Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Koelner napisał(a):

a kiedyś było lepiej? 

Jak mówiłem - kiedyś, kiedy nie byliśmy atakowani memami, reelsami i twittami, istniały długie przemowy, eseje, listy.

Tak - ludzie kiedyś czytali więcej długich tekstów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RappaR napisał(a):

Gdzie?

Miałbym te 20 lat, to zastanawiałbym się gdzie.

Zalezałoby od możliwości znalezienia pracy , moze tez czy tam w mitycznej krainie miodem i mlekiem plynacej jest jakas moja rodzina lub znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szabla napisał(a):

Miałbym te 20 lat, to zastanawiałbym się gdzie.

Zalezałoby od możliwości znalezienia pracy , moze tez czy tam w mitycznej krainie miodem i mlekiem plynacej jest jakas moja rodzina lub znajomi.

W sumie źle się wyraziłem, bo miałem nie na myśli gdzie byś chciał wyjechać, tylko gdzie sądzisz, że jest inaczej?

Rozmawiałem z ludźmi z wielu naprawdę różnych krajów. Żaden nigdy mi nie powiedział - wiesz, u mnie politycy to są mądrzy, uczciwi i w ogóle zajebiści, kocham i podziwiam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak mówiłem - kiedyś, kiedy nie byliśmy atakowani memami, reelsami i twittami, istniały długie przemowy, eseje, listy.

Tak - ludzie kiedyś czytali więcej długich tekstów. 

Przemowy Gomułki były długie i warte jednego gowno wartego mema. Wszyscy robotnicy kupowali/dostawali Trybunę Ludy która służyła do wycierania dupska. Patrząc na nasze podwórko to uważam że kultura polityczna wzrosła względem poprzednich dziesięcioleci tylko jest upiększona elementami emocjonalnymi ponieważ jest dostęp do większej wizualizacji i przez to łatwiej plebs zmobilizować do urn czy na marsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szabla napisał(a):

Żałuję, że nie mam 20 lat i żadnych zobowiązań, bo spierdoliłbym za granice z tego szlamu

Wiesz nie chciałbym niszczyć Twoich marzeń ale wszędzie politycy ostatnio nie są mężami stanu

Zobacz kto wygrał wybory w Holandii. Zobacz co odwalał Boris Johnson w UK.. W Czechach długo rządzili jawni agenci moskiewscy - tak obrzydliwej persony jak Babiś nie mieliśmy nigdy - to jakby u nas premierem został Gawronik. Zobacz sobie jakie skandale były związane z Fico a teraz ponownie wygrywa wybory.. Orban to kolejny przypadek 

Oczywiście ,że życie w niektórych zachodnich krajach jest lepsze bo samorządy sa inaczej poukładane. Jest większe zaufanie do obywatela ale na poziomie ogólnokrajowym to wszędzie jest podobnej maści populizm u jak to określasz szlam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał(a):

Wiesz nie chciałbym niszczyć Twoich marzeń ale wszędzie politycy ostatnio nie są mężami stanu

Zobacz kto wygrał wybory w Holandii. Zobacz co odwalał Boris Johnson w UK.. W Czechach długo rządzili jawni agenci moskiewscy - tak obrzydliwej persony jak Babiś nie mieliśmy nigdy - to jakby u nas premierem został Gawronik. Zobacz sobie jakie skandale były związane z Fico a teraz ponownie wygrywa wybory.. Orban to kolejny przypadek 

Oczywiście ,że życie w niektórych zachodnich krajach jest lepsze bo samorządy sa inaczej poukładane. Jest większe zaufanie do obywatela ale na poziomie ogólnokrajowym to wszędzie jest podobnej maści populizm u jak to określasz szlam

Co takiego odwalil BJ w UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też są szpiedzy wśród wrogow politycznych (przeciez nie przeciwnik polityczny), antypatrioci i sami kryształowi w obozie opowiadającym bajki o sobie? Wszędzie? Każdy polityk? Tak jest u nas. 

Bo u nas mam wrażenie, że żaden z polityków nie myśli sam. Nie ma własnego zdania, gada głupoty jakie gadają wszyscy z jego partii. Nikt nie ma własnego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szabla napisał(a):

Tam też są szpiedzy wśród wrogow politycznych (przeciez nie przeciwnik polityczny), antypatrioci i sami kryształowi w obozie opowiadającym bajki o sobie? Wszędzie? Każdy polityk? Tak jest u nas. 

Bo u nas mam wrażenie, że żaden z polityków nie myśli sam. Nie ma własnego zdania, gada głupoty jakie gadają wszyscy z jego partii. Nikt nie ma własnego zdania.

