Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Jakbym widział to bym nie pytał czy to fejk.

To jak mnie głosującego na koalicję pogodzić z tymi 7 milionami?

Z pamieci będę pisał, więc jak coś lekko pomieszam, to przepraszam.

Czyż zadał pytanie jak pojednać Polaków, bo tusk to obiecywal w kampanii, i dopytał jak to zrobić skoro te 7mln co głosowało na pis wrecz nie może na Tuska patrzeć. Serio w tym pytaniu jest coś złego? Ja tego nie dostrzegam, chyba że ktoś chce znowu napuszczac jednych Polakow na drugich, obrzydliwe to jest. 

Odpowiedź Tuska była taka, że chce aby polityka nie dzieliła ludzi tak jak teraz i tak chce rzadzic, żeby to osiągnąć. Czyli w odp nie ma nic konkretnego, bo pewnie samemu tuskowi takie coś też jest na reke wbrew temu co mowi (bo akurat mowil ladnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cloud napisał(a):

Widziałeś całość? Bo jeśli nie to dałeś się elegancko zmanipulować politykom pisu. Wyraźnie chodziło o to by pojednać 7mln Polaków z 12, którzy głosowali na koalicje.

Nie należę ani do 7, ani do 12 milionów

A teraz jak Ty się nie dałeś zmanipulować, to wyjaśnij?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Nie należę ani do 7, ani do 12 milionów

A teraz jak Ty się nie dałeś zmanipulować, to wyjaśnij?

Tak że widziałem całość i sam sobie wyrobiłem zdanie jak to interpretować, a nie poleciałem na twiettera sprawdzic jak to interpretują politycy PiSu. I jakby co to tuskowi nie wierzę, ale też w jego odp i pytaniu Czyża nic złego nie widzę. 

Zresztą post nad tobą wyczerpałem temat z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Abw weszla do 6 mieszkan  powiazania z ruskimi, konta antyszczepionkowe, oburzenie Brauniarzy i Konfederacji na maxa.

@DLT_Braddock jestes caly? Czy skladamy sie na rakiete?

Kułak, burżuj i zaplute karły reakcji...... Niewiele trzeba, żeby powiązać. Kiedyś i ty może zostaniesz uznany przez"władzę" za  prorosyjskiego albo jakiegoś anty. Nawet za to, że za mało gorliwie przyklaskujesz kolejnym wydaniem i9:30 w TVPO

 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Abw weszla do 6 mieszkan  powiazania z ruskimi, konta antyszczepionkowe, oburzenie Brauniarzy i Konfederacji na maxa.

@DLT_Braddock jestes caly? Czy skladamy sie na rakiete?

Teraz pytanie - zbulwersował się, bo zasugerowałeś?

Czy zbulwersował się, że ABW go pominęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Każdy kto nie namaszczony przez salon ten nie godny, ten szkodnik,faszysta i ruska onuca

Nie miałem pojęcia ,że tak będzie popierał Borisa , który zmusił Brytyjczyków do szczepień i to najmniej pewną szczepionką. I się chwalił ,że jako pierwszy zaszczepił cały kraj.. To on naciskał na paszporty Covidove. itp

Nie wiedziałem ,że Twoim idolem jest największy orędownik szczepienia całego świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ely3 napisał(a):

Nie miałem pojęcia ,że tak będzie popierał Borisa , który zmusił Brytyjczyków do szczepień i to najmniej pewną szczepionką. I się chwalił ,że jako pierwszy zaszczepił cały kraj.. To on naciskał na paszporty Covidove. itp

Nie wiedziałem ,że Twoim idolem jest największy orędownik szczepienia całego świata

No ale sam robił covidowe imprezy i miał w dupie te zakazy. znając historię buntownika z biedronki, nie powinieneś się dziwić, że jest jego idolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Teraz pytanie - zbulwersował się, bo zasugerowałeś?

Czy zbulwersował się, że ABW go pominęło?

Pominęło?

Lękasz się tzw "antyszczepionkowców? Masz przez nich problemy ze snem?

