielką ilością heheszków czy 🤦 jak głupi są wrogowie. To czy to później okaże się prawdą, niestety nie ma żadnego znaczenia, nikt tego nie weryfikuje z atakujących bo i po co? Liczy się tylko ta pełnia szczęścia z ataku a nie żadna prawda.

I tak wrzucamy niezweryfikowane ploty z heheszkami i cieszymy się a później nawet nie cofamy się czy to prawda. Prawda nie ma znaczenia.

Nie ma już dyskusji, nie ma przekonywania się, nie ma poglądów jest tylko bezustanny atak na przeciwnika. Byle do przodu.

Czasami można nawet zamienić się okopami co nie przeszkadza w tym, żeby tylko przeć do przodu po trupach.

Im więcej heheszków i 🤦🤦🤦🤦 czy xd tym lepiej. Zmiana zdania na jakiś temat czy przyznanie przeciwnikowi racji - wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koelner napisał(a):

ewidentnie PiS pomaga Tuskowi żeby zmiana władzy była dłuższa niż jedną kadencję 

To co dziś Tusk i Duda wygłaszają (wyzywanie się od okupantów i terorystów) to jakby zmówili się że idą na totalną polaryzację. Mają być tylko dwa ośrodki, dwa wybory (?). Za chwilę Lewica i Konferencja spadną poniżej 5%, a TD poniżej 10%.

Nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DRK napisał(a):

To co dziś Tusk i Duda wygłaszają (wyzywanie się od okupantów i terorystów) to jakby zmówili się że idą na totalną polaryzację. Mają być tylko dwa ośrodki, dwa wybory (?). Za chwilę Lewica i Konferencja spadną poniżej 5%, a TD poniżej 10%.

Nic dobrego.

Dlatego powinniśmy jako społeczeństwo kopnąć w dupę jednych i drugich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie upadku PiSu życzę od kilku lat, jakby powstała jakaś nowa, świeża formacja z w miarę podobnymi postulatami(a la lewica pierwszej połowy XX wieku), nawet może i bym wstąpił.

Obecnie degrenolada straszna, a Duda mnie bardzo mocno rozczarował.

 

Jeden promyk nadziei został - Morawiecki się usunął w cień, nie zostawia po sobie złego wrażenia(dla mnie serio premier nr1 w historii RP), może on stworzy nową formację, a i od PiSu wkrótce odejdzie, zostaw panie tonący(a raczej samozatapiający się)okręt.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Dlatego powinniśmy jako społeczeństwo kopnąć w dupę jednych i drugich 

A tymczasem tych dwóch ludzi ma się jutro spotkać o 11.00.

Szkoda, że nie w samo południe. Gdyby był potrzebny sekundant, chętnie służę swoją osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.