Chłopie, tam to wyborcy mówią jednym głosem jak kukły 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Co takiego odwalil BJ w UK?

Najpierw twierdził ,że Covidu nie ma . Potem ,że nie trzeba żadnych restrykcji a potem się zdziwił ,że mają najwięcej zgonów w Europie. Wlk Brytania to jedyna gospodarka który jest cały czas na minusie od początku Covidu. A jeszcze się okazało ,że jak już zrobił lockdowna to i tak organizował imprezki 

Mnóstwo dośc obrażliwych odzywek zarówno do swoich przeciwników politycznych jak i innych państw. Już jako Minister SZ uznał ,ze będzie fajnie napisac wierz obrażający prezydenta Erdogana

Facet optował za Brexitem co jest katastrofalne dla UK. 

Kombo głupoty bufonady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał(a):

Wlk Brytania to jedyna gospodarka który jest cały czas na minusie od początku Covidu

Jeszcze Czechy. Te co wszyscy antypisowcy chwalili, że podwyższili stopy, nie to co hue hue hue standuper Glapa.

 

8 minut temu, ely3 napisał(a):

Już jako Minister SZ uznał ,ze będzie fajnie napisac wierz obrażający prezydenta Erdogana

Nie słyszałem, ale Boris zrobił pierwszą rzecz, za jaką go szanuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ely3 napisał(a):

Najpierw twierdził ,że Covidu nie ma . Potem ,że nie trzeba żadnych restrykcji a potem się zdziwił ,że mają najwięcej zgonów w Europie. Wlk Brytania to jedyna gospodarka który jest cały czas na minusie od początku Covidu. A jeszcze się okazało ,że jak już zrobił lockdowna to i tak organizował imprezki 

Mnóstwo dośc obrażliwych odzywek zarówno do swoich przeciwników politycznych jak i innych państw. Już jako Minister SZ uznał ,ze będzie fajnie napisac wierz obrażający prezydenta Erdogana

Facet optował za Brexitem co jest katastrofalne dla UK. 

Kombo głupoty bufonady 

Wiedzialem ze bedzie imprezka... serio? 

Mysle ze to wszystko i tak pikuß w porownaniu do tego co dzieje się w innych krajach np w PL.

Borys zostal premierem zeby domknac Brexit i to zrobil, na tym jego misja sie skonczyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał(a):

Dalej w to brnie? 🙈

Ciekawe jak to się skończy, ja generalnie mieszkam niedaleko i wiem że w Lądku jest Anna Zalewska, która ma jakąś firmę która prowadzi doradztwo finansowe i byłem przekonany, że to o nią chodzi. 

W tym piśmie jest tylko "Anna Zalewska"

W oświadczeniu majątkowym europoslanki nie ma śladu, że dostała choćby złotówkę z jakiejś rady społecznej szpitalu w Lądku 

Edit: platforma już usunęła info o Zalewskiej

Edit 2: za bycie w radzie społecznej posłom nie mogą przysługiwać wynagrodzenia, więc w oświadczeniu i tak nic nie będzie 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666-C1449-9983-413-E-9-A1-A-CF1656-D99-A
 

To dziecinnie proste - znajdź jakaś inna Anne Zalewska ….

Abstrahując od przykładu wyżej można niezłe w sumie w świecie głupoty gdy ktoś nie potrafi weryfikować coraz głupszych ale szybszych wpisów wykorzystywać zbieżność nazwisk  z reszta kiedyś była afera w wyborach na Wójta gdzie pojawiły się dwie identyczne persony z imienia i nazwiska 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

Wiesz nie chciałbym niszczyć Twoich marzeń ale wszędzie politycy ostatnio nie są mężami stanu

Zobacz kto wygrał wybory w 

W skrócie opiszę dla innych. Każdy kto nie namaszczony przez salon ten nie godny, ten szkodnik,faszysta i ruska onuca 

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

. Wlk Brytania to jedyna gospodarka który jest cały czas na minusie od początku Covidu.  

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/prognoza-wielka-brytania-bedzie-najlepiej-rozwijajaca-sie-gospodarka-europy/mw6kbm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

W skrócie opiszę dla innych. Każdy kto nie namaszczony przez salon ten nie godny, ten szkodnik,faszysta i ruska onuca 

 

Tusk jest z salonu a był/jest agentem niemieckim, ruskim i w ogóle jest niemcem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

A czy napisałem, że się z czymś nie zgadzam.

Link wkleiłem dla tych co to powtarzają jak mantrę że poza Unio nic nie ma i nie będzie 

No na razie jeśli chodzi o UK to nic nie ma, ale może prognozy się sprawdza i będzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.