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Nie miałem pojęcia ,że tak będzie popierał Borisa , który zmusił Brytyjczyków do szczepień i to najmniej pewną szczepionką. I się chwalił ,że jako pierwszy zaszczepił cały kraj.. To on naciskał na paszporty Covidove. itp

Nie wiedziałem ,że Twoim idolem jest największy orędownik szczepienia całego świata

Zmusił? Myślałem że ludzie pokochali ten produkt?Problem Brytyjczyków. W sumie zawsze podziwiałem premierów UK. Do perfekcji opanowali politykę walki nie swoim narodem. W latach 1939-1945 zrobili tak z Polakami, a od kilkunastu miesięcy ich ofiarą są Ukraińcy. Ku uciesze forumowych "analityków"

35 minut temu, fluber napisał(a):

No ale sam robił covidowe imprezy i miał w dupie te zakazy. znając historię buntownika z biedronki, nie powinieneś się dziwić, że jest jego idolem

Pamiętaj misiu, że to ty cały czas bierzesz udział w loterii :)

 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Byle do tego czasu pozałatwiać i ogarnąć wszystkie plany i spi*****ić z Polski

 

W dniu 12.01.2024 o 15:22, RappaR napisał(a):

W sumie źle się wyraziłem, bo miałem nie na myśli gdzie byś chciał wyjechać, tylko gdzie sądzisz, że jest inaczej?

🥳🤯🍄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

 

🥳🤯🍄

Odpowiem Ci - w ciepłych krajach.

Dużo lepiej popierdalać na nogach w +30 niż przy -15.

Widzę, że Ty serio masz duży problem ze zrozumieniem i interpretacją informacji.

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Chyba stać Ciebie na nowoczesny samochód? Co się martwisz? Przecież tam pomiędzy wierszami jest o tych co nie spełniają normy. 

Na nowe Ferrari nie mam. A tylko ono będzie spełniać normy spalinowe od 2035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Zaczynam powoli coraz mniej ją lubić, jak i samych Polaków. Stąd podejmuję pewne kroki, które mogą mi ułatwić ewentualną emigrację. 

No nieźle, nie dość, że Polską to jeszcze Polakami. Trzymam kciuki za powodzenie planu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DRK napisał(a):

Odkleja się już jak Kaczyński. Tylko Jarosław jest chyba z 6 lat starszy, to można zwalić na demencję. 

 

Kaczyński odkleił się też już kilka lat temu.

Dziwi mnie to, bo dalej młodzi są i jednak pracują intelektualnie, więc coś takiego nie powinno się zdarzyć - lekarze mający 70-lat jakich spotykam są zwykle świetni w swym fachu i nie można u nich zauważyć żadnych zmian związanych z wiekiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Kaczyński odkleił się też już kilka lat temu.

Dziwi mnie to, bo dalej młodzi są i jednak pracują intelektualnie, więc coś takiego nie powinno się zdarzyć - lekarze mający 70-lat jakich spotykam są zwykle świetni w swym fachu i nie można u nich zauważyć żadnych zmian związanych z wiekiem. 

To raczej nie jest odklejka intelektualna ale pałacowa. Kaczyński po stracie matki i brata jest otoczony tylko klakierami, którzy najwyraźniej kreują przed nim świat taki jakim on sobie wyobraża. Zamknęli go w złotej klatce. Nikt mu się wprost nie sprzeciwia od lat stąd jego nerwowe reakcje na rzadkie ataki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

To raczej nie jest odklejka intelektualna ale pałacowa. Kaczyński po stracie matki i brata jest otoczony tylko klakierami, którzy najwyraźniej kreują przed nim świat taki jakim on sobie wyobraża. Zamknęli go w złotej klatce. Nikt mu się wprost nie sprzeciwia od lat stąd jego nerwowe reakcje na rzadkie ataki.

Możliwe i w sumie pewnie to samo się tyczy pewnie z Tuskiem teraz.

Czytałem genialną książkę - Punkty zwrotne. Decyzje, które zmieniły bieg drugiej wojny i o ile historycznie się trochę zestarzała(Kershaw forsuje tezę o możliwości wygrania przez Oś wojny w Afryce), o tyle w mistrzowski sposób opisuje zachowanie i zmiany u dyktatorów - Hitlera, Mussoliniego i Stalina. I też w jakiś sposób taki system szybko się degeneruje i jak to kompletnie inaczej wyglądało u Churchilla i Roosevelta. Dlatego właśnie tak dobra jest demokracja i tak źle zawsze kończą dyktatury. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.